تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 23 اولاول ... 234567891016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 230

نام تاپيک: فعال کردن تیونر دیجیتال ال سی دی سامسونگ سری 6

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام چجوري زبان فارسي و ديجيتال ال اي دي 46 اينج سري شش مدل اف رو فعال كنم
    ua46f6400

لطفا راهنمایی کنید
    ذر ضمن گزینه tuner روی auto ذخیره نمیشه و روی SI-ADI برمی گرده
    عزييز منم گزینه tuner روی auto ذخیره نمیشه و روی SI-ADI برمی گردهمشكل دارم راه حل را پيدا كردي

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

دوست عزیز
    اگر فقط همان آیتمهای فعال سازی را انجام دادید که نباید مشگلی داشته باشید مگر اینکه آیتم دیگری را دست زده باشید . با کنترول دست ساز منوی مخفی راباز و از همه منوهای آن عکس بگیرید و به ایمیلم ارسال کنید تا ببینم چه آیتمی خاموش و یا از غیر فعال شده است
    ایمیلم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    من هم همين مدل تلويزيون u46f6400 را گرفتم دقيق همون كار ها رو انجام دادم tuner روي auto قرار نميگيره smart hub هم مقداري از صفحات قبل داخل صفحه بعدي قرار مي گيره ؟ دكمه voice هم كار نميكنه؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

من هم همين مدل تلويزيون u46f6400 را گرفتم دقيق همون كار ها رو انجام دادم tuner روي auto قرار نميگيره smart hub هم مقداري از صفحات قبل داخل صفحه بعدي قرار مي گيره ؟ دكمه voice هم كار نميكنه؟
    دوست عزیز
    مهم نیست که روی آیتم auto ثابت نمی شود چون تیونر تلویزیون تان بطور خودکار ازتیونری که قابلیت دارداستفاده می کند و برای استفاده از اسمارت هاب از روی کنترول دکمه جلو رونده را فشار دهید تا بعداز حرکت از روی آیکونها به صفحه بعدی بروید. و ممکن است که باطری کنترول تان برای استفاده ضعیف شده باشد.
    و اینکه می توانیدبا تلویزیون تان و بصورت آنلاین با کابل لن از طریق اینترنت تلویزیونتان را اگر مشگلی دارد آبدیت کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

دوست عزیز
    مهم نیست که روی آیتم auto ثابت نمی شود چون تیونر تلویزیون تان بطور خودکار ازتیونری که قابلیت دارداستفاده می کند و برای استفاده از اسمارت هاب از روی کنترول دکمه جلو رونده را فشار دهید تا بعداز حرکت از روی آیکونها به صفحه بعدی بروید. و ممکن است که باطری کنترول تان برای استفاده ضعیف شده باشد.
    و اینکه می توانیدبا تلویزیون تان و بصورت آنلاین با کابل لن از طریق اینترنت تلویزیونتان را اگر مشگلی دارد آبدیت کنید
    سلام مجدد مثل اينكه نتونستم منظورمو درست برسونم منظور از تداخل صفحات اسمارت يعني مقداري از نوشته هاي صفحه اجتماعي داخل صفحه برنامه ها قرار مي گيرد دقيقا مقدار كمي در گوشه هاي سمت راست و چپ صفحه ي ال اي دي حتي صفحات اسمارت چهار صفحه است اجتماعي< اخبار< برنامه ها ويه صفحه ديگه
    راستي اين تلويزويون من از ميناب خريدم ميخواستم بدونم با نمونه ايرانيش 46f6450 ]چه فرقي داره؟ ال اي دي 6400 چينيه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام مجدد مثل اينكه نتونستم منظورمو درست برسونم منظور از تداخل صفحات اسمارت يعني مقداري از نوشته هاي صفحه اجتماعي داخل صفحه برنامه ها قرار مي گيرد دقيقا مقدار كمي در گوشه هاي سمت راست و چپ صفحه ي ال اي دي حتي صفحات اسمارت چهار صفحه است اجتماعي< اخبار< برنامه ها ويه صفحه ديگه
    راستي اين تلويزويون من از ميناب خريدم ميخواستم بدونم با نمونه ايرانيش 46f6450 ]چه فرقي داره؟ ال اي دي 6400 چينيه؟
    اسمارت هاب صفحه مووي و تي وي وجود نداره؟(
    MOVIES & TV SHOWS)

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوست عزیز
    از نظر اسم متفاوت هستند ولی از نظر محتوا خیر و برای رفع عیب بطور آنلاین و با کابل لن آبدیت کنید مشگلتان حل می شود

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

اسمارت هاب صفحه مووي و تي وي وجود نداره؟(
    MOVIES & TV SHOWS)
    دوست عزیز
    اسمارت هاب تان را تنظیم مجدد کنید و دوباره حساب سامسونگ خود را در اسمارت هاب فعال کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

دوست عزیز
    اسمارت هاب تان را تنظیم مجدد کنید و دوباره حساب سامسونگ خود را در اسمارت هاب فعال کنید
    عزيز آپديت كردم دكمه voice فعال شد اما مشكل اسمارت هاب نه؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

عزيز آپديت كردم دكمه voice فعال شد اما مشكل اسمارت هاب نه؟
    دوست عزیز
    در پست بالا توضیح دادم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

سلام من همه موارد رو زدم نشد تازه امدم بیرون برا سرچ گزینه جستجوی کانال فیلتر شد تلوزینم سری 6 فول اچ دی هست ایا دیجتال میشه ممنونم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •