تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: ایا پی ار پی / prp از ریزش مو ارثی جلوگیری میکند؟

راي دهنده
6. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله

3 50.00%
  • خیر

3 50.00%
صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: ایا عمل prp از ریزش مو ارثی جلوگیری میکند؟ + هزینه؟ + دوره و مدت زمان تجدید درمان؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Alcatel.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

9 ایا عمل prp از ریزش مو ارثی جلوگیری میکند؟ + هزینه؟ + دوره و مدت زمان تجدید درمان؟

سلام
    چند وقتیه درباره ی prp - پی ار پی برای جلوگیری از ریزش مو ارثی صحبت میشه میخواستم ببینم تاحالا کسی از دوستان این عمل رو انجام داده و ایا از نتیجش راضی بوده یا نه.
    در مجلات و همین اینترنت از اساتید و دکترهای مربوطه نقل قول شده که این روش هنوز در درست تحقیق و بررسی و ازمون و خطاس اما در سایر نقاط جهان هم داره استفاده میشه و تابحال گزارشی مبنی بر داشتن عوارض خاص و خطرناک بودنش گزارش نشده و میتونه تاثیرات مثبتی برای جلوگیری از ریزش موی اندروژنیک یا همون ارثی داشته باشه.
    لطفا سیکل درمان رو هم توضیح بدید که کلا چیکار میکنن شنیدم هر چند ماه یبار باید تجدید بشه و هرچی جلوتر میری فاصله ی بین تزریق بیشتر میشه مثلا دومی 2 ماه بعد .. سومی 3 ماه .. چهارمی 4 ماه ... و اینکه اگه همینطور ادامه بدی به 1 سال 1 بار هم میرسه یا نه؟ طولانی ترین فاصله ای که میتونه داشته باشه چه مدته؟
    کیت ها و سانتریفیوژهای اروپایی و امریکایی بهترین انتخاب هستن درسته؟ چطور میشه از اصالتشون مطمئن شد؟ مثلا به دکتره بگیم کیتا و سانتریفیوژتونو باید ببینم یوقت چینی نباشه ! شنیدم چینی شم هست که اصلا کارایی نداره.
    ممنون میشم نظرتونو بگین و راهنمایی کنید از توجه هتون متشکرم

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

دقیقا درست اشاره کردید....
    این روش هنوز در دست تحقیقه و بررسی و آزمون خطاس...
    اصلا نمیشه نظر قاطعی در موردش داد...

یک سری بودن که کاملا پاسخ گرفتن...
    از طرفی دیدم کسانی رو که اصلا راضی نبودن...

3. این کاربر از S0R3N4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Amir-Persian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    Germany

پيش فرض

یکی میگه خوبه یکی میگه بده! اما مثل اینکه اصولا این روش درمان جواب داده. اما خوب باز هم میگند که هنوز کاملا تاثیرگذاریش ثابت نشده... تو سایت پزشک انلاین هم یه دکتر میگه خوبه، یکی میگه هنوز معلوم نیست!!!
    شما کسی را سراغ ندارید که پی ار پی انجام داده باشه؟

بخدا اصلا ادم بره از ته 3 تیغ بزنه! خیلی هم با کلاس!!

5. این کاربر از Amir-Persian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

بطور عامیانه اگر بخوام جواب بدم از هر 10 نفر 5 نفر جواب میگیرن و روی بقیه اثری نداره.
    اولا PRP یه روش ثابت شده هست اما PRP برای موی سر عمر زیادی نداره پس کلا روش PRP رو نمیشه زیر سؤال برد.
    اگر دنبال رویش موی جدید هستید پیشنهاد نمیکنم اما من خودم در کم کردن ریزش ازش جواب گرفتم اما نمیتونم بگم رویش مو برام اتفاق افتاد.
    الان اکثرا از کیت های کره ای استفاده میکنند و ظاهرا این کیت برای موی سر بهتر جواب داده و روش کار هم به این صورت هست که اول چند سی سی ازتون خون میگیرند و بعد از قرار دادن در سانتریفیوژ پلاکت ها رو جدا میکنن و توسط سرنگ دوباره به سر تزریق میکنند. سطح سرتون رو با زدن اسپری لیدوکائین بی حس میکنند و بعد تمام محلول بدست اومده رو به سر با تقریبا 100 بار فروکردن سوزن در سر تزریق میکنند. بعد تا حدودی خون کف سر رو پاک میکنند تا بعد از خشک شدن براتون مشکل پیش نیاد. 24 ساعت بعد هم میتونید سرتون رو بشورید. اگر جواب گرفتید سال اول 3 مرتبه و سال های بعد 2 یا 1 مرتبه انجام بدید و اگر جواب نگرفتید انجام دادنش هزینه بیخودی هست.

7. 2 کاربر از Core بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    Germany

پيش فرض

بطور عامیانه اگر بخوام جواب بدم از هر 10 نفر 5 نفر جواب میگیرن و روی بقیه اثری نداره.
    اولا PRP یه روش ثابت شده هست اما PRP برای موی سر عمر زیادی نداره پس کلا روش PRP رو نمیشه زیر سؤال برد.
    اگر دنبال رویش موی جدید هستید پیشنهاد نمیکنم اما من خودم در کم کردن ریزش ازش جواب گرفتم اما نمیتونم بگم رویش مو برام اتفاق افتاد.
    الان اکثرا از کیت های کره ای استفاده میکنند و ظاهرا این کیت برای موی سر بهتر جواب داده و روش کار هم به این صورت هست که اول چند سی سی ازتون خون میگیرند و بعد از قرار دادن در سانتریفیوژ پلاکت ها رو جدا میکنن و توسط سرنگ دوباره به سر تزریق میکنند. سطح سرتون رو با زدن اسپری لیدوکائین بی حس میکنند و بعد تمام محلول بدست اومده رو به سر با تقریبا 100 بار فروکردن سوزن در سر تزریق میکنند. بعد تا حدودی خون کف سر رو پاک میکنند تا بعد از خشک شدن براتون مشکل پیش نیاد. 24 ساعت بعد هم میتونید سرتون رو بشورید. اگر جواب گرفتید سال اول 3 مرتبه و سال های بعد 2 یا 1 مرتبه انجام بدید و اگر جواب نگرفتید انجام دادنش هزینه بیخودی هست.
    ممنون بابت پاسخ

من الان مشکل ریزش دارم. همین که جلو ریزش گرفته بشه خوبه!
    پس خود شما این روش را تجربه کردید. چند وقت یک بار باید تکرار بشه؟ یک بار در سال کافیه؟(بعد از دوره درمان اولیه که احتمالا چند بار باید تکرار بشه)

سپاس

آخر فروم باز SIR MAMAD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    به هیچ وجه
    خصوصا در موردی که ریزش مو ارثی است و ریزش ادامه داره.
    بی خود پول خود رو دور نریزید. بگذارید کامل بریزه با خیال راحت مو بکارید.هزینه جمع کنید برای کاشت.

10. 2 کاربر از SIR MAMAD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

آیا کاشت راه حل نهاییه و کامل جواب مده؟ یکی از دوستان که مشکل ریزش داره میگه میخواد بره سراغ کاشت اما نمیدونه جواب خواهد گرفت یا نه.یعنی میشه گفت 100 درصد موی طبیعی و بدون ریزش و پرپشت خواهد داشت بعد از کاشت کامل؟البته کمی هم طاس هست

12. این کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    Germany

پيش فرض

پس چرا میگند برای ریزش ارثی و کسانی که هنوز کامل نریخته پی ار پی موثره؟! و ریزش را کم میکنه؟
    چه کسی این وسط راست میگه؟! من که گیج شدم! :(

ریزش مو مثلا در سی سالگی کامل میشه، تا اون موقع چی کار میشه کرد؟

دغدغه های زندگی یه طرف، این ریزش مو یه طرف!!!

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

14. این کاربر از Amir-Persian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز SIR MAMAD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آیا کاشت راه حل نهاییه و کامل جواب مده؟ یکی از دوستان که مشکل ریزش داره میگه میخواد بره سراغ کاشت اما نمیدونه جواب خواهد گرفت یا نه.یعنی میشه گفت 100 درصد موی طبیعی و بدون ریزش و پرپشت خواهد داشت بعد از کاشت کامل؟البته کمی هم طاس هست
    بسته به میزان ریزش داره. روش های مختلف هم داره FIT FUT بعد این ها برای تراکم دادن هم می شه جلو رفت. عزیز کاشت اخرین راهه و مطمئن ترین راه.
    مهارت پزشک هم در قسمت هایی چون کاشت به شکلی که خط رویش طبیعی جلو سر به هم نریزه و همچنین بخیه های پشت سر جاش نمونه.

پس چرا میگند برای ریزش ارثی و کسانی که هنوز کامل نریخته پی ار پی موثره؟! و ریزش را کم میکنه؟
    چه کسی این وسط راست میگه؟! من که گیج شدم! :(

ریزش مو مثلا در سی سالگی کامل میشه، تا اون موقع چی کار میشه کرد؟

دغدغه های زندگی یه طرف، این ریزش مو یه طرف!!!

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2
    25 سالگی تموم شد می شه کاشت. حق با شما است انسان تا جوانه دوست داره مو داشته باشه بری 40 سالت بشه بکاری به چه درد می خوره؟
    معمولا تا 25 می ریزه اگه بخواد بریزه یا خالی کنه.منتها شما اگه خداد تومن هم پول داشته باشی باید به موقع به بانک موت ( موهای پشت سر که هیچ وقت نمی ریزن و برای کاشت ازشون استفاده می کنن و بعد بخیه می زنن) دست بزنی که خراب نشه زود بکاری. موهایی که کاشته می شن نمی ریزن ولی ممکنه که موهایی هم که داشتی و وقت ریزششون نشده بود بریزن و مجبور شی FIT بزنی دوباره هزینه کنی باز بکاری تراکم بدی باسه همینه می گن خوب ریخت بکاری.
    شما می گی دغدغه ریزش مو.دغدغه نداری دیگه عزیز. بنده هم موهام می ریخت وقتی دیدم زیاد شد ریزش رفتم سراغ ماینو و زاندروکس اینقدر کار داشتم اعصاب دارو زدن صبح و شب رو نداشتم ول کردم که هرچی هست بریزه راحت که خوب ریخت. الان هم راحت با ماشین از ته میزنم دو هفته یک بار. سلمونی هم بی سلمونی. اینقدر هم مقاله و کار و پروژه ریخته سرم فکر ریزش مو رو هم نمی کنم. الان 24 سالمه سال بعد می رم میکارم با خیال راحت. سال پیش برای پوستم زیاد کلینیک جردن می رفتم و مریض های مو هم زیاد می یومدن خدایی خیلیاشون خوب جواب گرفتن. همون FUT اول کل سر رو پر می کنه بقیش FIT می شه که دونه دونه می کارن می تونی فاصله هم بینشون بندازی یک سال بعد اصلا بیای FIT بزنی یا بزاری بعدا تراکم بدی.از ته بزن وقتش شد برو بکار. تموم.

16. 3 کاربر از SIR MAMAD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

روش prp در پوست سر افراد مختلف تاثيرش متفاوت هستش.
    در كل اونايي كه ريزش موي إرثي دارن تقريبا ميشه گفت نتيجه نداره.
    الان از اين روش فقط براي ريزش سكه اي مو در صورت و سر اكثرا استفاده ميشه و نتيجه خوبي هم ميده.
    دوستان همه روشها از جمله دارو درماني(ماينوكسيديل و فيناسترايدو...) و ...همشون خسته كننده و هزينه بر و تقريبا بي تاثير و داراي عوارض ميباشند كه ارزش ندارند.
    تو علم پزشكي براي ريزش إرثي موي سر هنوز محصول انقلابي در نيومده كه با خوردن يا ماليدن آن به پوست سر مثل سابق موهاي ريخته شده سر جاي خود برگردنند.
    تنها راه فعلي كاشت مو هستش كه اگه دكتر متخصص تبحر خوبي داشته باشه و بانك موي پشت سر خوب باشه ميتوان به نتايج اميدوار كننده اي دست يافت.

18. 2 کاربر از ~ReZa~ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •