تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدام یک از کنفرانس ها توانست انتظارات شما را از نسل بعد برآورده کند؟

راي دهنده
62. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Microsoft

21 33.87%
  • Sony

28 45.16%
  • Electronic Arts

4 6.45%
  • Ubisoft

10 16.13%
  • هیچکدام!

11 17.74%
Multiple Choice Poll.
صفحه 21 از 21 اولاول ... 111718192021
نمايش نتايج 201 به 205 از 205

نام تاپيک: E3 2013

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

مراد جان منو ببخش، حالم خوب نیست نمی تونم بحث کنم .
    فقط در مورد این قسمت آخر، بازی شماره یک Demon's souls هست و قرار بود Demon's souls 2 مولتی پلتفرم بشه که سونی اجازه نداد با این اسم منتشر بشه و اسمش شد Dark Souls .
    بحث ما هم در مورد E3 بود اتفاقا نه فقط کنسول های نسل بعد...
    خوب چه ربطي به دزديدن بازي توسط مايكرو داره؟؟؟؟
    هم سازنده هاي متال گير و هم demon soul ميخوان بازيشون مولتي پلتفرم بشه تا بيشتر بفروشه و بالطبع ميرن رو نمايش بازي تو كنفرانس مايكروسافت.......

همونطور كه مثلا portal 2 با اينكه شماره يكش فقط واسه ايكس باكس بود شماره دومشو تو كنفرانس سوني معرفي شد پس سوني هم اين اون زمان بازي مايكرو رو دزديد؟؟اين كه نشد دليل

+

حرف زدن از last of us اي هم كه قبل e3 عرضه شده و فروش كرده چه ربطي به مراسم e3 امسال داره(گذشته عملكرد اين دو شركت چه ربطي به اينده عملكرد اين شركتا كه معرفي شد داره.....
    اصلا تو گذشته سوني عالي و مليكرو اشغال بود تو e3 امسال چطور بود؟؟؟)

.

2. این کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه Alireza.M67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    من مال یه دنیای کوچیکم

پيش فرض

خوب چه ربطي به دزديدن بازي توسط مايكرو داره؟؟؟؟
    هم سازنده هاي متال گير و هم demon soul ميخوان بازيشون مولتي پلتفرم بشه تا بيشتر بفروشه و بالطبع ميرن رو نمايش بازي تو كنفرانس مايكروسافت.......

همونطور كه مثلا portal 2 با اينكه شماره يكش فقط واسه ايكس باكس بود شماره دومشو تو كنفرانس سوني معرفي شد پس سوني هم اين اون زمان بازي مايكرو رو دزديد؟؟اين كه نشد دليل

+

حرف زدن از last of us اي هم كه قبل e3 عرضه شده و فروش كرده چه ربطي به مراسم e3 امسال داره(گذشته عملكرد اين دو شركت چه ربطي به اينده عملكرد اين شركتا كه معرفي شد داره.....
    اصلا تو گذشته سوني عالي و مليكرو اشغال بود تو e3 امسال چطور بود؟؟؟)

.
    من گفتم دزدید !!!؟
    من گفتم در این موارد که موارد کوچیکی هم نیستن سونی خلاقیت به خرج میده ، مایکروسافت میاد به این افتخار می کنه که خلاقیت سونی رو از انحصارش در اورده ...
    من احتمالا خیلی زیاد میدم که در آینده هم همین روند ادامه داشته باشه. منظورم این روند که انحصاری های سونی خلاقانه تر و فوق العاده تر باشن.
    پرتال 1 هم تا اونجا که یادمه روی کامپیوتر بازی کردم یعنی انحصار ایکس باکس نبوده، گرچه جفتش واسه مایکروسافته ولی وقتی می گیم انحصاری یعنی یه چیزی که این کنسول رو از اون یکی متمایز کنه، این وسط اکثرا امکانات کامپیوتر رو دارن و میتونن بازی کنن ...

4. 5 کاربر از Alireza.M67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

من گفتم دزدید !!!؟
    من گفتم در این موارد که موارد کوچیکی هم نیستن سونی خلاقیت به خرج میده ، مایکروسافت میاد به این افتخار می کنه که خلاقیت سونی رو از انحصارش در اورده ...
    همینجا :

اما در مورد کنفرانس ها،سونی میاد روی بازی های خلاقانه و استودیو های قدرتمندش مانور میده، مایکروسافت میاد روی انحصاری هایی که از چنگ سونی در اورده مانور میده + همون چرت و پرتای خودش.
    بهر حال بحثمون بحث بی نتیجه ای است

اول گفتی همشون چرت و پرت و تعداد کمه بعد که تعداد شمردیم گفتی تنوع کمه بعد که تنوع هر کدومو نوشتیم میگی خلاقیت انحصاریهای سونی بیشتر و فکر کنم همینجوری بحثمون ادامه پیدا خواهد کرد...........چون تو به هر دلیلی(چه منطقی و چه غیر منطقی)از مایکروسافت خوشت نمیاد.....
    ولی مساله اینجاس بازیهای xbox one( اینکه تو آینده چی خواهد شد رو باید به اینده سپرد) فعلا که تا حالا خوب بوده تو تعداد و تنوع (حداقل فعلا و اگه از الان بگیم فلان جور خواهد شد و .... قصاص قبل از جنایت)

+

در مورد portal1 هم اینجور بازیها انحصاری محسوب میشن همونطور که مثلا ساخته جدید سازنده bastion واسه ps4 هم اینجوری حساب میشه(به منابع خارجی هم میتونی مراجعه کنی)

موفق باشین

.
    Last edited by halflife g; 04-07-2013 at 00:11.

6. 2 کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه Alireza.M67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    من مال یه دنیای کوچیکم

پيش فرض

همینجا :

بهر حال بحثمون بحث بی نتیجه ای است

اول گفتی همشون چرت و پرت و تعداد کمه بعد که تعداد شمردیم گفتی تنوع کمه بعد که تنوع هر کدومو نوشتیم میگی خلاقیت انحصاریهای سونی بیشتر و فکر کنم همینجوری بحثمون ادامه پیدا خواهد کرد...........چون تو به هر دلیلی(چه منطقی و چه غیر منطقی)از مایکروسافت خوشت نمیاد.....
    ولی مساله اینجاس بازیهای xbox one( اینکه تو آینده چی خواهد شد رو باید به اینده سپرد) فعلا که تا حالا خوب بوده تو تعداد و تنوع (حداقل فعلا و اگه از الان بگیم فلان جور خواهد شد و .... قصاص قبل از جنایت)

+

در مورد portal1 هم اینجور بازیها انحصاری محسوب میشن همونطور که مثلا ساخته جدید سازنده bastion واسه ps4 هم اینجوری حساب میشه(به منابع خارجی هم میتونی مراجعه کنی)

موفق باشین

.
    مراد نو هم توی سفسطه و مغلطه پیشتازی هستی واسه خودتا ...
    از چنگش در اورده یعنی دزدیده !!!!؟
    من کی گفتم انحصاری های ایکس باکس کمه !!!؟
    درست نیست وقتی دفاعی نمی تونی ازشون بکنی این شیوه ی بحث رو پیش بگیری و فرافکنی کنی ...
    ................
    آقا من دیگه چیزی نمی گم می ترسم بازم چهار تا حرف دیگه توی دهنم بذاری !!!
    شما هم موفق باشی

8. 5 کاربر از Alireza.M67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

مراد نو هم توی سفسطه و مغلطه پیشتازی هستی واسه خودتا ...
    از چنگش در اورده یعنی دزدیده !!!!؟
    من کی گفتم انحصاری های ایکس باکس کمه !!!؟
    درست نیست وقتی دفاعی نمی تونی ازشون بکنی این شیوه ی بحث رو پیش بگیری و فرافکنی کنی ...
    من فرا فكني نكردم برداشت و ديدگاهت رو از اين پست متوجه شدم و در مورد بعضي قسمتاشون دفاع كردم و صحبت كردم :

اما در مورد کنفرانس ها،سونی میاد روی بازی های خلاقانه و استودیو های قدرتمندش مانور میده، مایکروسافت میاد روی انحصاری هایی که از چنگ سونی در اورده مانور میده + همون چرت و پرتای خودش.
    دیگه ما که کنسول نمی خریم ولی احیانا اگرم یه روز قصد کنم بگیرم اینبار دیگه ایکس باکس نمی گیرم، احتمالا می خواد Geow و Halo و یه مشت آرکید رو به عنوان انحصاری توی این چند سال به خورد طرفداراش بده ...
    نقل قول نوشته شده توسط Alireza.M67;7719072[COLOR=#ff0000
    ] ...[/COLOR]
    مراد جان طبق معمول انحصاریاش به درد لای جرز هم نمی خورن
    تعداد بالا که نشد برتری ...

بازم Titan fall نقطه ی مانورشونه که اونم از بد روزگار شوتره ...
    Quantom break هم نمیدونم سبکش چیه ولی اگه بگن شوتره تعجب نمی کنم .
    Ryse قرار بود بازی برای کینکت و همین نسل باشه، اینم از شاهکار مایکروسافت.
    اون بقیه هم آنچنان آش دهن سوزی نبودن.
    دیگه حالمو بهم میزنه این مایکروسافت

كلي در مورد اينكه اينكار اسمش از چنگ درآوردن نيست يا اينكه قبلي ها چرت و پرت نبودن و يا اينكه تو e3 بازيهاي كه نشون داده شد به خورد دادن geow يا halo به طرفداراش نبود و نوشتم و ليست كردم بازيهاشونو و سبكاشون رو نوشتم

ولي خب اگه نوشتن ليست بازيها و تعريف سبكشون و توضيح دلايل تمايل شركتا واسه مولتي كردن بازيهاشون سفسطه و مغلطه باشه........آره من مغلطه كردم
    حالا كه دقيقتر فكر مي كنم متوجه ميشم نبايد اصلا دفاعي مي كردم و كلا كارم اشتباه بود و به اين اشتباهم هم اعتراف مي كنم

.
    Last edited by halflife g; 05-07-2013 at 11:58.

10. 2 کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •