تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 1 از 1

نام تاپيک: بروسيادورتموند - بايرن مونيخ | مصاحبه با Masoud King و yuseph

El Capitano Amir M.ohAma.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض بروسيادورتموند - بايرن مونيخ | مصاحبه با Masoud King و yuseph

دوستان میتونن صحبت هاشون راجع به این بازی (قبل و بعد بازی) در همین تاپیک مطرح کنند
    1-ابتدا خودتون رو معرفی کنید و بگید به چه دلیل و از چه وقتی طرفدار این تیم شدید؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    یوسف هستم.
    سال97-98 طرفدار دورتموند شدم.داستانش جالب و مفصله که انشاالله بعدا میگم خدمتتون.

سلام
    مسعود هستم 23 سالمه و از وقتی یادمه طرفدار بایرن و آلمان بودم. اون زمان بچگی من خیلی دروازه بانها رو دوس داشتم و خصوصا کوپکه و همچنین کلینزمن هم خیلی علاقه داشتم بهش، واسه همین طرفدار آلمان شدم. بایرن رو هم به خاطر لوتار ماتئوس بود و خلاصه از همون موقع طرفدار این دو تیم موندم تا به امروز. دقیق ترین تاریخی که یادمه جام 98 هست.

2- عملکرد تیمتون رو تا اینجای فصل چطور ارزیابی میکنید ؟ابتدای فصل فکرشو میکردید تا اینجای فصل اختلاف امتیاز به 20 برسه؟

والا ماموریت با موفقیت حاصل شده توی بوندس لیگا اما اینی که چرا بایرن اینقدر اختلاف امتیاز پیدا کرده بر میگرده به این که امسال قوی ترین بایرن تاریخ رو شاهد هستیم.ما هم تیمی با بضاعت محدود

عملکرد این فصل بایرن رویای بود. خیلی از رکورد های بوندسلیگا رو جابجا کردیم و همچنین تو لیگ قهرمانان از سد حریفان قدری مثه یووه و بارسا به شکل کاملا برتر رد شدیم و سینگین ترین شکست این مرحله رو هم به بهترین تیم چند سال گذشته تو اروپا تحمیل کردیم. از لحاظ ثبات، بایرن این فصل خیلی عالی بود و تو همه بازیها اون روحیه جنگندگی در تمامی بازیکنان دیده می شد و یکی از دلایلش اعمال سیستم چرخشی از سوی هاینکس می تونه باشه.
    در مورد اختلاف 20 امتیازی هم واقعا نه من بلکه هیچکس دیگه انتظار همچین اختلافی رو نداشت.

3- بهترین و بدترین بازیکن تیمتون تا اینجای فصل رو چه کسی میدونید ؟

بهترین رو میتونم لواندوفسکی اسم ببرم که عالی کار کرد.
    بدترین رو هم کوین گروس

این خیلی سوال سختیه چون به نظرم بدترین بازیکن نداشتیم این فصل. تو بازیهایی که من دیدم همه سعی می کردن بهترین بازی رو نمایش بدن. تو همه خطوط بایرنی ها بهترین عملکرد رو داشتن که آمار گل خورده و زده اینو نشون میده. من واقعا نه می تونم بدترین بازیکن یا بهترین بازیکن رو تو بایرنِ امسال پیدا کنم.

4-با توجه به نزدیک شدن به پایان فصل از نظر شما ورودی ها و خروجی های تیمهاتون چه کسانی باید باشند؟

خروجی که احتمالش هست خیلی باشن...
    لوا
    گوتزه
    هوملس
    جذبی هم
    پاتریک هرمان
    ژکو
    دی بروین
    کریستین اریکسن

ورودی های باشگاه که کیرشهف و گوتزه مشخص شدن که شاید یه مهاجم هم اضافه بشه ولی به نظرم ماندزوکیچ رو نیمکت نشین کردن خیلی سخته چون خیلی عالی تو کار دفاع و پرس کردن حریف شرکت میکنه. خروجی های باشگاه هم روبن و گومز باشن. البته تیموشوک و فن بوین هم احتمال رفتنشون بالاست.

5_به نظر میرسه هواداران این دو تیم رابطه خیلی خوبی با هم دارند،شما دلیل اینو چه چیزی میدونید؟

والا توی آلمان همچین خبری نیست
    اما چیزی که مشخصه توی دنیای نت آلمان ها رابطه خیلی خوبی با هم دارن.
    تجربه شخصیم اینه که با تمام هواداران تیم های دیگه مشکلی نداشتم به غیراز شالکه.
    فکر میکنم بخاطر وحدت در بازی های تیم ملی آلمان طرفداران تیم های باشگاهی با هم انس پیدا میکنن.

دلیلش این می تونه باشه که تو بازیهای اروپایی هم زنبورا و هم بایرینی ها همیشه گفتن اون رقیب بودن فقط داخل بوندسلیگاست که این خودش خیلی موثر بوده و البته اکثرا ماها طرفدار آلمان هم هستیم که تاثیر زیادی داره تو این موضوع. برای خود من پر استرس ترین بازی همین بازیهای دورتموند تو اورپا بود.

6_چرا دیگر تیمهای بوندسلیگا در این فصل تقریبا حرفی واسه گفتن نداشتند؟

حرف داشتن بنده خداها..بایرن فوق العاده بود
    رقابت زیر دورتموند حساس و جذاب دنبال میشه ولی امان از بی عدالتی

بوندسلیگا تو فصل های قبل خیلی رقابتی تر بود ولی تیمی که امسال هاینکس و کلوپ ساختن حتی میبینیم تو اروپا هم کسی حرفی برای گفتن جلوشون نداشت مخصوصا بایرن که تو 4 بازی با یووه و بارسا اینو به وضوح اثبات کرد. البته زنبورا تو اروپا یکم لغزش داشتن ولی برای این تیم جوون قابل چشم پوشیه. به نظرم دلیلش ضعیف شدن تیم های دیگه نیست بلکه خیلی قوی تر شدن این دو تیم هست.

7_شما یک بازی دیگه در فینال CL باید باهم انجام بدین،ایا اون بازی باعث شده حساسیت بازی شنبه شب براتون کمتر بشه؟

همن این و هم اینکه کار بوندس لیگا تشریفاتی شده!
    مطمئنن دوتیم چهره واقعی خودشون رو نشون نمیدن.
    برای من که اصلا حساس نیست اما اگه بزنیم خوشحال میشم

نه این فینال زیاد تاثیر نداره. بایرن قهرمانیش مشخصه و این از حساسیت بازی کاسته. دو تیم به خاطر همین قهرمانی زودهنگام بایرن و بازی های هفته گذشته مطمئنا با تمام قوا نمیان. ولی اگه بایرن قهرمان بشه و نتونه دورتموند رو ببره خب این یکم برای بایرنی ها خوشایند نیست. این بازی می تونه یه زهر چشمی از سوی بایرن برای فینال هم باشه. در مجموع اون قهرمانی زودهنگام بایرن یکم اوضاع رو آروم کرده.

8_دوست داشتید کدام یک از بازیکنای تیم حریفو در اختیار داشتید؟

ریبری

مطمئنا مارکو رویس و هوملز. رویس رو قبل رفتن به دورتموند هم خیلی بهش علاقه داشتم.

9_نقاط ضعف و قوت حریفو در چی میدونید؟تیم حریف عمده ترین ضعف فنیش چیه؟

بایرن و نقطه ضعف!!
    اگر بخواییم بایرن رو شکست بدین باید بهش گل بزنید درغیر اینصورت با 22بازیکن دفاع هم کنین باز هم گل خواهید خورد.
    این تیم بی نقص هستش.

دورتموند تو دفاع خوب کار میکنه مخصوصا رو توپ های هوایی. قدرت خیلی بالایی تو انتقال سریع توپ از دفاع به حمله دارن و همچنین دوندگی و شرایط فیزیکی خیلی عالی. نقطه ضعف دورتموند تو اینه که حفظ توپ خوبی ندارن که این خودش می تونه تیم رو خیلی شکننده کنه همونطور که جلوی رئال دیدیم. نکته دیگه نداشتن لیدر هست که تیمو جمع کنه.
    به نظرم بزرگترین ضعفشون هم همین عدم توانایی تو حفظ توپ تو دقایق حساس بازی هست و البته بی تجربگی!

10_ترجیح میدین تیمتون با ترکیب اصلیش پا به میدان بذاره یا با تیم دومش؟

تیم دومی ما نداریم متاسفانه.چون نیمکت خوبی نداریم.
    فکر میکنم به یکی دوتا ستاره استراحت بده کلوپ.همین.

به قول هاینکس بایرن واقعا تیم دوم نداره و 22 بازیکن اصلی داره. من ترجیح می دم با نفراتی که کمتر بازی کردن به زمین بریم تا بقیه یه ریکاوری داشته باشن و مصدومیت ندیم.

11_به نظرتون تاثیرگذارترین بازیکن تیمتون در این دیدار کی میتونه باشه؟بیشترین امیدو به کدوم بازیکن دارید؟

رویس

به نظرم بازیکنی مثه شکیری می تونه تو این بازی خیلی کمک حال بایرن باشه. اگه این بازی رفت تو لیگ بود خیلی جواب می تونست دقیق تر باشه ولی فک کنم شکیری و گومز می تونن نقش خیلی مهمی تو برتری بایرن داشته باشند.

12_بازیکنهای محروم و مصدومتون برای بازی شنبه شب چه کسانی هستند؟

فقط گوتزه مصدومه که احتمالا رو نیمکت میشینه.

مصدوم ها که بداشتوبر و کروس هستند.تا اونجایی هم یادمه محروم نداریم..

13_حدس میزنید گلزنهای تیمتون چه کسانی باشند؟

رویس
    کوبا

گومز و پیزارو

14_ترکیب پیشنهادیتون برای این بازی چیه؟

فلر
    اشملزر....هوملس....سوبوتیچ....پ یژک
    بندر....گوندوگان
    کوین گروس!.....رویس....کوبا
    لواندوفسکی

نوئر/ رافینیا، بواتنگ،دانتیه، کونتنتو/ گوستاو،شواینی/ شکیری،پیزارو،روبن/ گومز

15_بایرن در مجموع با 7 گل بارسارو شکست داده ایا دورتموند توان مقابله با این بایرنو داره؟

در حالا نرومال باید بگم نه!
    اما اگه رگ وستفالنی بچه ها بگیره بایرن که سهله رئال رو هم باهاش میزنیم
    شوخی کردم فینال حسابش با باقی مسابقات فرق داره بخوام منطقی صحبت کنم ما شانس کمی داریم مقابل این بایرن مگر اینکه توی بازی امشب کسی از اونها مصدوم بشه

تو این بازی مطمئنا همون بایرن رو نمیبینیم پس نمیشه نظری داد تو این زمینه.

16_خالی از لطف نیست در مورد CL هم صحبت کنیم،ایا فکرشو میکردین تیمهاتون بتونه دو غول فوتبال اسپانیارو از پیش رو بردارن؟

چرا دروغ بگم به این شدت و حدت نه!!
    شکست رئال با اون نتیجه منطقی تر بود اما بارسا یه فاجعه بود

در مورد بایرن با توجه به بازیهای این فصل بارسا و قدرت نمایی های بایرن، امید زیادی به پیروزی داشتم ولی نه برتری 7-0
    دورتموند رو هم به هیج وجه بازنده نمی دونستمش ولی اونقدری که از بایرن خیالم راحت بود نسبت به دورتموند خیلی نگران تر بودم. در مجموع این بردها خیلی غیر قابل پیش بینی نبود( منظورم نتیجه ها نیست) برای من یکی حداقل.

17-اگه دست خودتون بود چه تیمیو حریف خودتون در فینال CL انتخاب میکردید؟باز هم دوست داشتید شاهد یه فینال تمام المانی باشید؟

100%آرزو داشتم حریفم آلمانی باشه.
    من به شخصه دوست نداشتم توی این شرایط بخوریم به بایرن اما خب باختن به یه تیم آلمانی توی رقابت اروپایی دردناک نخواهد بود.

بدون شک بازم دورتموند یا هر تیم آلمانی دیگه. این فینال آلمانی واقعا لازم بود تا یه سری متوجه اتفاق هایی بشن که رخ داده و اونا بی اطلاع هستند.

18_نظرتونو در مورد اسامی زیر بگید

لواندوفسکی

(نوری که ستاره نشده)
    هاینکس
    (روباه دوست داشتنی)
    ریبری
    (برگ برنده)
    روبن
    (خوب یا زشت)
    کلوپ
    (مهیج)

لواندوفسکی:
    مهاجمی که الان همه مربیا دوس دارن اونو داشته باشن. ورژن جدید دروگبا
    هاینکس: دوست داشتنی ترین مربی بایرن. باشخصیت و آروم و با دانش. ستون اصلی این فصل بایرن
    ریبری: جواهر فرانسوی تو قلب باواریا. یه بازیکن با غیرت. بدون فرانک نمیشه همچین تیمی ساخت. واقعا شخصیت بی نظیری داره.
    روبن: اعتبار از دست رفتشو برگردوند. به نظرم اگه خودخواهیش رو کنترل می کرد مطمئنا فصل دیگه هم تو بایرن بود. البته باید بهش چاشنی بد شانسی رو هم اضافه کرد.
    کلوپ: یه مربی جوون و با حرارت و شوخ طبع که تفکرات فوتبالیش حتی مورینیو رو هم مغلوب کرد. نماد یه مربی مدرن.

19-نظرتون درباره ی امدن پپ به فوتبال المان چیه؟

من مخالف بودم.
    از نظر تبلیغاتی و رسانه ای عالی هست اما فوتبالی هرگز!
    شما فکر کن ببین فوتبال آلمان چی کم داره که بخواد این آقا بهش اضافه کنه؟
    هرچند قرار نیست پپ بیاد چیزی به فوتبال آلمان اضافه کنه اما خوب تیم بزرگی مثل بایرن رو باید بتونه سرپا نگه داره یا نه!

اینکه اومدنش با رفتن هاینکس همراه شد، شیرینی اومدنش اصلا قابل مقایسه با تلخیه رفتن هاینکس نیست..
    مطمئنا اومدن یه مربی با دانش و صاحب سبک می تونه کمک بزرگی باشه. همونطور که فن خال تاثیر زیادی گذاشت رو بوندسلیگا به نظرم پپ هم می تونه همچین تاثیری داشته باشه.

20-و در اخر نظرتون راجع به سوالات و البته Fan vs Fan ؟

سوالات عالی و خوب بودن.
    امیدوارم بچه ها مشارکت بیشتر بکنن و بتونیم این رویه رو ادامه بدیم.

کار خیلی جالب و خوبی هست. سوالا هم تقریبا جامع هستن و مشکل خاصی توشون نمیبینم

خیلی ممنون

از دو دوست عزیزمون مسعود و یوسف تشکر میکنم که کمک زیادی کردند تا بتونیم قبل از بازی مصاحبرو برسونیم چون واقعا زمان کم بود

2. 9 کاربر از Amir M.ohAma.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •