تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 78 از 88 اولاول ... 2868747576777879808182 ... آخرآخر
نمايش نتايج 771 به 780 از 874

نام تاپيک: سریال هوش سیاه 2

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohammd1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    NeverLand

پيش فرض

یه سوال فنی که بی ارتباط با یکی از صحنه های این سریال نیست ... ایا ارسال پیام متنی در اسکایپ وقتی طرف مقابل افلاین هست امکان دارد؟ یعنی بعدا که انلاین شد به دستش می رسه؟ ممنون میشم جوابمو بدین تا بعدا یه بحثهایی بکنیم.
    وقتی آنلاین شد به دستش میرسه

2. این کاربر از mohammd1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز DariushGreat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین حوالی...

پيش فرض

والا بی‌زیر نویس می‌بینیم به لطف دوستان زیر نویس کن!

ولی خوب اون فیلمه زبانش انگلیسه و بله گاهی معموله که برخی صحبت ها رو هارد ساب بکنن، ولی دیگه اون حرف پلیس ها بخواد هارد ساب بشه، یه جورایی تو ذوق میزنه!!
    ضمن اینکه به نظرم میخواستن بگن که همه به زبان رسمی احترام میذارن!! در حالی که من اردبیل برام مشکلی پیش اومد رفتم پیش پلیس، افسره حاضر نشد فارسی حرف بزنه و یه بابایی که بازداشت بود و دست بند خورده بود، حرفای افسر رو برا من ترجمه میکرد...!!!

نه خوب باندن دیگه!! یه عدشون کارای مالی سازمان رو میکنن، یه عدشون کارای نظامی رو میکنن، یه عدشون لجستیک میکنن( همون قاچاق سلاح و ادم و تجهیزات و اینا!!)...
    اگر یادتون باشه، برا پول در اوردن هم سازمان از شرکت های حرمی استفاده میکرد و خودشون به خودی خود پولدار نیستن! :| یعنی اینا دنبال یه جرم از طرف سازمان های حرمی بودن که کارشون رسید به کامران و بعدش شهاب هاشمی اومد ترورش بنموه و بعد اون فرار کرد و بعدش متوجه شدن که کامران فقط قطره‌ای از دریای یه سازمان گنده تو کشوره!! :|
    درسته حق با شماست. یه مدت که فیلم با زیر نویس ببینیم یواش یواش به زبان وارد میشیم و میتونیم بدون زیر نویس هم دست و پا شکسته متوجه منظور بشیم.
    ولی من که خودم ترکی خوب متوجه می شم. بندری هم بععله ! 3 تا زبون زنده دنیا
    ...
    وُلِک مویوم نصفه نیمه عربی ایرانی بلدُم... هر چی باشه اصالاتا مو بچه شطُّم!!!
    ایشالله از شر همه پان ایسم بازیا و نژادپرستیا خلاص بشیم و همه یک رنگ و متحد بشیم بلند صلوات بفرست.

حالا باگ های سریال بماند. بعضی جاها بدجور سوتی داده. ولی در کل سریال باحالیه.
    آقا یه چیزی برام عجیبه... یعنی پلیس فتا انقدر پیشرفته و پولداره که به جای قلم و کاغذ از تبلت گالکسی و به جای سیستم های کامپیوتری لینوکسی یا ویندوزی از سیستم های کامپیوتری مک استفاده می کنن...؟! اغراق نیست به نظرتون؟!!!

شاد باشید
    Last edited by DariushGreat; 29-06-2013 at 11:28.

4. 3 کاربر از DariushGreat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mr_khodaei2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

سلام . من چند قسمت اخر را ندیدم چون ایران تیستم .تموم شد ؟ میشه بگید چی شد

داره خودمونی میشه Gazmali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

من تلويزيون رو باز ميكنم الكي واسه خودش ميگه .. معمولا هم رو كانال 3 هست .. وقتي اين سريال رو نشون ميده جاهيا حساسش كه ميرسه آهنگي كه پخش ميشه قشنگ از آهنگ تيتراژ Walking Dead اقتباس شده

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دیگه نشد!
    این سریال تو ایران نیست
    پلیسها رو یه طوری هضم کردیم ولی اون بیمارستان هیچ رقمه تو ایران نیست
    یه بیمار رو یه هفته نگه داشتن (تازه طرف کلهم بیهوش بود) بدون هیچی
    به همراه مرد تو بخش خانوما اجازه میدن شب بمونه اونم تو اتاقی که دختر مردم هست
    یادمون باشه نحوه ساندویچ کردن یه آدم رو به نحوی که تو کوله پشتی جا بشه از کارگردان بپرسیم
    سلام . من چند قسمت اخر را ندیدم چون ایران تیستم .تموم شد ؟ میشه بگید چی شد
    تو نت ریخته راحت میتونید دانلود کنید

8. 7 کاربر از Reza31001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

تو نت ریخته راحت میتونید دانلود کنید
    تایید میشه

میگم اینا که از گوگل ارث مکان گوشی رو پیدا میکنن ما نمیتونیم؟اونا چی دارن مگه؟

10. این کاربر از Ghaioom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

ایشالله از شر همه پان ایسم بازیا و نژادپرستیا خلاص بشیم و همه یک رنگ و متحد بشیم بلند صلوات بفرست.

آقا یه چیزی برام عجیبه... یعنی پلیس فتا انقدر پیشرفته و پولداره که به جای قلم و کاغذ از تبلت گالکسی و به جای سیستم های کامپیوتری لینوکسی یا ویندوزی از سیستم های کامپیوتری مک استفاده می کنن...؟! اغراق نیست به نظرتون؟!!!

شاد باشید
    اره دیگه پلیس فتاست دیگه . مثل پنیر فتامن فکر نمیکنم اونا در این حد تکنولوژی داشته باشن . اخه اینایی که شما اشاره کردی واقعا تکنولوژی هاییست که هر جا پیدا نمیشه و توسط فضاییها به زمین اورده شده .

بابا خیر سرشون پلیس فتان ها . اون هم مرکز اصلی توی تهران . دیگه تبلت که تو این دوره و زمونه جواد شده و هر کی یه دونه تبلت یا فبلت دستش گرفته والا دیگه پلیس ها که جای خود دارن . بعد هم انتظار داری پلیس با این همه امنیت بیاد از ویندوز اون هم ترجیحا کرکی استفاده کنه ؟ بالشخصه اگه از ویندوز استفاده میکردن من یکی میرفتم تک تک ترورشون میکردم مخصوصا عطایی رو .

12. 5 کاربر از Gregar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز DariushGreat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین حوالی...

پيش فرض

اره دیگه پلیس فتاست دیگه . مثل پنیر فتامن فکر نمیکنم اونا در این حد تکنولوژی داشته باشن . اخه اینایی که شما اشاره کردی واقعا تکنولوژی هاییست که هر جا پیدا نمیشه و توسط فضاییها به زمین اورده شده .

بابا خیر سرشون پلیس فتان ها . اون هم مرکز اصلی توی تهران . دیگه تبلت که تو این دوره و زمونه جواد شده و هر کی یه دونه تبلت یا فبلت دستش گرفته والا دیگه پلیس ها که جای خود دارن . بعد هم انتظار داری پلیس با این همه امنیت بیاد از ویندوز اون هم ترجیحا کرکی استفاده کنه ؟ بالشخصه اگه از ویندوز استفاده میکردن من یکی میرفتم تک تک ترورشون میکردم مخصوصا عطایی رو .
    حالا به فرض بگیم واقعا اینقدر خرج می کنن و واقعا فتا این شکلیه! اینا دردشون اینه که میگن گوگل، مایکروسافت، اپل و... همه جاسوسن و دزدی اطلاعات می کنن! البته زیاد هم بی ربط نمی گن (بحثش خیلی مفصله و از حوصله این انجمن خارج). واسه همینم چندسالی هست که بودجه کلانی رو اختصاص دادن به ساخت سیستم عامل ملی که در نهایت هم هنر کردن همون لینوکس رو شخصی سازی کردن (مثل فارسی کردن) و به عنوان سیستم عامل ملی معرفی کردن!!! الان حرف من این نیست که چرا تبلت و مک استفاده می کنن؛ حرف من اینه... اینایی که میگن فناوری بومی، اینایی که می گن این سازمانای تروریستی اجیر شده سیا و موساد و ام آی سیکس هستن، پس چرا از ابزاری استفاده می کنن که خیلی راحت ازشون اطلاعات نشت می کنه؟؟؟ کار کردن با این ابزار یعنی علنا داری اطلاعات رو دو دستی تقدیمشون می کنی...! حالا ماها برامون مهم نیست چون چیزی نداریم که بخوان ازش در راستای مقابله با کشور سو استفاده کنن، ولی مسلما یه نظامی باید نسبت به ابزار مورد استفاده اش دقیق باشه؛ چون اطلاعاتی که در اختیار داره در صورت درز می تونه یه کشور رو زیر و رو کنه.

شاد باشی
    Last edited by DariushGreat; 29-06-2013 at 22:40.

14. 2 کاربر از DariushGreat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mojtaba2321's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

یعنی این سرگرده انقدر احمق بود که به اون کمسیر ترک سلام کرد و نمیدونست اون ایرانی نمیدونه و جوابشو نمیده و کنف میشه.

16. 4 کاربر از mojtaba2321 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن طراحی وب Thor God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

شاد باشید

داری می گی پلس فتا ! از پشت کوه که نیومدن. بالاخره باید یه imac داشته باشن تا بتونن با فردی مثله کامران که تو کله فیلم لپ تاپ اپل دستش بود مبارزه کنن. در ظمن سایر لپ تاپ هاشون هم اگه دقت بکنی تینک پد لنوو بود که فوق العاده با کیفیت و قوی هستن.
    در ظمن همه دولت ها برای مبارزه با حملات تروریسی در ظمینه سایبری کلی هزینه می کنن. آمریکا که تولیدیِ هکر زده!

محتوای مخفی: متن مخفی 
    مِ چوکِ بَندِرُم. بَندِری ادُنُم. عرِبی چیزی نا فهمُم

حالا به فرض بگیم واقعا اینقدر خرج می کنن و واقعا فتا این شکلیه! اینا دردشون اینه که میگن گوگل، مایکروسافت، اپل و... همه جاسوسن و دزدی اطلاعات می کنن! البته زیاد هم بی ربط نمی گن (بحثش خیلی مفصله و از حوصله این انجمن خارج). واسه همینم چندسالی هست که بودجه کلانی رو اختصاص دادن به ساخت سیستم عامل ملی که در نهایت هم هنر کردن همون لینوکس رو شخصی سازی کردن (مثل فارسی کردن) و به عنوان سیستم عامل ملی معرفی کردن!!! الان حرف من این نیست که چرا تبلت و مک استفاده می کنن؛ حرف من اینه... اینایی که میگن فناوری بومی، اینایی که می گن این سازمانای تروریستی اجیر شده سیا و موساد و ام آی سیکس هستن، پس چرا از ابزاری استفاده می کنن که خیلی راحت ازشون اطلاعات نشت می کنه؟؟؟ کار کردن با این ابزار یعنی علنا داری اطلاعات رو دو دستی تقدیمشون می کنی...! حالا ماها برامون مهم نیست چون چیزی نداریم که بخوان ازش در راستای مقابله با کشور سو استفاده کنن، ولی مسلما یه نظامی باید نسبت به ابزار مورد استفاده اش دقیق باشه؛ چون اطلاعاتی که در اختیار داره در صورت درز می تونه یه کشور رو زیر و رو کنه.

شاد باشی

شما چه قدر باهوشی !
    جایی از فیلم دیدی از این تشکیلاتی که نام بردی استفاده کنن ؟ سیستم عامل که بومی بود تبلت ها هم لنوو بود. ( در جریان چند قسمت قبل نبودم اما تا اونجایی که دیدم لنوو بودش ) کامران هم از بینگ استفاده کرد. سستم عامل مایکروسافتی هم که استفاده کردن برای این بود که بتونن فایل های ویندوزی رو پردازش کنن ( گرچه تو لینوکس هم میشه اما ... )
    در مورد تغییر لینوکس هم دقت که بکنی فقط فارسی سازی نیست بلکه رابط کاربری جدید هم ساختن (مثله همون gnome و ... ) که کاره ساده ای هم نیست.

یعنی این سرگرده انقدر احمق بود که به اون کمسیر ترک سلام کرد و نمیدونست اون ایرانی نمیدونه و جوابشو نمیده و کنف میشه.
    فکر کنم سرگرد اوگاندایی هم باشه وقتی یه ایرانی بره پیشش و دستش رو دراز کنه سمتش و یه چیزی بگه متوجه منظورش بشه . حالا چه سلام باشه چه hello و هر چیز دیگه ...

18. 3 کاربر از Thor God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •