تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 17 از 17

نام تاپيک: مشکل در عدم اتصال به اینترنت در ویندوز 8

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

اگر مودم جز دایال آپ در حالت Bridge باشه ( یعنی با کانکشن به اینترنت وصل شوید ) ویندوز 8 برای اتصال به اینترنت مسئله پیدا می کند. یعنی یک لحظه وصل می شود و ریسیو زیادی می کند و بعد دیگه ریسیو نمی کند در حالی که اتصال اینترنت هم برقراره!
    باید مودم را در حالت اول خودش یعنی PPPoE قرار داد
    ( یعنی اون حالت بدون کانشکن که هر وقت شبکه فعال باشه اینترنت خواهید داشت ) قرار داد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

نه
    همیشه وقتی نصب می کنم همون اول این پنجره باز میشه و من همیشه Allow رو میزنم.
    این بار هم مثل همیشه همین کاررو کردم

آنتی ویروس تون رو باز کنید ، به قsسمتSetup برید ، بعد برید به قسمت Enter advanced setup ،، از اونجا Network رو باز کنید ،، قسمت Personal firowall رو باز کنید ،،، IDS and advanced options رو باز کنید ،،، و به قسمت Intrusion detection برید ،، تیک DNS Poisoning attack detection رو بردارید ،،،، و در آخر OK کنید ، تمام

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

به نظر من کاری به ویروس یاب نداره تو هر سایتی یک راه کار گذاشته ولی هیچ کدوم شون افاقه نکرد ویندوز عوض کردم سون نصب کردم مشکل حل شد.فقط راه کارها برای یک لحظه جواب می داد بعد دوباره قطع میشد

4. 2 کاربر از نازنین زهرا بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mehrabooni's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

شاید ویندوزت مشکل داره

Sent from my iPhone 5S using tapatalk

6. این کاربر از mehrabooni بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز roya.rashidi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به نظر من کاری به ویروس یاب نداره تو هر سایتی یک راه کار گذاشته ولی هیچ کدوم شون افاقه نکرد ویندوز عوض کردم سون نصب کردم مشکل حل شد.فقط راه کارها برای یک لحظه جواب می داد بعد دوباره قطع میشد
    ممنون دوست عزیز بابت اطلاع رسانی

8. این کاربر از roya.rashidi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز FOURTH RETURN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

پيش فرض

من هم مشکل وصل نشدن به اینترنت رو داشتم به گمانم پس از آپدیت ویندوز اینجوری میشه سیستم شاید مایکروسافت میفهمه ویندوزمون جعلیه و یه ویروسهایی رو سیستم نصب میکنه که هیچکس ازشون خبر نداره پیشنهاد میکنم ویندوزتون رو آپدیت نکنید و همیشه نسخه بروز رو یکجا دانلود و نصب کنید خلاصه هر کاری کردم درست نمیشد گاهی وصل میشد گاهی نمیشد ریست میکردم میشد دوباره قطع میشد تا ویندوز رو عوض نکردم مشکلم حل نشد البته شاید مشکل چیز دیگه ای بوده این فقط یه فرضیس

10. این کاربر از FOURTH RETURN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز roya.rashidi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من هم مشکل وصل نشدن به اینترنت رو داشتم به گمانم پس از آپدیت ویندوز اینجوری میشه سیستم شاید مایکروسافت میفهمه ویندوزمون جعلیه و یه ویروسهایی رو سیستم نصب میکنه که هیچکس ازشون خبر نداره پیشنهاد میکنم ویندوزتون رو آپدیت نکنید و همیشه نسخه بروز رو یکجا دانلود و نصب کنید خلاصه هر کاری کردم درست نمیشد گاهی وصل میشد گاهی نمیشد ریست میکردم میشد دوباره قطع میشد تا ویندوز رو عوض نکردم مشکلم حل نشد البته شاید مشکل چیز دیگه ای بوده این فقط یه فرضیس
    منم تو سون با اپدیت خیلی مشکل داشتم بدتر خراب و سنگین میکرد.
    تو وین8 باید اپدیت کنی تا باگ ها از بین بره . البته بنظرم اپدیت رو بشناسی بعد اپدیت کنی بهتره . تا اینکه ادم همینجوری اپدیت کنه

12. این کاربر از roya.rashidi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •