تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 86 از 88 اولاول ... 367682838485868788 آخرآخر
نمايش نتايج 851 به 860 از 874

نام تاپيک: سریال هوش سیاه 2

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

پس چرا اخرش ننوشته که در دست ساخت
    چون دفعه قبل نوشته بود

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

چون دفعه قبل نوشته بود
    زد: و...

//

ناظر انجمن طراحی وب Thor God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

2: یه بنده خدایی میگه تا حالا دیدی سریال ایرانی خوب تموم شه بعدش یه لبخند زده من به این چیزی جز خود کم بینی نمیگم ایران سریال های زیابایی داره که بسیار هم زیبا تموم میشن......
    خیلی ممنون بایت توجهت دوست من
    من این حرف رو زدم و هنوز هم تغییر عقیده ندادم.
    شاید ایرانی ها تو ژانر عاشقانه و اجتماعی حرفایی واسه گفتن داشته باشن اما اون هم نه تو ایران بلکه خارج از کشور ( شاید به خاطر جو داخل ایران )
    از حق نگزریم فیلم های طنز ایرانی هم بسیار خوب هستن. مثله همین فیلم برره که دیدم پایانش چی شد( واقعا پایانی در شاءن مخاطب داشت ؟)
    ژانر اکشن و پلیسی هم معدود فیلم هایی پیدا میشه که با کیفیت باشن( یه فیلم بود اگه اشتباه نکنم اسمش ساختمان 85 بود. من فیلم رو ندیدم اما تعریفش رو شنیدم.)

همین فیلم هوش سیاه. داستان بسیار زیباست من واقعا خوشم اومد اما ( بلانسبت )مگه بیننده احمقه که الان داستان رو 2 فصل کردن و هر دو فصل، پایان بسیار مسخره داشته و همچنین ( به قول دوستمون تو همین تاپیک ) با نشون دادن یک " و ... " شعور مخاطب رو زیر سوال میبرن. به شخصه خیلی از این کارشون بدم اومد. داستان فیلم خوب بود اما من دلیلی نمیبینم که اگه ادامه این فیلم هم عالی بشه ( مثلا تو همین فصل 3 ) این سریال رو دنبال کنم ... .
    شما همین فیلم رو از نظر داستانی با بت من مقایسه کن. بت من چه جوری تموم شد ؟ هوش سیاه چه جوری تموم شد ؟

در کل سینمای ایران ضعیفه. از نظر داستانی قوی هستن اما اغراق تو فیلم هاشون زیاده و نمیتونن پایان خوبی برای فیلم بسازن.

باز هم ممنون از توجهت. ببخشید که یه کم لفظم تند بود. امید وارم ناراحت نشده باشی.
    بدرود

4. 2 کاربر از Thor God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز DariushGreat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین حوالی...

پيش فرض

1: دوستان این تاپیک ازتون عاجزانه خواهش میکنم جمله توهین به شعور مخاطب رو به کار نبربد حد اقل به خودتون احترام بذارید من به شخصه از این جمله متنفرم...

ببخشید... این طرز تموم کردن سریال رو بهش چی میگید؟ اکرام و تکریم شعور مخاطب؟! خب توهینه دیگه!!! این همه آدم بشینن پای سریال بعد این جور بی سر و ته تمومش کنن و این همه مخاطب رو مچل کنن بذارن توی خماری. حالا اگه خیلی از سریالا اینجوریه این دیگه مشکل از خود مردمه که جنم ندارن اعتراض کنن. خرجش هم اصلا زیاد نیست؛ فقط باید یه بار 162 رو بگیری اعتراض کنی. همین!

یه جمله بی محتوای کلیشه ای با عرض معضرت میگم کسایی از این کلمه استفاده میکنن که کوچکترین اطلاعاتی از ساخت و و پخش یک سریال ندارن و معمولا برای عرض اندام و اینکه بگن ما یه چیزی بلدیم از این کلمات استفاده میکنن.... پس خواهشا این جمله کلیشه ای رو کنار بگذارید......

استاد چه مرامی واسمون گذاشتی؛ دستت درد نکنه دمت گرم... لطف کردی! اصلا مرامکش کردی استاد!!!! من معذرت می خوام استاد. شما ببخشید همه که مثل شما اهل فیلمسازی نیستن و اطلاعاتشون کمه
    .
    Last edited by DariushGreat; 04-07-2013 at 11:08.

6. 4 کاربر از DariushGreat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

چون دفعه قبل نوشته بود
    سری قبلی به نظر هدفشون ادامه داستان بوده اما این سری چون یه دفعه شده دیگه نزده در دست تعمیر

8. این کاربر از Gregar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mojtaba2321's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

پخش پشت صحنه امشب
    مصاحبه با کارگردان فردا بعدازظهر در برنامه گلخانه.

10. این کاربر از mojtaba2321 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

فکر نکنم در قسمت بعدی کامران راس گروه یا هرم باشه چون اونوقت دیگه قاعدتا نمی تونه شخصیتش اکشن فصل اول و دوم را داشته باشه

Sent from my ST15i using Tapatalk 2
    سريال ايرانيه ها دوست عزيز.
    اينجا تو فيلم و سريال هاش خلبان از توي كابين بلند ميشه ميره براي همه قهوه ميريزه

12. 2 کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز h-blade's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

ببخشید... این طرز تموم کردن سریال رو بهش چی میگید؟ اکرام و تکریم شعور مخاطب؟! خب توهینه دیگه!!! این همه آدم بشینن پای سریال بعد این جور بی سر و ته تمومش کنن و این همه مخاطب رو مچل کنن بذارن توی خماری. حالا اگه خیلی از سریالا اینجوریه این دیگه مشکل از خود مردمه که جنم ندارن اعتراض کنن. خرجش هم اصلا زیاد نیست؛ فقط باید یه بار 162 رو بگیری اعتراض کنی. همین!

استاد چه مرامی واسمون گذاشتی؛ دستت درد نکنه دمت گرم... لطف کردی! اصلا مرامکش کردی استاد!!!! من معذرت می خوام استاد. شما ببخشید همه که مثل شما اهل فیلمسازی نیستن و اطلاعاتشون کمه
    .

در مورد قسمت اول اینکه دوست عزیز شما این که پایان یک سریال از چه نوعی باشه رو به چه کعیاری میسنجید؟؟؟؟؟ مثلا من میگم پایان زیبا و قابل تحملی داشت ولی شما میگید توهین...... بود حالا چه معیاری وجود داره که ثابت حرف من درسته یا شما؟؟؟؟؟

ودر مورد قسمت دوم بنده نمیدونستم به شما بر میخوره.... بنده نگفتم شما بی سوادی یا من با سوادم بلکه این حرفی هم که زدم از روی تجربه بوده و یه خاطره هم براتون بگم.....
    شما یا من احتمالا سریال های زیادی نگاه کردیم و اطلاعاتی هر چقدر نا چیز در این باره داریم یعنی در حدی که میدونیم سکانس چیه.....خب حالا من وقتی میرم تو اتوبوس افغانی که از سر کار تو ساختمون اومده داره با رفیقش صحبت میکنه حتی کوچکترین اطلاعی از سینما یا سیما نداره به دوستش میگه آخر فلان سریال توهین به شعور مخاطب بود بنده باید چه فکری بکنم. البته این یه مدل از خاطراتیه که بنده دارم.......

14. این کاربر از h-blade بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

در مورد پایان این سریال خود کارگردان گفت: این پایان شایسته چشمان مخاطب نبود و پایان های زیاد و خیلی بهتری داشتیم ولی هیچ کدام نشد و در این زمینه هیچ کاری از زیرمجموعه من بر نمی آمد!!! همین چنین گفت: اگر دوماه بیشتر وقت داشتم کیفیت خیلی بیشتر میشد.

دیگه چیزی نمی تونم بگم

16. 3 کاربر از amin_g_p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Meisam.apk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

ای کاش فصل سومشو که می خان بسازن،مثله فصل دو اونقدر خیال پردازانه و آخرش بد تموم نشه.

18. این کاربر از Meisam.apk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •