تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: راهنمایی فوری

پروفشنال najee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض راهنمایی فوری

من فردا میخوام برم دوربین بخرم هفته گذشته رفتم قیمتها پرت بو پشیمون شدم
    الان از نریدنم پشیمون شدم چون بازم بالاتر رفته .
    رفتم پیش نماینگی کنون قیمتهاشون با بیرون حداقل 70تا100تومن اختلاف داشت پرسیدم چرا میگه بیرون باتری وشارژر اصلی رو برمیدارن دوربین رفرش تعمیری ازاین جور حرفا با مغازه دارای
    بیرون که صحبت کردم گفتن نه آقا اونا نمایندگی اند وشرکت بهشون گفته انقدر بفروشن ولی ما نه داریم با هم رقابت میکنیم .نمیدونم حرف کدومشون صحت داره!
    من دوربین ایکسوز230رو از 470تو پاساژ بزرگمهر قیمت گرفتم تا قیمت650نمایندگی اینهمهاختلاف مگه میشه انتخاب کردبا این شرایط به ارزونی اون باید شک کنم یا گرونی این نمیدونم.
    بعدش من یه دوربین میخواستم تو رنج 500تومن هیچی پیدا نکردم ترجیحا کنون .خواستم سریAکنون بگیرم یکی از فروشنده ها بهم گفت که تمام سری Aکنون کیفیتشون مثل همن اگه
    میخوای سری Aبگیری پایین ترین مدلو بگیر مثلاA2300که فکرم میکنم منطقی باشه حرفش چون همه حسگرها یکی اند تقریبا همه 16پیکسلند بازوم5.
    من قبلا A1100کنون داشتم انصافا عکسهاش عالی بود فقط مشکلم باتری قلمی بود وگرنه ردش نمیکردم بره میخوام بدونم اگهA2300رو بردارم همون کیفیتA1100میتونم ازش انتظار داشته باشم یانه؟

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

حساسیت نشون دادن به خرید معمولا تو رنج های بالا تر باید صورت بگیره نه تو رنج کامپکت ارزان.چون اکثرا شبیه همدیگه هستن
    خب دوربین A2300 انتخاب خوبیه اما یادت باشه که لرزشگیر تصویر نداره و البته مسئله ی مهمی نیست
    بله از a1100 بهتر خواهد بود

3. این کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •