تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: آپدیت بایوس گرافیک Gainward GTX260

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض آپدیت بایوس گرافیک Gainward GTX260

باسلام
    من یک گرافیک GTX 260 بابرندGainward.دارم...
    مشخصاتش اینه:
    DDR 3 1.5 G
    448 بیتی
    مشکل من اینه که Dirtex 10.وهمین باعث میشه که بعضی ازگیمهارو اجرا نکنه .
    ازدوستان که پرسیدم گفتند که تو میتونی با آپدیت بایوس جی پی یو گیمهای با Dirtex 11 رو اجرا کنی...
    حالامیخوام بایوسش آپدیت کنم ...
    باید چیکار کنم؟؟؟؟
    واسه اولین بار اینکارو میخوام انجام بدم ویک آماتورم...
    ممنون میشم که راهنماییم کنید

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

کدوم دوست همچین پیشنهادی داده؟
    شما به حرف این دوست زیاد توجه نکن چون توصیه هاش آدم را یاد دوستی خله خرسه می اندازه
    ساختار کارتهای گرافیک dx11 یکسری تفاوت هایی داره که قابلیت پردازش هایی مثل tessellation را فراهم می کنه
    اگر خود نرم افزار dx11 را در نظر نگیریم دیگه مورد نرم افزاری دیگه ای در این پردازش ها دخالت نداره و ارتقا سایه زن های درون کارت گرافیک هست و خود تکنولوژی هسته هست که با پشتیبانی نرم افزاری dx11 این قابلیت را ایجاد می کنه.
    هیچ ربطی به بایاس و هیچ نرم افزار دیگه ای نداره.
    ضمن اینکه اگر کارت گرافیک شما بدون مشکل در حال انجام کار هست به هیچ عنوان آپدیت بایاس را توصیه نمی کنم چون یک کاربر آماتور 100درصد وسط کار اشتباه می کنه و بایاس کارت را از دست میده و سیستم دیگه روشن نمیشه.
    کارت بدی ندارید ولی اگر اصرار به اجرای بازی های dx11 دارید پیشنهاد می کنم یک کارت مناسب بسته به بودجه و رزلوشن مانیتور تهیه کنید
    با توجه به اینکه کارت شما در پردازش های فیزیکس و کودا عملکرد مناسبی داره ، اگر مادربرد شما دو شیار pci-e داره و از لحاظ توان پاور مشکلی ندارید توصیه می کنم یک کارت گرافیک amd تهیه کنید و کارت گرافیک خودتون را هم به عنوان موتور کودا و فیزیکس استفاده کنید و از موتور استریم کارت amd هم همزمان بهره ببرید

موفق باشید

3. 2 کاربر از ess_1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

شما با آپدیت بایوس نمیتونید به dx11 برسین باید کارتتون رو عوض کنید به کارتی که dx11 رو ساپورت کنه که در انویدیا از سری 400 شروع میشه
    این قضیه سخت افزاری است و با آپدیت بایوس نمیشه

5. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

مرسی...جواب شما کاملا روشنم کرد.بازم تشکر میکنم از راهنماییتون.یه سوال دیگه داشتم ممنون میشم که اینم جواب بدید:من میتونم با اورکلاک این گرافیک GPU Clockوshader و Memory Clock و...ارتقا بدم؟؟؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

مرسی...جواب شما کاملا روشنم کرد.بازم تشکر میکنم از راهنماییتون.یه سوال دیگه داشتم ممنون میشم که اینم جواب بدید:من میتونم با اورکلاک این گرافیک GPU Clockوshader و Memory Clock و...ارتقا بدم؟؟؟؟؟

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

بله میتونید با نرم افزار msi after burner اورکلاک کنید از کلاک پایین شروع کنید به زیاد کردن بعد با نرم افزار furmark تست پایداری بگیرید و در صورتی که ناپایداری نبود و دمای gpu مناسب بود اور رو ادامه بدین

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •