تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 21

نام تاپيک: اورکلاک کارت گرافیک 6700

نویسنده و کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل GOLDFINCH's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    Slightly Ahead

پيش فرض

راستی یه سوال مهم : فرق بین درایور های [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با درایور های [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چیه ؟ کودوم بهتره ؟ میشه هر جفتش رو نصبید ؟

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

کاتالیست هم خودش امکان اورکلاک داره و اون کاری که شما انجام دادی هم یکجور اورکلاک هست!!
    علت ناپایداری سیستم شما هم استیبل نبودن هسته هست که باید با افزایش vcore این مورد رفع بشه.
    شما روی همون مقدار 940 برای هسته و 1250 برای مموری یک تست دیگه با furmark بگیر ببین وضعیت دمایی گرافیک و پایداریش به چه صورت هست.
    اگر مشکل دمایی و پایداری نداشت و باز هم خواستید به اورکلاک ادامه بدین با یک نرم افزار حرفه ای تر مثل after burner یا حتی از طریق بایاس کارت گرافیک ادامه خواهیم داد.
    راستی یه سوال مهم : فرق بین درایور های [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با درایور های [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چیه ؟ کودوم بهتره ؟ میشه هر جفتش رو نصبید ؟
    نسخه بتا یعنی یک نسخه آزمایشی هست که قبل از نسخه اصلی میاد یکجور prototype که ممکن هست ایرادات نرم افزاری داشته باشه(باگ و ..) که بصورت آزمایشی ارایه میشه و سپس ایراداتی که کاربران گزارش میدن بررسی و رفع میشه و سپس نسخه نهایی release میشه

3. این کاربر از ess_1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    Slightly Ahead

پيش فرض

این که بیش تر از 950 نمی بره که ... تازه شم مثل قبل میشه وقتی بیشتر از 945 می برم . چی کار کنم ؟ من گفتم یه دفه می برمش رو 1250 . شاید برنامم خراب باشه . حالا راهنماییم کنید لطفاً

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت

پيش فرض

این که بیش تر از 950 نمی بره که ... تازه شم مثل قبل میشه وقتی بیشتر از 945 می برم . چی کار کنم ؟ من گفتم یه دفه می برمش رو 1250 . شاید برنامم خراب باشه . حالا راهنماییم کنید لطفاً
    دوست عزیز لازمه اورکلاک صبر و دقت هست
    شما اگر فرکانس هسته را به 1000 یا 1050 برسونید بدون اینکه ناپایداری یا مشکل حرارت داشته باشید اورکلاک خوبی انجام خواهید داد
    برای گذر از 950 هم باید حتما ولتاژ هسته را دستکاری(افزایش) کنید
    شما روی فرکانس 945 یک تست 5 دقیقه ای با furmark از سیستم بگیرید و دما و وضعیت پایداریش را بررسی کنید تا اگر شرایط مناسب بود با افزایش vcore با یک نرم افزار حرفه ای به فرکانس 950 یا بالاتر فکر کنیم
    --------------
    پ.ن : لذت اورکلاک زمانی هست که با افزایش کارایی قطعات سخت افزاری بصورت ایمن و safe و stable به فعالیت ادامه بدن وگرنه آسیب وارد کردن به قطعات هیچ لذتی در پی نداره

6. این کاربر از ess_1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    Slightly Ahead

پيش فرض

تازه متوجه شدم که رو 900 بره اون ارور رو میده . اما به هر حال یه رب گذاشتم موند ( furmark ) با همون 900 . بیش تر از 84 درجه نرفت . اینم عکسش :

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    Slightly Ahead

پيش فرض

نمی دونم چی رو می زنم، یهو فریمتم میره رو 24 . اما مشکل حرارت دارم . حالا شما نمی دونین که من چی رو می زنم ؟ یا چه جوری می تونم کنترلش کنم ؟ چون تو 40 ثانیه یهو میره 90 درجه .

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت

پيش فرض

حالا اگر تمایل به ادامه اورکلاک دارید msi after burner را نصب کنید
    فایل msiafterburner.cfg را در محل نصب برنامه باز کنید و مقدار پارامتر EnableUnofficialOverclocking را از 0 به 1 تغییر بدین(برای باز کردن فایل از wordpad استفاده کنید)
    برای راهنمایی بیشتر درباره اروکلاک با این برنامه می تونی از تاپیک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کنی
    اگر تنظیمات ولتاژ کارت شما قفل نشده باشه به راحتی با افزایش vcore می تونید به فرکانس های بالاتر هم برسید البته به قیمت افزایش دمای کارت
    اگر هم تنظیمات ولتاژ قفل باشه می تنید از تاپیک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کمک بگیرید که البته کمی پیچیده تر هست فرآیند کار

فقط لازم به یادآوری هست که افزایش ولتاژ بسیار حساس تر هست و در صورت اشتباه راه برگشتی معمولا نخواهد بود و باید حتما صدم به صدم ولتاژ را افزایش بدین و بعد از هر افزایش هم تست پایداری بگیرید و دمای کارت را کنترل کنید.
    ضمنا برای تست پایداری حدود 5 تا 8 دقیقه کافی هست و اگر کارت ناپایدار باشه در همین زمان خودش را نشون میده و لازم نیست 15 دقیقه زیر تست باشه
    من خودم از طریق بایاس موفق شدم کارت 5870 را از فرکانس هسته 850 تا 1000 برسونم که کارایی بالایی از کارت در بازی ها گرفتم

10. این کاربر از ess_1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    Slightly Ahead

پيش فرض

تنظیم ولتاژ کارت برامن قفله پس باید از بایوس کار رو ادامه بدم

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    Slightly Ahead

پيش فرض

سلام

من یه مشکل جدید پیدا کردم .

وقتی کارتم به اوج خود می رسه، ( فکر کنم دلیلش اینه که خیلی داغ می کنه ) هنگام بازی و عملیات بچ رندرینگ، یک دفعه صفحه نصف میشه و ادامه ی نصف شده، طرف دیگه می افته . و بعد

نویز هایی توی صفه دیده میشه . یا انقدر صبر می کنیم تا درست شه، یا باید ری استارت کنیم .

اون نصف شدن صفه مثل عکس زیره .

این دزستشه .

این خرابشه

البته اینارو خودم با آفیس درست کردم .

حالا چه جوری می تونم این مشکل رو حل کنم .
    Last edited by GOLDFINCH; 07-05-2013 at 16:20.

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت

پيش فرض

یک ناپایداری هست
    احتمالا چون فرکانس حافظه را زیادی بالا بردین این مورد پیش آمده
    باید فرکانس ها را کم کنید
    توصیه می کنم در اورکلاک کارت گرافیک اول فرکانس هسته را زیاد کنید و وقتی به بیشتری فرکانس پایدار رسیدین آن وقت فرکانس حافظه را زیاد کنید

14. این کاربر از ess_1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •