تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 13 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 121

نام تاپيک: روش حل مشکل write protected Jet Flash Transcend - فرمت نشدن فلش مموری

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام ...من یه رم 32 میکرو اس دی ترنسند دارم که این مشکل واسش پیش اومده ...همه نرمافزار ها و راه ها برای فلشهاست ....یکی کمک کنه حتی نرم افزار های خود سایتش هم فرمتش نمیکنند...این نرم ازار رو هم نصب کردم ولی vid و pid رو ندیدم میشه راهنمایی کنید ......ممممنون

♦ راه حل فرمت سیلیکون پاور و همه فلشها! (شرط درست شدن اینه که با وصل فلش به سیستم چراغ فلش روشن بشه یا به عبارت دیگه سیستم حداقل بفهمه که یه چیزی بهش وصل شده)... ♦ این راه حلها برای همه فلش ها جواب نمیدهند چون من یه jet flash داشتم که 4 گیگ بود و با این برنامه online recovery فرمت میشد ولی بعد از یه مدت دوباره خراب میشد تا اینکه یه سایت توپ در این زمینه پیدا کردم که میاد و از طریق دو پارامتر vendor id و proudect id که هر فلش مموریی اونو مختص خودش داره تمامی نرم افزارهای فرمت کننده فلش رو پیدا میکنه. به طور خلاصه شما باید ابتدا vid و pid فلش خودتون رو با برنامه usbview پیدا کنید و بعد داخل سایت بشید و اونارو در قسمتهایی که مشخصه وارد کنید و سپس برنامه های فرمت کننده فلش شما لیست میشود.شما اسم برنامه ها را میبینید اگه شد دانلود کنید وگرنه اسمشو کپی کنید و با یه سرچ ساده تو گوگل برنامه را پیدا و دانلود کنید. من معمولا با تست دو سه تا برنامه دیگه به نتیجه رسیدم.در کل این راه حل یک خورده تخصصی تر هست ولی چون کلی هست برای هر نوع فلشی عملی هست!سیلیکون پاور کینگستون و هرچی دیگه جواب میده! ♦ لینک دانلود usbview جهت شناسایی vid و pid فلش مموری: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ♦ آدرس سایت پیدا کننده برنامه فرمت مخصوص فلش مموری شما بر اساس vid و pid: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

از کجا باید دانلود کرد

در آغاز فعالیت donyazam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

بسیار عالی ومفید بود ممنون از سایت خوبتون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام آقا جان واقعا که دستتون درد نکه.نرم افزارتون عالی بود.من فلشمو به جند تا از فروشندگان فلش مموری بردم ولی هیچ کاری نتونستن بکنن.این نرم افزار شما واقعا عالی بود ...عالی

در آغاز فعالیت caesar2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

گویا برای کسانیکه هیچکدوم از راه حل ها موثر نبوده تنها را همینه که آقای sohrab_javad فرمودند
    فلش من اطلاعاتش بالا میومد و قابل استفاده بود، اما نه میشد چیزی توش ریخت و فرمت میشد
    من طبق فرموده شما برنامه فلش خودم رو پیدا کردم که البته مال من فقط یک برنامه داشت !
    اما داخل برنامه ابتدا Multiple Erase All کردم و بعد Start.... بعد از اون فلش دیگه باز نمیشه بصورت کمرنگ توی My Computer میاد و داخل خود برنامه هم فضاش رو 0 میزنه
    میشه راهنمایی کنید که راهی هست که برگرده؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

باسلام فلشم به مشکل خورده بود با هیچ برنامه ای هم نه فرمت میشد نه بالا میومد فقط چراغش ثابت روشن میموند دیگه نامید شده بودم تا اینکه اینجارو پیدا کردم برنامه رو دانلود کردم اما ارور داد رفتم تو سایت اصلیش زبان سایت و به فارسی تغییر دادم برنامه جدید و گرفتم اجرا کردم بعد چند دقیقه مشکلم حل شد کلی دعاتون کردم
    راستی فقط فلشهای ترنسند این قابلیت و داره برندهای دیگه همچین امکاناتی نداره
    با سپاس از تمام دوستان

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان گرامی- من یک فلش از نوع imation دارم که متاسفانه مشکل write protect داره به سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رفتم و vid , pid رو به سایت مربوطه دادم فقط نام برنامه مورد نظر مشخص نیست لطفا راهنمایی بفرمایید اینم عکسش:
    Last edited by raman_raman; 05-02-2014 at 10:34.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

آقا معرکه بود واقعاً خدا خیرت بده

داره خودمونی میشه u-cant30me's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

داداش گلم سیلیکون پاور رو من موفق شدم فرمت کنم...
    باید بری تو سایتش نرم افزارش رو دانولد کنی... اگه فلش اصل باشه فرمتش میکنه...
    باید به نت وصل باشی...
    برای دوستم رو تونستم فرمت کنم... دوبار هم این مشکل براش ایجاد شد...
    ولی برای خودم هم که SP هستش رو نتوسنتم البته فلش من هیچ مشکلی نداشت...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

سلام .من نرم افزارو دانلود کردم ولی وقتی اجراش میکنم پیغام اخطار(رفتن به نزدیکترین فروشگاه)رو میده.بایدچیکارکنم؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •