تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: ایا پی ار پی / prp از ریزش مو ارثی جلوگیری میکند؟

راي دهنده
6. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله

3 50.00%
  • خیر

3 50.00%
صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 13 از 13

نام تاپيک: ایا عمل prp از ریزش مو ارثی جلوگیری میکند؟ + هزینه؟ + دوره و مدت زمان تجدید درمان؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Amir-Persian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    Germany

پيش فرض

بسته به میزان ریزش داره. روش های مختلف هم داره FIT FUT بعد این ها برای تراکم دادن هم می شه جلو رفت. عزیز کاشت اخرین راهه و مطمئن ترین راه.
    مهارت پزشک هم در قسمت هایی چون کاشت به شکلی که خط رویش طبیعی جلو سر به هم نریزه و همچنین بخیه های پشت سر جاش نمونه.

25 سالگی تموم شد می شه کاشت. حق با شما است انسان تا جوانه دوست داره مو داشته باشه بری 40 سالت بشه بکاری به چه درد می خوره؟
    معمولا تا 25 می ریزه اگه بخواد بریزه یا خالی کنه.منتها شما اگه خداد تومن هم پول داشته باشی باید به موقع به بانک موت ( موهای پشت سر که هیچ وقت نمی ریزن و برای کاشت ازشون استفاده می کنن و بعد بخیه می زنن) دست بزنی که خراب نشه زود بکاری. موهایی که کاشته می شن نمی ریزن ولی ممکنه که موهایی هم که داشتی و وقت ریزششون نشده بود بریزن و مجبور شی FIT بزنی دوباره هزینه کنی باز بکاری تراکم بدی باسه همینه می گن خوب ریخت بکاری.
    شما می گی دغدغه ریزش مو.دغدغه نداری دیگه عزیز. بنده هم موهام می ریخت وقتی دیدم زیاد شد ریزش رفتم سراغ ماینو و زاندروکس اینقدر کار داشتم اعصاب دارو زدن صبح و شب رو نداشتم ول کردم که هرچی هست بریزه راحت که خوب ریخت. الان هم راحت با ماشین از ته میزنم دو هفته یک بار. سلمونی هم بی سلمونی. اینقدر هم مقاله و کار و پروژه ریخته سرم فکر ریزش مو رو هم نمی کنم. الان 24 سالمه سال بعد می رم میکارم با خیال راحت. سال پیش برای پوستم زیاد کلینیک جردن می رفتم و مریض های مو هم زیاد می یومدن خدایی خیلیاشون خوب جواب گرفتن. همون FUT اول کل سر رو پر می کنه بقیش FIT می شه که دونه دونه می کارن می تونی فاصله هم بینشون بندازی یک سال بعد اصلا بیای FIT بزنی یا بزاری بعدا تراکم بدی.از ته بزن وقتش شد برو بکار. تموم.
    مرسی بابت توضیحات! آره واقعا کاشت بهترین گزینه هست البته باید چند سالی را باهاش ساخت تا شرایط کاشت مو فراهم بشه. نمیشه کنترل کرد ریزش را تا مثلا 25 سالگی بعد یهو بریزه؟
    هزینه کاشت هم آخه بالاست! می دونید حدودا چقدر میشه؟( برای کسی که دیگه اب از سرش گذشته باشه!)
    بعضیا کچلی هم بشون میاد مثل vin Diesel اما خوب مثلا منی که تاحالا تو عمرم یه بار هم موهام را از ته نزدم ، برام دردناکه که تارهای مو نازنین مثل برگ پاییزی بریزند!
    دارو و این قرص و اون شامپو و ... آخرش فکر نکنم فایده داشته باشه! اونی که قراره بشه، میشه!

حالا شما که باتجربه هستید نسخه ای ندارید برا من بپیچید؟ هفته دیگه برم دکتر ببینم چی میگه... نمیدونم اما اگه پی ار پی برا یه مدت هم جواب بده باز خوبه...
    من موندم اینقدر علم پیشرفت کرده در پزشکی، همه بیماری علاجش پیدا شد و این کچلی هنوز پرچمش بالاست!!!

آخر فروم باز SIR MAMAD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مرسی بابت توضیحات! آره واقعا کاشت بهترین گزینه هست البته باید چند سالی را باهاش ساخت تا شرایط کاشت مو فراهم بشه. نمیشه کنترل کرد ریزش را تا مثلا 25 سالگی بعد یهو بریزه؟
    هزینه کاشت هم آخه بالاست! می دونید حدودا چقدر میشه؟( برای کسی که دیگه اب از سرش گذشته باشه!)
    بعضیا کچلی هم بشون میاد مثل vin Diesel اما خوب مثلا منی که تاحالا تو عمرم یه بار هم موهام را از ته نزدم ، برام دردناکه که تارهای مو نازنین مثل برگ پاییزی بریزند!
    دارو و این قرص و اون شامپو و ... آخرش فکر نکنم فایده داشته باشه! اونی که قراره بشه، میشه!

حالا شما که باتجربه هستید نسخه ای ندارید برا من بپیچید؟ هفته دیگه برم دکتر ببینم چی میگه... نمیدونم اما اگه پی ار پی برا یه مدت هم جواب بده باز خوبه...
    من موندم اینقدر علم پیشرفت کرده در پزشکی، همه بیماری علاجش پیدا شد و این کچلی هنوز پرچمش بالاست!!!
    هر سنی می شه کاشت مشکل نداره فقط ممکنه اونایی که هنوز نریخته بریزه و دوباره باید برید بکارید و اینکه بانک موتون ممکنه خراب بشه.
    کنترل می شه کرد منتها باید حال دارو زدن صبح و شب را مدام داشته باشید اگر به دارو باشه. خیلی اصرار دارید می تونید پی ار پی رو هم امتحان کنید منتها من ندیدم کسی موهاش برگرده و یک مورد فقط ریزش قطع شد اونم سنش کم نبود اصلا. این طور که می گید هنوز خیلی مو دارید و فقط جلوهاش خالی شده. اگر حوصله دارید با روش های دارویی تا 25 طی کنید.
    من خودم هنوز تجربه نکردم ولی حتما تجربه می کنم منتها نه به این زودی . ولی خیلی ها رو دو رو برم یا همون کلینیک دیدم جواب گرفتن میدونم چی به چیه. حالا کچل چشه؟ باسه من که همیشه موهام بلند بود یه تنوعه یک سالیه پول سلمونی هم نمیدم.
    من از 18 تا 22 موهام بلند بود . نمی گم مو داشتم می گم مو داشتم و بلند هم می کردم ولی خوب از جلو شروع کرد کم پشت شدن و یکسری مسایل دیگه ظرف دو سال واقعا تا مرحله کاشت ریخت!
    هزینه کاشت بسته به تعداد مراحل کاشت ( از یک تا 3 یا 4 مرحله کاشت) و محل کاشت ، تبحر و شهرت پزشک معالج از 3 تا 7 میلیون باید باشه.
    علم پزشکی هنوز خیلی جای کار داره تا ادم ها رو به پوست و موی ایده الشون برسونه. البته عزیز ناگفته نماند علم می تونه و تونسته منتها باسه همه نیست!! اونی که وی ای پی هست و خوب خرج می کنه چند تا پزشک روش کار می کنن از اولشم بهتر می شه.

3. 2 کاربر از SIR MAMAD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

من يكي از دوستام تازه مو كاشته(حدود ٩ ماه) الان كمي قيافش بهتر شده.
    البته دوستم ريزش موي ارثي اش شديد بود و پشت سرش هم بانك موي خوبي نداشت!!!
    بعد از كاشت مو از نظر سني قيافش خيلي جوان شده.
    قبلا از روش prp استفاده كرده بود و أصلا تاثير نذاشته بود.
    ولي در مورد كاشت مو چند نكته لازم ميدونم بگم:
    اولا كه ريزش موي سر تا بعضي أفراد تا ٣٥ سالگي و حتي بيشتر ادامه پيدا ميكنه و هر چه زودتر كاشت مو بشه موهايي كه ممكن است در اطراف موهاي كاشته شده از نظر وراثتي ريزش داشته باشن زياده(بخاطر همين دكترها بعد از عمل كاشت مو محلول ماينوكسيديل و قرص فيناسترايد) ميدن تا كمي موهايي كه بعدا ممكنه بريزه طاقت بياره.
    پس در واقع بعد از كاشت مو هم مجبور ميشين از دارو استفاده كنين.
    ولي كاشت مو در سنين بالا ديگه نيازي به مصرف دارو نداره و مويي كه بايد بريزه ريخته.
    در كل ساختار مو يكي از پيچيده ترين هاست و فعلا راه راحتي پيدا نشده كه براحتي موهاي ريخته شده رو در مدت كوتاهي سر جاي خود برگرداند و ديگه نريزه!!!!!!
    اميدوارم در آينده اي نزديك با استفاده از سلولهاي بنيادي و كشت مو با تعداد زياد در شرايط آزمايشگاهي كچلها...دي بتونن يه نفس راحتي بكشن.

5. 2 کاربر از ~ReZa~ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •