تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 16

نام تاپيک: کدوم برنامه های startup ضروری نیست؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه ninjavb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض کدوم برنامه های startup ضروری نیست؟

با سلام من رو لپ تاپم سون دارم خیلی دیر میاد بالا البته فکر میکنم به خاطر برنامه های زیاد نصب توی درایو c و البته برنامه های زیادی که تو startup هستش این مشکل بوجو اومده اما نمیدونم کدوم برنامه ضروریه نزدیک بیستا برنامه بوده تیک اونایی که میدونستم چیه رو برداشتم . این عکس برنامه های startup لطفا راهنماییم کنید که کدوماش رو میتونم بردارم؟ وکلا چی هستند؟

با تشکر

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

شما دو تا راه پایین برای بالا بردن سرعت استارت آپ ویندوز میتونید برین که وقتی ویندوز بالا میادمکثی نداشته باشه

روش اول

برنامه Soluto از پایین دانلود بعدشم این برنامه رو نصب کنید وقتی به اینترنت وصل هستین این برنامه نرم افزارها یا برنامه های موجود دراستارت آپ برای شما آنالیز میکند بعد برنامه که باعث تاخیر در استارت آپ سیستم میشود برای شما نمایش میدهد بصورت نمودار که میتونید حذف کنید اینسری برنامه ها رو

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    روش دوم

فایل اسکریپت پایین دانلود روی دسکتاپ سیو اجراش کنید بعد هر پنجره ای باز شد تایید کنید از آخرم یک پیغامی شبیه پنجره پایین باز میشه که طبق شکل هر چی زمان مورد نظر کمتر باشه سیستم شما سریعتر بالا میاد شما چند بار میتونید این فایل اجرا کنید تا به زمان مورد نظر برسین در ضمن بعد از هر بار اجرا باید سیستم ریستارت کنید .

کد:

3. 7 کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

خیلی ممنون از راهنماییتون برنامه soluto رو گرفتم. برنامه ی خیلی جالبیه.
    همه اطلاعات سیستم اینکه از چه مرورگری استفاده میکنم. isp اینترنت تا کل اطلاعات سخت افزاری سیستم واینکه defrag نشده رو نشون میده. اما قسمتی نداشت که برنامه های استارت آپ رو آنالیز بکنه و نشون بده!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

TuneUP Utilities

Sent from my ST15i using Tapatalk 2

6. این کاربر از puya2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

خیلی ممنون از همه دوستان امروز دوباره برنامه soluto رو اجرا کردم . قسمت background App برنامه هایی که تو background در حال اجرا شدنه رو نشون داد. نمیدونم چرا پس دیروز نشون نداد.
    با تشکر از همه
    Last edited by ninjavb; 09-05-2013 at 11:03.

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

البته به غیر از غیر فعال برنامه های غیرضروری موجود در استارت آپ یک روش دیگه هم برای بالا بردن سرعت بوت ویندوز هست برای واقعی که قرار هست وارد ویندوز بشین به اینصورت که سایت پایینم بصورت شکل مشخص کرده به اینصورت که.

مرحله اول

ابتدا به قسمت Windows Desktop Backgrounds برین بعدشم از کادر کشویی گزینه Solid Colors انتخاب کنید بعد یکی از بک گراندهای موجود در این صفحه رو برای صفحه دسکتاپ انتخاب کنید اگر که خواستین خودتون بصورت دستی میتونید از طریق برنامه Paint یک بکگراند درست کنید سیو کنید بعد همون جایگزین بک گراند صفحه دسکتاپ کنید بک گراندی هم که خواستین درست کنید تنها دارای یک رنگ باید باشد

مرحله دوم

منوی run اجرا داخلش دستور regedit وارد اینتر کنید بعدشم به مسیرپایین از رجیستری برین اول

کد:

بعد در پنجره سمت راست اگر گزینه DelayedDesktopSwitchTimeout شما نداشین داخل همین پنجره کلیک راست گزینه New بعدشم DWORD (32-bit) Value انتخاب کنید بعد اسم همین رشته یا گزینه رو به DelayedDesktopSwitchTimeout تغییربدین روی این گزینه دبل کلیک کنید در کادری که باز میشه عدد 5 وارد اینتر کنید رجیستری رو ببیندین سیستم ریستارت کنید

کد:
    روشهای دیگه هم برای افزایش سرعت بود هست که میتونید استفاده کنید بطور مثال

طبق سایت پایین به قسمت MSConfig برین بعد تنظیمات مورد نظر بسته به برند cpu خودتون اعمال کنید

کد:
    یا که GUI Boot ویندوز غیر فعال کنید که این هم یکمقداری در سرعت بوت تاثیر گذار است.

کد:

9. 2 کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

خیلی ممنون از راهنماییتون . ولی من الان دیگه مطمئنم سرعت کند بوت ویندوز مال برنامه هایی هست که موقع بالا اومدن ویندوز اجرا میشه. آخه تو سایت soluto نوشته 71 background app . در کل هم 4:45 min زمان بوت کامل!

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

ولی یه چیزیم بگم من یه مشکل با برنامه trend titanium داشتم. که قبلا توی این انجمن مطرح کردم اومدم اجراش کنم دیدم انگار داره نصب میشه طول کشید کنسلش کردم سرعت سیستم به شدت اومد پایین سیستم خاموش نمیشد صفحه سیاه شده بود.مجبور شدم از سیستم ریستور استفاده کنم . الان که با کلی مکافات پاکش کردم ولی از اون روز به بعد موقع بالا اومدن سیستم بعد از اون چهارتا علامت ویندوز که میاد قبل از welcome صفحه برای چند ثانیه سیاه میمونه و اون اولش سرعت بالا اومدن به شدت اومده پایین و من فکر میکنم اثر اون برنامه است. ولی نمیدونم چه طور باید درستش کنم.
    ممنون میشم اگه بازهم راهنمائیم کنید.

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

ولی یه چیزیم بگم من یه مشکل با برنامه trend titanium داشتم. که قبلا توی این انجمن مطرح کردم اومدم اجراش کنم دیدم انگار داره نصب میشه طول کشید کنسلش کردم سرعت سیستم به شدت اومد پایین سیستم خاموش نمیشد صفحه سیاه شده بود.مجبور شدم از سیستم ریستور استفاده کنم . الان که با کلی مکافات پاکش کردم ولی از اون روز به بعد موقع بالا اومدن سیستم بعد از اون چهارتا علامت ویندوز که میاد قبل از welcome صفحه برای چند ثانیه سیاه میمونه و اون اولش سرعت بالا اومدن به شدت اومده پایین و من فکر میکنم اثر اون برنامه است. ولی نمیدونم چه طور باید درستش کنم.
    ممنون میشم اگه بازهم راهنمائیم کنید.
    برای همین مشکل شما دو تا روش قرارداده شده البته به برنامه خاصی اشاره نشده اما شخصی که سئوال کرده این مشکل داشته که ویندوز بین صفحه لود و welcome screen هنگ میکند.

روش اول

dvd ویندوز داخل دستگاه قراربدین بصورت بوت بالا بیاین بعدشم در صفحه اول از اون پایین گزینه repaire your computer کامپیوتر انتخاب کنید در کادری که باز میشه همینطوری next بزنید تابه صفحه system recovery options برسین در این صفحه گزینه Startup repair انتخاب بزارین بصورت اتومات کارش انجام دهد بعد که ریستارت شد بالا اومد ببینید مشکلتون رفع شده یا که نه

روش دوم

ابتدا سیستم ریستارت کنید از طریق کلید f8 از صفحه کلید بزنید تا صفحه Advanced Boot Options برای شما به نمایش در بیاد در این صفحه گزینه Safe Mode انتخاب کنید اگر بصورت عادی وارد ویندوز شدین بدون مکث حالت حالت Clean Boot ویندوز تست کنید منوی run اجرا داخلش دستور msconfig وارد اینتر کنید بعدشم طبق شکلهای پایین بترتیب شماره عمل کنید از آخرم به سربرگ startup برین گزینه disable all انتخاب تایید اکی سیستم پیغام ریستارت داد ریست کنید سیستم.

کد:
    کد:

روش سوم

منوی استارت باز در قسمت سرچش تایپ کنید cmd بعدشم روی گزینه موردنظر کلیک راست گزینه run as admin انتخاب در کادری که باز میشه دستور sfc /scannow رو وارد بزارین تا 100 درصد کارش انجام دهد.

کد:

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

روش سوم و انجام دادم سیستم مشکلی نداشت. اولیم که دی وی دی ویندوز ندارم.
    آقا من گفتم اصلا یه کاری کنم بیام از partition recovery استفاده کنم. شاید درست بشه!؟
    برم دنبالش ایشالا اگه درست شد خبر میدم. فقط یه چیزی من دی وی دی درایو و این چیزا هم ندارم . برم تو انجمن لپ تاپ یکم اطلاعات در مورد این پارتیشن ریکاوری بگیرم.
    و بازهم ممنون از کمکتون
    Last edited by ninjavb; 12-05-2013 at 15:20.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •