تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: سئوال در رابطه با آینه پژو پارس

آخر فروم باز saman3230's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض سئوال در رابطه با آینه پژو پارس

سلام من یه پرشیا مدل 84 دارم که دیروز براش آینه تاشو سال (راهنما دار گرفتم) کلی تحقیق کردم و دیدم همه پژوهای سال از کارخونه آینه Coruse استفاده می کنن، منم رفتم کروز گرفتم اما الان 3تا مشکل دارم 1. آینه ماشین خیلی شله و با دستدانداز مثل فنر بالاپائین میره 2. دماستج ماشین از کار افتاده 3. راهنمای تو آینه سفید و ماشین من مشکیه و ظاهر خوبی پیدا نکرده ، می خواستم بدونم آیا راهی هست که بشه آینه رو کاری کرد که از این شلی دار بیاد ؟ و دماسنج آینه قبلی خودش رو این بندازم ؟ و LED آینه رو عوض کنم ؟ پیشاپیش از کمکتون ممنونم

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

1- شلی آقنه از کدوم قسمت هستش ؟ یعنی قاب آینه شله یا خود آینه ؟ خودتون نصب کردید یا دادید بیرون نصب کردن ؟
    بستگی داره از کجا شل باشه
    2-مطمئن باشید سوکت دماسنج درست وصل شده باشه ، اگه آینه های فابریک ماشین رو دارید رو دری سمت شاکرد رو باز کنید ، بالا به سمت جلو دو تا سوکت هست ، سوکت 5 تایی آینه همراه با گرمکن و سوکت دو تایی دماسنج ، با سوکت دماسنج آینه خودتون تست کنید اگه جواب داد باید هر دو تا آینه رو اوراق کنید و دماسنج رو عوض کنید
    و اما راهنما به نظر من به جای این کار از برچسب های دودی استفاده کنید
    من واسه ماشینم یک جفت چراغ ابرویی زیر چراغ اصلی ماشین خریده بودم که اونها هم قابشون سفید بود و ماشینم خاکستری واسه هماهنگی از برچسب دودی استفاده کردم و خیلی هم خوب شد شما میتونید از تیره ترین رنگ استفاده کنید و مشکلی هم برای نور ال ای دی ها ایجاد نمیکنه

3. این کاربر از rami_hemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام اول از همه ممنون از توجه و جوابتون

1- شلی آقنه از کدوم قسمت هستش ؟ یعنی قاب آینه شله یا خود آینه ؟

از این قسمت که تو شکل نشون دادم (قسمت 1) خوده آینه کاملا سفته اما از زیر پایه (قسمت 1) شله یه جورایی انگار پایه آینه تحمل وزن آینه رو نداره !

اینطوری بگم که قسمت 2 روی قسمت 1 حالت فنری داره و تو دستدانداز که میرم این باعث لرزش میشه
    خودتون نصب کردید یا دادید بیرون نصب کردن ؟

نه ملت بودم همونجا نصب کردن

2-مطمئن باشید سوکت دماسنج درست وصل شده باشه ، اگه آینه های فابریک ماشین رو دارید رو دری سمت شاکرد رو باز کنید ، بالا به سمت جلو دو تا سوکت هست ، سوکت 5 تایی آینه همراه با گرمکن و سوکت دو تایی دماسنج ، با سوکت دماسنج آینه خودتون تست کنید اگه جواب داد باید هر دو تا آینه رو اوراق کنید و دماسنج رو عوض کنید
    و اما راهنما به نظر من به جای این کار از برچسب های دودی استفاده کنید
    من واسه ماشینم یک جفت چراغ ابرویی زیر چراغ اصلی ماشین خریده بودم که اونها هم قابشون سفید بود و ماشینم خاکستری واسه هماهنگی از برچسب دودی استفاده کردم و خیلی هم خوب شد شما میتونید از تیره ترین رنگ استفاده کنید و مشکلی هم برای نور ال ای دی ها ایجاد نمیکنه
    مننونم مشکل دماسنج رو حل کردم اما سنسورو گذاشتم توی در، مشکلی که پیش نمیاره ؟!!

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

لولای آینه شله حتما بازش کنید و اون لولا به احتمال قوی یه پیچ داره اون رو سفت کنید یا یه لولای دیگه بخرید
    من خودم نصب کردم آینه های ماشین من ساده فلپ دار هستن یعنی همون پرشیایی چون من طرح ماشینم رو دارم به مدل STi تغییر میدم
    در مورد دماسنج داخل در فقط دمای داخل رو میگه نه بیرون

6. این کاربر از rami_hemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام مرسی از پاسختون

من آینه رو به کل عوض کردم اون یکی متاسفانه جنس درجه N بود

الان مشکل سنسور دماسنج، راهنما و لرزش حل شد فقط گاهی توی دستندازهای شدید یه لرزش خفیف داره آیا این طبیعه و من بیخود حساس شدم یا اینکه این لرزش هم نباید باشه ؟

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

دیگه اون لرزش خفیف باید باشه گون اگه زیاد سفت باشه اون حالت فنری رو نداره و امکانش هست توی ضربه مستقیم خم شدن بشکنه

9. این کاربر از rami_hemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

دوست بزرگوارم ممنونم از بابته پاسخ هاتون مرسی که پیگیر بودین

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •