تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 16 از 16

نام تاپيک: تو اندرويد چجوري بازي بسازيم؟

داره خودمونی میشه Abaddon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

Game maker studio منابع زیادی واسه یادگیری هست(فارسی_انگلیسی) میشه بدون برنامه نویسی توش بازی ساخت و کلا واسه تازه کارها مناسبه. اگه از من می‌پرسی دنبال چیزهایی دیگه ای نگرد

اگه نباشه جاش خالی می مونه honestbud's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

Game maker studio منابع زیادی واسه یادگیری هست(فارسی_انگلیسی) میشه بدون برنامه نویسی توش بازی ساخت و کلا واسه تازه کارها مناسبه. اگه از من می‌پرسی دنبال چیزهایی دیگه ای نگرد
    آها.یه دوست دیگمون هم همینو گفته بود دقیقا. تو پست بعد شما.به هر حال ممنون

آخر فروم باز Amir-Rainman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

با سلام

دوستان همگی متفق القول گفتن Game Maker بهترین گزینه ست

اما حرفی از Construct زده نشد، یعنی مناسب ساخت بازی برای اندروید نیست؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

لطفا اگه سورس استراتژيك براي گيم ميكر دارين بزارين يا اموزش
    Last edited by مهراب سرافرازي; 02-10-2015 at 10:01.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

دوستان بهترین گزینه چه واسه تازه کار چه غیر تازه کار و حرفه ای همون یونیتی هست بعدش آنریل.
    از بازی های دو بعدی با یونیتی شروع کنید بعدش برید سمت کارهای گروهی و سه بعدی و ...
    سعی کنید تخصصی کار کنید و یه چیزو یاد بگیرید.
    مثلا اگه دوست دارید گرافیک وگرنه برنامه نویسی.
    توی پی سی ورلد اکثر کاربرا قدیمی کار و حرفه ای هستن به همین دلیل زیاد سوالای تازه کارا پاسخ داده نمی شه به علت مشغله و .... .
    اما توی پرومیکرز اینجا می تونید مباحث یونیتی رو دنبال کنید:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    در سایت unity3d.ir هم که کلا مخصوص یونیتی هست.
    در مورد گیم میکر استادیو و کانستراکت و سالادگیمز و تورگ و بسیاری از انجین های دیگه باید بگم همشون در مقابل یونیتی زانو می زنن.
    در مورد نظر سنجی کار با یونیتی می تونی توی این تاپیک بخونی مطالب دوستان رو :
    برای یادگیری زبان هم سیشارپ روتوی یونتی انتخاب کن چون ساختارش استاندارد هست و بعدا که جلوتر ریدی متوجه می شی که اکثر برنامه نویسان دنیا از سیشارپ بهره می گیرن.
    -
    اینم بگم اون روزای اول که من سر در گم بودم و نمی دنستم چطوری بازی بسازم مثل خیلی از مبتدی ها سر در گم بودم یه روز فکر کنم یکی از pdf های آقا حسان رو خوندم(ehsan_wwe) و یکم یاد گرفتم و علاقه مند شدم. البته اون موقع ایشون یه بازی هواپیما با گیم میکر ساخته بود و من نمی دونستم پرسیم با دایرکت ایکس ساختی.ایشون هم به شوخی گفت شما می تونی با دایرکت ایکس بسازی. بعدش یه روزی مثل همونو ساختم و فهمیدم راهش چیه. مثلا با بلندر یه هواپیما رو رندر گرفتم حرکات چرخش رو png فریم فریم بعضیاشو خروجی گرفتم و بردم توی گیم میکر و دادم به اسپرایت و بقیه هم با اکشن کد و ایونت (رویداد) ها ساختم و تمام و بازی سازی شدم(خخخخ).همینجا هم ازش تشکر می کنم و امیدوارم توی زندگی و کارهاش موفق باشن.
    بعد از مدت حدود دو سال کار با گیم میکر و سپس گیم میکر استادیو فهمیدم بهتره برم سمت یونیتی. الان هم بین ده ها انجین(حتی کرای و انریل و انجین اتودسک، بازم راضی هستم از انتخابم که یونتیی رو انتخاب کردم چون اتعطاف بسیار بالایی داره و مطمئنم که بازی های بزرگی میشه باهاش ساخت.شاید این حرف ها رو خیلی از تازه کارها درک نکنن.ولی وقتی خودم به چشم دیدم بازی های قوی ای با یونیتی می سازن و بخش فیزیک رو با انیمیشن و خیلی تکنیک های دیگه میشه ساخت و انعطاف ساپورت انواع مدل ها رو یونیتی داره و خیلی از پلاگین ها براش نوشته میشه، پس توصیه می کنم از همون اول برید سمت یونیتی)
    هر سوالی از بازی سازی و شروع با یونیتی هم داشتید برام پ.خ کنید. البته من بیشتر توی promakers.ir هستم. هر چند مدیریت اونجا درجه من رو اورد پایین بازم به همون درجه ی کاربر عادی قانع هستم ولی سوالی بود در خدمتم.

6. این کاربر از sajjad3011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

سلام.تشکر بخاطر این نکته ای که گفتید...

- - - Updated - - -

دوستان بهترین گزینه چه واسه تازه کار چه غیر تازه کار و حرفه ای همون یونیتی هست بعدش آنریل.
    از بازی های دو بعدی با یونیتی شروع کنید بعدش برید سمت کارهای گروهی و سه بعدی و ...
    سعی کنید تخصصی کار کنید و یه چیزو یاد بگیرید.
    مثلا اگه دوست دارید گرافیک وگرنه برنامه نویسی.
    توی پی سی ورلد اکثر کاربرا قدیمی کار و حرفه ای هستن به همین دلیل زیاد سوالای تازه کارا پاسخ داده نمی شه به علت مشغله و .... .
    اما توی پرومیکرز اینجا می تونید مباحث یونیتی رو دنبال کنید:
    در سایت unity3d.ir هم که کلا مخصوص یونیتی هست.
    در مورد گیم میکر استادیو و کانستراکت و سالادگیمز و تورگ و بسیاری از انجین های دیگه باید بگم همشون در مقابل یونیتی زانو می زنن.
    در مورد نظر سنجی کار با یونیتی می تونی توی این تاپیک بخونی مطالب دوستان رو :
    برای یادگیری زبان هم سیشارپ روتوی یونتی انتخاب کن چون ساختارش استاندارد هست و بعدا که جلوتر ریدی متوجه می شی که اکثر برنامه نویسان دنیا از سیشارپ بهره می گیرن.
    -
    اینم بگم اون روزای اول که من سر در گم بودم و نمی دنستم چطوری بازی بسازم مثل خیلی از مبتدی ها سر در گم بودم یه روز فکر کنم یکی از pdf های آقا حسان رو خوندم(ehsan_wwe) و یکم یاد گرفتم و علاقه مند شدم. البته اون موقع ایشون یه بازی هواپیما با گیم میکر ساخته بود و من نمی دونستم پرسیم با دایرکت ایکس ساختی.ایشون هم به شوخی گفت شما می تونی با دایرکت ایکس بسازی. بعدش یه روزی مثل همونو ساختم و فهمیدم راهش چیه. مثلا با بلندر یه هواپیما رو رندر گرفتم حرکات چرخش رو png فریم فریم بعضیاشو خروجی گرفتم و بردم توی گیم میکر و دادم به اسپرایت و بقیه هم با اکشن کد و ایونت (رویداد) ها ساختم و تمام و بازی سازی شدم(خخخخ).همینجا هم ازش تشکر می کنم و امیدوارم توی زندگی و کارهاش موفق باشن.
    بعد از مدت حدود دو سال کار با گیم میکر و سپس گیم میکر استادیو فهمیدم بهتره برم سمت یونیتی. الان هم بین ده ها انجین(حتی کرای و انریل و انجین اتودسک، بازم راضی هستم از انتخابم که یونتیی رو انتخاب کردم چون اتعطاف بسیار بالایی داره و مطمئنم که بازی های بزرگی میشه باهاش ساخت.شاید این حرف ها رو خیلی از تازه کارها درک نکنن.ولی وقتی خودم به چشم دیدم بازی های قوی ای با یونیتی می سازن و بخش فیزیک رو با انیمیشن و خیلی تکنیک های دیگه میشه ساخت و انعطاف ساپورت انواع مدل ها رو یونیتی داره و خیلی از پلاگین ها براش نوشته میشه، پس توصیه می کنم از همون اول برید سمت یونیتی)
    هر سوالی از بازی سازی و شروع با یونیتی هم داشتید برام پ.خ کنید. البته من بیشتر توی promakers.ir هستم. هر چند مدیریت اونجا درجه من رو اورد پایین بازم به همون درجه ی کاربر عادی قانع هستم ولی سوالی بود در خدمتم.

- - - Updated - - -

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •