تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 31

نام تاپيک: آپدیت: حل مشکل زیرنویس فارسی SRT روی Patriot box office بدون نیاز به تبدیل

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

باتشکر
    چه فرمتهایی را برای زیر نویس پشتیبانی می کند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

آقا من این مراحل رو انجام دادم بعد از اتمام صفحه مشکی اومده و نوشته box office ، هیچ تکمه ای روی ریموت کار نمیکنه . مشکل از چیه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام . ممنون از راهنمایی بسیار خوب شما . فقط یک سوال . آخرین فریمور که در سایت پاتریوت گذاشته شده برای دستگاه هایی با بوت کد 18 است . دستگاه من که بوت کد 16 است چکار کنم . با فریمورهای قبلی می توان این روش را استفاده کرد ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام . ممنون میشم اموزش بدین که از کجا باید بفهمم اخرین ورژن دستگاه چیه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

باتشکر
    چه فرمتهایی را برای زیر نویس پشتیبانی می کند
    sub/Idx رو كه ساپورت ميكنه اما براي نمايش فرمت بايد با برنامه BD/sup كه يه برنامه تحت جاوا است يه تغييراتي در رزولشن داده بشه اما اگر تبديل كني ديگه راحت srt فارسي رو ساپورت ميكنه

آقا من این مراحل رو انجام دادم بعد از اتمام صفحه مشکی اومده و نوشته box office ، هیچ تکمه ای روی ریموت کار نمیکنه . مشکل از چیه؟
    بوت كد رو تطابق داديد؟
    چون ايم برنامه براي بوت كد 18 به بالا جواب ميده
    البته تو سايت پاتريوت راهي براي فلش دستگاه و ريست دستگاه توضيح داده شده اما بايد دستگاه باز بشه اما بهتره انجام نديد و بريد گارانتي
    براي من يكبار موقع تبديل به يك دستگاه ديگه اين مشكل پيش اومد و ريموت كنترل عملا قفل كرد رفتم گارانتي 20 ت كرد مشكل رو حل كرد آدرس گارانتي هم گروه مهندسي فرايند تو طبقه 3 يا 4 بازار كامپيوتر رضا بالاتر از چها راه وليعصر
    سلام . ممنون از راهنمایی بسیار خوب شما . فقط یک سوال . آخرین فریمور که در سایت پاتریوت گذاشته شده برای دستگاه هایی با بوت کد 18 است . دستگاه من که بوت کد 16 است چکار کنم . با فریمورهای قبلی می توان این روش را استفاده کرد ؟
    دستگاه من بوت كدش 18 است براي همين دنبال اين كار نرفتم اما ميدونم بوت كد قابل ارتقا هست اگر زبان انگليسي قوي داريد تو اين لينك مي توانيد روشش رو ياد بگيريد
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

این مطلب قبلا در سایت وجود داشت ، منتهی بنده آموزش کامل قرار میدم
    حل مشکل زیرنویس فارسی SRT روی دستگاه Patriot box office بدون نیاز به تبدیل

دوستانی که از دستگاه Patriot box office استفاده میکنند ، حتما میدونند که تنها مشکل این دستگاه عدم نمایش فایل های زیرنویس با پسوند SRT هست

بنده بعد از یک روز کامل گشت و گذار در اینترنت موفق شدم این مشکل رو به راحتی برطرف نمایم،

ابتدا خدمتتون عرض کنم ، که روش کار به این صورت هست که ما فریموردستگاه PlayOnHD رو روی این دستگاه ، پیاده سازی میکنیم. که با این روش هم مشکل زیرنویس حل میشه ، و هم امکانات دیگه ای به این دستگاه قدرتمند اضافه میشه.

این روش توسط خوده بنده 100 درصد تست شده

حال مراحل کار:

1-(مرحله اول مهمه) آخرین آپدیت رسمی ارائه شده از خود شرکت Patriot رو اگر ندارید حتما روی دستگاه انجام بدید ( آخرین آپدیت 4/4/2011 )
    از این لینک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2- دانلود فریمور غیر رسمی با حجم 80 مگ از لینک زیر
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3- فایل فوق رو از حالت فشرده خارج کنید ، فایلی با نام install خواهد بود ، آن را روی یک فلش مموری ذخیره کنید ( آن را در هیچ پوشه ای قرار ندید )

4- فلش رو به دستگاه بزنید ، به قسمت SETUP -> SYSTEM -> SYSTEM UPDATE, برید و SYSTEM UPGRADE رو بزنید ، در این لحظه دستگاه شروع به بروزرسانی میکند که کمتر از دو دقیقه طول میکشد

5- دستگاه شما اکنون آپدیت شده و شما شاهد یک محیط جدید هستید! منتهی باید به قسمت setup رفته ابتدا در قسمت TEXT ENCODING الگوی الفبا رو از حالت Unicode به حالت Arabic تغییر دهید ، سپس از طریق کلید next به قسمت Misc بروید و گزینه Subtitle رو از حالت off به حالت on تغییر دهید.

تمام ، دستکاه شما اکنون قادر به اجرای زیر نویس SRT است

حتما میدونید برای اجرای زیرنویس ، باید فایل فیلم و فایل زیرنویس هم نام باشند،

برای بهبود بخشیدن به سرعت خواندن فلش مموری ، در قسمت Setup گزینه Scan Storage رو به حالت Auto scan off تغییر دهید.

این فریمور غیر رسمی هست و به گفته سازنده روی دستگاه پاتریوت کاملا جواب میده و فقط ممکنه در استفاده از امکانات شبکه ، اندکی باگ داشته باشه.

دوستان عزیز این فریمور امکانات خیلی خوبی رو در خودش جا داده که من به چند تا اشاره میکنم

1- اجرای زیرنویس با پسوند SRT فارسی ، با امکان تغییر رنگ ، اندازه و حتی عقب و جلو بردن زمان زیرنویس

2- قابلیت تغییر فونت دستگاه ، در نوشتار منو ها و زیرنویس ( بعدا توضیح میدم )

3- تغییر بگ گراند دستگاه به دلخواه ( بعدا توضیح میدم )

4- اتصال کیبورد به دستگاه --- که شاید بتونه جایگزین ریموت کنترل باشه زمانی که کنترل دستگاه خراب بشه ---

5- بهبود مدیریت پخش فیلم های سنگین از لحاظ عقب و جلو بردن حتی در فیلم های 1080 بالای 5 گیگ ( در فریمور رسمی این مسئله یک ضعف بزرگ بود )

6- افکت های بسیار متنوع و زیبا در اسلاید شو تصاویر ، به همراه مدیرت مدت زمان نمایش هر عکس

7- امکان ویرایش و تغییر نام فایل ها

8- امکان تغییر نحوه چدیمان و نمایش فایل ها و پوشه ها بصورت انتخابی list - Icon - thumbnails ( مشابه ویندوز )

9- دسترسی بهتر به امکانات شبکه ای و دانلود تورنت

10- بهبود مدیریت دانگل wireless

و بسیاری امکاناتی دیگه که هنوز خودم تست نکردم

واما تغییر فونت دستگاه ،

برای این کار شما باید در فلش مموری خود پوشه ای به نام resurce ایجاد کنید ، سپس فونت با پسوند TTF رو به این پوشه منتقل کنید ،( هر تعداد فونتی که بخواین میتونید انتقال بدید )

فلش رو در دستگاه قرار دهید ، و در قسمت Setup در همان ابتدای صفحه گزینه Change system font رو انتخاب کنید ، سپس لیست فونت ها رو خواهید دید.

در این قسمت توجه کنید برای جلوگیری از به هم ریخته شدن فونت ها باید از فونت های ترکیبی انگلیسی و فارسی استفاده کنید ، چون فونت های معمولی فارسی در این دستگاه ، حروف انگلیسی را نشان نمیدهد.
    در هر صورت بهترین فونت برای نمایش زیرنویس فارسی فونت Arial است که خوده من از این فونت استفاده میکنم فرصت نکردم بقیه فونت ها رو بررسی کنم ( احتمال قوی هر فونتی رو میشه با این دستگاه سازگار کرد )

و اما تغییر بک گراند دستگاه

شما هر عکسی رو که میخواین با برنامه فتوشاپ با ابعاد 720 یا 1080 تغییر اندازه بدید ، سپس پسوند آن را به PNG تغییر بدید ، فایل بدست آمده را در همان پوشه resurce قرار بدید ( در کنار فونت ها )
    در setup دستگاه گزینه Change desktop انتخاب کنید که لیست بک گراند ها رو ببینید! توضیح اینکه بگفته سازنده فریمور ، این قسمت هنوز کمی باگ داره و ممکنه بک گراند تغییر نکنه

اردتمند شما : سید محمد امین . ق

کلمات کلیدی : patriot box office pbo arabic srt update solve problem update 2012 2013 new Firmware arabic support persian support asian language arabic font subtitle hd player
    سلام. دوست عزیز بعد از تبدیل فریمور اگر احیاناً خواستم میتونم به فریمور اورجینالش برگردونم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

با سلام من چند سال قبل فرمور پاتریود را دانلود کردم ولی الان هر کاری میکنم دانلود نمیشه اگه لطف کنید هر دو تا فرمیور را برایم ایمیل کنید بسیار ممنون میشم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

سلام استاد گرامی من هر کاری میکنم نمیتونم فریمور ها را دانلود کنم لطفا بیشتر راهنمایی کنید یا آنهارا برایم ایمیل کنید یا به هر وشی که می تونید به دستم برسونید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

سلام آقای سید محمدامین
    لطفا مرا راهنمایی کنید و جهت دریافت فریمور ها کمکم کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

سلام آقای سید محمدامین
    لااقل یک شماره تلفن بدید که بشه باهات تماس گرفت

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •