تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: لطفاً بین این 3 مدل بهترین انتخاب رو پیشنهاد بدین

اگه نباشه جاش خالی می مونه cheetoz_motori's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض لطفاً بین این 3 مدل بهترین انتخاب رو پیشنهاد بدین

با سلام

از دوستانی که راهنمایی میکنند قبلا بسیار سپاسگذارم

برای خرید بین 3 مدل شدید گیج شدم

قبلا بگم من هزینه کمتر با توجه به کیفیت مناسب برام مهم هست و ساپورت 3D و درکل میخوام هزیته ای که میکنم حداقل با پیشرفت های هرروزه تکنولوژی تا مدتی خیالم راحت باشه
    دیروز بازار بودم این 3 مدل رو بسته به توان مالی در نظر دارم

ارزونترین مدل سامسونگ پلاسما 43E4950 که خوب با اینکه ارزونه ولی 3D داره و 43 اینچ هم هست و با گارانتی 1800000 تومن ولی من کلاً از پلاسما اطلاع زیادی ندارم فقط میدونم پلاسما از LED کیفیت اش پایین تره

2 مدل هم سونی دیدم بدون گارانتی EX520 که چون 3D نداره زیاد مد نظرم نیست البته LED هست

و مدل EX720 سونی 40 اینچ LED با 3D بدون گارانتی 2600000 تومن

مدل بعدی سامسونگ 40EH6930 هست LED با 3D و گارانتی 2300000 تومن

حالا من تفاوت های ریز این مدل ها رو دیگه نمیدونم از شما درخواست راهنمایی دارم که کدوم رو بخرم کلاً به صرفه تر هست برام

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

اول ار همه رک بگم که کاملا" بیخیال پلاسما شو چون واقعا" دیگه از دور کنار رفته و کیفیتش خیلی کمتر از led هست .
    بعدشم به نظر من بدون گارانتی نگیر چون خدایی نکرده اگه مشکلدار بشه بدجوری ضرر میکنی .
    من اگه جای تو باشم میرم سراغ مدلهای خوش قیمت تر . مثل ال جی و ایکس ویژن . کیفیت تصویرشونم در یه حده .
    دقیقا" بگو چقدر بودجه داری تا بهتر راهنماییت کنیم ؟

3. این کاربر از hamid_IT63 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه cheetoz_motori's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اول ار همه رک بگم که کاملا" بیخیال پلاسما شو چون واقعا" دیگه از دور کنار رفته و کیفیتش خیلی کمتر از led هست .
    بعدشم به نظر من بدون گارانتی نگیر چون خدایی نکرده اگه مشکلدار بشه بدجوری ضرر میکنی .
    من اگه جای تو باشم میرم سراغ مدلهای خوش قیمت تر . مثل ال جی و ایکس ویژن . کیفیت تصویرشونم در یه حده .
    دقیقا" بگو چقدر بودجه داری تا بهتر راهنماییت کنیم ؟
    2 تا 2.300 میتونم هزینه کنم ماکزیموم ولی کلا نظر خودم رو پلاسما عه هست میدونید چرا؟؟
    چون دستگاه رو برا خونه بابام اینا میخوام که اونا هم سنی ازشون گذشته و نهایت باهاش اخبار و فیلم ببینن سایزش هم که 43 هست و بزرگه و خوب 1 سری امکانات اضافی هم که داره مثل usb , lan , 3D گارانتی هم که هست .
    اینو قبول دارم که LED کیفیت اش بالاتره مسلماً حتی پدرم اینا هم میگن LED بگیر ولی آیا اینا ----- hd دارن یا میخوان تصاویر HD ببینن 1 سره که بخوان LED بگیرن؟؟ همین پلاسماعه هم که FULL HD عه نیست؟؟
    حالا باز شما پیشنهادی دارید بفرمایید
    ولی با این اوصاف من LED بخوام بگیرم 500 تومن بیشتر باید بدم 40 اینچ بگیرم در نهایت
    یهرحال اینا توجیه های منه باز اگه شما یا دیگر دوستان نظری دارن به دیده منت پذیرا هستم
    اینا صحبت های من به عنوان یه غیر حرفه ای هست ولی اگر پیشنهاد یا نظره بهتری برای 500 تومن هزینه بیشتر داشته باشید مثله ای نیست چون 95% پول رو دارم میپردازم بخاطر 500 تومن نمیخوام ضرر کنم 1 چیز مشکل دار بگیرم

آخر فروم باز atlas-m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    حومه™ !

پيش فرض

دوستانی که مدلهای ایکس ویژن پیشنهاد میدن، در رابطه با کیفیتش اطلاعی دارند؟ من توی انتخاب ایکس ویژن دچار تردید شدم. راستش یکم احساس میکنم بی کیفیت هستند.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

من تو این پست جوابتو دادم:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    کلا در مورد کیفیتا برو شیعتی همه رو ببین
    ولی من از ترکیب رنگ بندی پنلش خوشم میاد
    رنگاش تند و زنده هستن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •