تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات Quick Heal ←

پروفشنال black years's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    شمال ایران

پيش فرض تاپیک اختصاصی محصولات Quick Heal ←

لطفا سوالات و مباحث مربوط به محصولات Quick Heal را در این تاپیک قرار دهید.

Quick Heal For Windows & Mac

کمپانی Quick Heal در کشور هندوستان قرار دارد و توسط دو برادر به نام های Sanjay Katkar و Kailash Katkar بنیان گذاری شده است.
    این کمپانی از سال 1993 فعالیت خود را آغاز کرد و در حال حاضر از قوی ترین های دنیاست.

حقایق در یک نگاه:

دفتر مرکزی: پونا، ماهاراشترا
    بیش از 8 میلیون مشتری در 60 کشور +.
    بیش از 500 کارمند در 22 شعبه.
    سابقه 19 سال نوآوری و رشد.
    پیش بینی رشد سالانه ی این شرکت 80 درصد از سال 2004-2008 و رشد مداوم از 40٪ پس از آن.
    پشتیبانی قوی پس از فروش که شامل: پشتیبانی زمینی، ایمیل، تلفنی، چت و پشتیبانی از راه دور.
    این محصول گواهی شده توسط آزمایشگاههای ICSA، ویروس بولتن و غرب ساحل آزمایشگاه انگلستان است.
    شرکای تکنولوژی با مایکروسافت و اینتل.

برای دانلود بسته های امنیتی این شرکت به وب سایت رسمی آن مراجعه کنید (محصولات برای 30 روز تریال فعال می باشند).

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از خصوصیات بسته های امنیتی این شرکت می توان به موارد زیز اشاره کرد:

تنظیمات دلخواه برای Scan کردن Hard
    سیستم خودمحافظتی (Self-Defense)
    دارا بودن Offline Update در آنتی ویروس
    بررسی خودکار Flash Memory پس از اتصال
    قابلیت ذخیره کردن فایل های Update
    کنترل وب‌سایت های جستجو شده و مرور شده
    Firewall و کنترل درگاه های ورودی اینترنت (در نسخه ی Internet Security و Total Security)

لطفا تجربه ی خود را در مورد بسته های امنیتی Quick Heal در اختیار دیگر دوستان خود قرار دهید.

پیروز ، شاد و سربلند باشید.

2. 4 کاربر از black years بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال arfnpm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این کمپانی از سال 1993 فعالیت خود را آغاز کرد و در حال حاضر از قوی ترین های دنیاست.
    منظورتون اینه همیشه جزو بد ترین های دنیاست؟

توی چارت وی بی 100 همیشه جزو ضعیف ترین محصولات بوده حتی یکی بار هم از ته چارت بالا نیومده

4. 3 کاربر از arfnpm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال black years's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    شمال ایران

پيش فرض

منظورتون اینه همیشه جزو بد ترین های دنیاست؟

توی چارت وی بی 100 همیشه جزو ضعیف ترین محصولات بوده حتی یکی بار هم از ته چارت بالا نیومده

سلام.

خودم تا بحال از محصولاتش استفاده نکردم.
    دیدم جاش بین آنتی ویروس های فروم خالیه و یه تاپیک براش زدم و مختصر توضیحی در موردش دادم.

6. 2 کاربر از black years بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال online-amir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    انگلیس

پيش فرض

من سال 2011 از این محصول استفاده کرده ام. کاملاً مورد تاییدم بود. آن زمانی که ناد32 ویروس اتوران را پاک می کر و تا زمان فرمت کردن قادر به باز کردن آن نبودید، این آنتی ویروس آن را تعمیر می کرد و براحتی وارد فلش مموری می شدید.

این تجربه من بوده است.

در ضمن تجربه 17 ساله ای که در استفاده از انواع آنتی ویروسها داشتم این بوده که اگر به جدول مجله ی وی بولتن نگاه کنید، آنتی ویروسها جدیدی که شاید در سالهای قبل مطرح بودند و اکون پر رنگ شده اند، وجود دارد. همان سالهای قبل هم همین بود. اتفاق تازه ای نیست. پس از مدتی خواهید دید که برندهای جدیدتری وارد عرضه ی رقابت خواهند شد و آنها اول خواهند شد.

در استفاده از آنتی ویروس در ابتدا به سابقه هم نگاه کنید و بعد در تست های وی بولتن - ا یوی تست و غیره نگاهی بیندازید.

با تشکر.

8. 3 کاربر از online-amir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

طبق بررسی من در ایران نمایندگی انحصاری داره جزء معدود آنتی ویروسهای است که آپدیت سرورهش در ایران و در شرکت پرورش داده ها است
    شرکت پرورش داده ها شرکت بزرگی است بعید میدونم آنتی ویروس مشکل دار را پشتیبانی کنه
    من از سال 2011 ازش استفاده میکنم از خیلی آنتی ویروسهای حال بازار ایران بهتره
    ضمناً تحریم هم نداره اینجور که تو سایتش زده

این هم سایتش :

10. این کاربر از omid79 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال arfnpm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

طبق بررسی من در ایران نمایندگی انحصاری داره جزء معدود آنتی ویروسهای است که آپدیت سرورهش در ایران و در شرکت پرورش داده ها است
    شرکت پرورش داده ها شرکت بزرگی است بعید میدونم آنتی ویروس مشکل دار را پشتیبانی کنه
    من از سال 2011 ازش استفاده میکنم از خیلی آنتی ویروسهای حال بازار ایران بهتره
    ضمناً تحریم هم نداره اینجور که تو سایتش زده

این هم سایتش :
    درود

نصفی از آنتی ویروس ها اسم ایران رو میزنن. اینکه سرور آپدیتش در ایران هست که چیزی نیست. در ضمن جزو ضعیف ترین آنتی ویروس هاست.

12. این کاربر از arfnpm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درود

نصفی از آنتی ویروس ها اسم ایران رو میزنن. اینکه سرور آپدیتش در ایران هست که چیزی نیست. در ضمن جزو ضعیف ترین آنتی ویروس هاست.
    اینکه نماینده انحصاری در ایران هست رو من از سایت مادر کوئیک هیل دیدم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    خیلی از شرکتهای حال حاظر در زمینه آنتی ویروس شرکتهای دو روزه هستن بنظر من 80 در صد آنتی ویروس پشتیبانی و تعهد هست که متاسفانه تو ایران خیلی رعایت نمیشه
    شما باید استفاده کنید بعد نظر بدین من که راضی هستم خیلی از نود و بیتدیفندر بهتره اما با کسپر چک نکردم
    پیروز باشید

14. این کاربر از omid79 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال arfnpm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اینکه نماینده انحصاری در ایران هست رو من از سایت مادر کوئیک هیل دیدم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    خیلی از شرکتهای حال حاظر در زمینه آنتی ویروس شرکتهای دو روزه هستن بنظر من 80 در صد آنتی ویروس پشتیبانی و تعهد هست که متاسفانه تو ایران خیلی رعایت نمیشه
    شما باید استفاده کنید بعد نظر بدین من که راضی هستم خیلی از نود و بیتدیفندر بهتره اما با کسپر چک نکردم
    پیروز باشید
    شاید از نظر شما 99% آنتی ویروسف پشتیبانیش باشه، نظر شما محترم.

اما 100% آنتی ویروس، تامین امنیتشه که کوییک هیل توی تمام تست ها از جمله همین vb100 هست که در انتهای جدوله.

من که اینجام بیش از 50 آنتی ویروس رو تست کردم و به شما میگم از کوییک هیل استفاده نکن، اندازه 50% بیت دیفندر یا کسپری که نام بردید هم نیست.

16. 4 کاربر از arfnpm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •