تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 88 اولاول ... 4147484950515253545561 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 874

نام تاپيک: سریال هوش سیاه 2

ناظر انجمن طراحی وب Thor God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

البته من با اینترنت ماهواره ای کار نکردم اما فکر می کنم حرف شما درست باشه ولی در صورتی که مشکوک بشن. اگه دانلود سنگین نداشته باشه فکر نکنم بتونن میون اون همه کاربر اینترنت در ایران ردش رو بزنن مثله خیلی های دیگه اما در صورتی که سرعت دانلود بالا بره میشه رد یابی کرد.
    در کل این حرف بنده یک احتمال بود نه یک حرف علمی اگه دوستان دیگه بیشتر توضیح بدن ممنون میشم

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

سلام
    درسته منم همین طور اوایلش فیلم با سرعت خیلی پایینی جلو میرفت که آدم خسته میشد اما این دو قسمت قبل خیلی جذاب تر شده
    اون دیش برای اینترنت ماهواره ای بود. اگه دقت بکنی با اینترنت نفتی ایران نمی شه تو اسکایپ با اون کیفیت و اون مدت زمان زیاد چت صوتی و تصویری کرد ( دقت کن که اسکایپ خیلی شلوغه انترنت ایران هم ... ) و در ظمن اگه از اینترنت معمولی استفاده می کرد راحت ردشو میزدن ( فکر کنم با سپاه آشنایی نداشته باشی )
    در مورد فیلم ها .. خودم هم نمیدونم چی هستن اما هر چی که باشه یه سری کد هست که هش شده و کامران اون ها رو بر می گردونه
    مثلا این کد رو ببین :
    /%D8%A7%DB%8C%D9%86%20%D9%86%D9%88%D8%B4%D8%AA%D9%8 7%20%DA%A9%D8%AF%20%D8%B4%D8%AF%D9%87%20%D8%A8%D9% 88%D8%AF
    این رو بعد از google.com/ قرار بده و اجرا کن ( تو مروگر ) میبینی که یه نوشته میاد(همون بالا تو نوار آدرس). الان اون نوشته کد شده بود که تو بازش کردی. که البته فرایند هش شدن پیچیده هست و باز کردن اون کار هر کسی نیست. این فقط یه مثال خیلی ساده بود برای اینکه جریان رو درک کنی

فلاش بک ها هم برا فیلم یک بود که پلیسه یادش اومد کامران تو فیلم یک میخواست چه جوری فرار کنه و از اون فلاش بک تونست رد کامران رو بزنه

همون هلی کوپتر مسخره که سره 1 دقیقه باتری خالی می کرد ( فکر کنم این هلی کوپتر همونی بود که پلیسه چند قسمت قبل برای پسرش جایزه آورد اون کیت ربات هم که برای دختر کوچیکش آورد همون دوربینه هیلی کوپتر بود. نکته ظریف رو داشتی ؟ نه جانه من داشتی ؟)
    فکر کنم باز هم میخواد -- بکنه (انگار که -- کردن نصب ویندوزه که هر وقت کارش گیره -- می کنه )

اون پسره هم اوشگول تر از اونی بود که بتونه فرار کنه ولی خوب شد که فرار کرد من دوست داشتم به یه طریقی این دو تا نوچه برن کنار و کامران دوباره تنها بشه !
    شما انگار تو کار هکی؟!
    آره نکته ظریفت باحال بود! هلی کوپتر هم فکر کنم فقط یه بار نشون داد که باتریش خالی شد!! :‌دی

اه امشبم که نمیده یه حالی کنیم!
    Last edited by Ghaioom; 11-06-2013 at 18:34.

3. این کاربر از Ghaioom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن طراحی وب Thor God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

البته ادعا كردن كه جايز نيست اما اطلاعات ابتدائي اونهم براي حفظ امنيت يك وبسايت دارم اگر سوالي هست در خدمتم

اي بابا چرا اينها اينقدر بي قانون بازي در ميارن
    خب نميشه بعدش نشون بدن ؟ مثلا ساعت ٩ و نيم يا ١٠ ؟ تازه فيلم داشت جالب مي شد
    فكر كنم خودشون اين موقع پخش فيلم رو قرار دادن كه پخش سريال طولاني بشه

5. 2 کاربر از Thor God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

بهش ميگن كواد كوپتر اسباب بازي نيست قيمت زيادي هم دارن
    باطريش هم بخاطر اينكه چندتا موتور داره تا 8 دقيقه نهايت بيشتر كار نمي كنه
    بيشتر واسه فيلمبرداري ازش استفاده ميكنن چون لرزش نداره و نرمه
    من خودم تجربه استفاده ازش رو دارم

من موندم اینا چطور یه خونه رو تو کل زعفرونیه پیدا کردن
    اون هلی کوپتر اسباب بازیه هم بدون مجوز قاضی محاله بشه استفاده کرد

7. 3 کاربر از skype بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

بچه ها یادتون نره اون اینترنت ماهـواره ای جز برای دانلود آفلاین نمیشه ازش استفاده کرد. ازش نمیشه برای اسکایپ استفاده کرد چون این اینترنت Sent نداره و فقط Receive هست و به درد دانلود میخوره. در دانلود افلاین حتما باید از یه اینترنت دیگه برای Sent استفاده کرد. خیلی راحت میشه با استفاده از ADSL 512 از مکالمه تصویری اسکایپ استفاده کرد اگه دانلودی چیزی نداشته باشی رو سیستمت خیلی با کیفیت میتونی مکالمه کنی
    Last edited by Alireza SM; 11-06-2013 at 22:08. دليل: هیج ربطی به کسی نداره حتی شما دوست عزیز

9. 2 کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

اینترنت ماه*واره ای اگه دوطرفه باشه که ردیابیش از اینترنت معمولی بسیار اسانتره !!
    دقیقا درسته این کار ابزار آلات پیچیده ای میخواد که دراختیار جاسوس ها هست. به جز جاسوس ها هم فقط سفارتخانه ها در اختیار دارنش. الان فضای دیتای کشور از طریق وزات اطلاعات کنترل میشه و اگه همچین چیزی ردیابی کنن کمتر ازچند دقیقه میریزن سرش

11. 3 کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mojtaba2321's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

عاشق تيريپ كامران شدم.
    خيلي قشنگه. قبول داريد؟
    كامل مشكي ، كوله پشتي ، عينك دودي ، كلاه لبه دار. مخصوصا وقتي ريشه هم ميزاره روي چونش.
    البته با قلاب و طناب براي فرار.
    ساعتش هم جی شاک هست

آخر فروم باز mr_khodaei2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

امرو قسمت 13 را دانلود کردم و دیدم . جای مسخرش این بود که یه تک تیرانداز نتونست کامران را بزنه دولی همکارش را زد . خوب واسه اینکه کامران الان دستگیر نشه نزدش ولی بهتر بود که اصلا تک تیرانداز نمیوردن و تو اون صحنه نبود و بابک را پلیسه با نشونه گیری چون نزدیکتر بود میتونست بزنه . اینجوری بهتر بود اخه واسه یه تک تیرانداز زشت نیست نتونه یه نفر رو از فاصله نه چندان دور اون هم با ده تا شلیک بزنه

14. این کاربر از mr_khodaei2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

امرو قسمت 13 را دانلود کردم و دیدم . جای مسخرش این بود که یه تک تیرانداز نتونست کامران را بزنه دولی همکارش را زد . خوب واسه اینکه کامران الان دستگیر نشه نزدش ولی بهتر بود که اصلا تک تیرانداز نمیوردن و تو اون صحنه نبود و بابک را پلیسه با نشونه گیری چون نزدیکتر بود میتونست بزنه . اینجوری بهتر بود اخه واسه یه تک تیرانداز زشت نیست نتونه یه نفر رو از فاصله نه چندان دور اون هم با ده تا شلیک بزنه
    چون کامران اون همکارش رو سپر انسانی کرده بود . جلوش حرکت میکرد تا تو تیرس نباشه

16. 2 کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

یه سوتی دیگه هم دادن قسمت گذشته
    اون مهندسه از طریق این که گوشی الهام کجا خاموش شده تونست که پلیسا رو بکشونه بهزعفرانیه در صورتی که گوشی الهام اصلا خاموش نشد و باتریش در اومد. وقتی که باتری درمیاد سیگنال خاموش شدن گوشی به مخابرات ارسال نمیشه اصلا و به همین دلیل هست که وقتی بدون خاموش کردن باتری گوشی رو دربیاری نمیگه که خاموش است میگه دردسترس نمیباشد.
    پس همچین چیزی ممکن نبوده که بتونن بفهمن کجا خاموش شده گوشی

18. 6 کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •