تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 23

نام تاپيک: ریست شدن سیستم بعد وصل شدن به اینترنت

اگه نباشه جاش خالی می مونه SaMsUnG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

مودمت رو شما حالا یه بار دوباره کانفینگ کن شاید درست شه ! زمان زیادی نمیبره
    بعضی موقع ها یه اتفاقایی میوفته که آدم اصلا نمیدونه دلیلش چی بوده

امیدوارم کارت به بک آپ گرفتن و ویندوز عوض کردن نیوفته که خیلی کار طاقت فرسایی هست
    دوست عزیز امکان کانفیگ کردن وجود نداره چون به محض روشن شدن چراغ اینترنت adsl سیستم ریست میشه

کاربر فعال انجمن سرویس های آنلاین mohammadi_4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    خراسان جنوبی

پيش فرض

من تو اولین پیست گفتم یا درایور یا یه سرویس مخرب باعث کرش میشه و هنوزم سر حرفمم
    شما درایور و حذف کنید و درایور رو از رو سیدی مین برد اتومات نصب کنید و ادرس ندید! یا از مجموعه درایور پک سلوشن اگه دارید بزارید اتومات نصب کنه مططمینا مشکل حل میشه! فقط درایور مشکل داره!
    --------------
    من وقتی درایور مودم پی سی ای رو زورکی با ادرس دادن نصب میکردم دقیقا مشکلم همینجوری بود ولی با درایور اتوماتیک شناسایی میشد مشکلی نداشتم.
    درایور شبکه رو کلا با دوتا فایلش که فرمت sys دارن از داخل سیستم 32 حذف و با سیدی مادر برد نصب کنید مشکل ایشالا حل میشه.

3. این کاربر از mohammadi_4u بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت moslem290's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

من تو اولین پیست گفتم یا درایور یا یه سرویس مخرب باعث کرش میشه و هنوزم سر حرفممشما درایور و حذف کنید و درایور رو از رو سیدی مین برد اتومات نصب کنید و ادرس ندید! یا از مجموعه درایور پک سلوشن اگه دارید بزارید اتومات نصب کنه مططمینا مشکل حل میشه! فقط درایور مشکل داره!--------------من وقتی درایور مودم پی سی ای رو زورکی با ادرس دادن نصب میکردم دقیقا مشکلم همینجوری بود ولی با درایور اتوماتیک شناسایی میشد مشکلی نداشتم.درایور شبکه رو کلا با دوتا فایلش که فرمت sys دارن از داخل سیستم 32 حذف و با سیدی مادر برد نصب کنید مشکل ایشالا حل میشه.
    باسلاممن با سيستم همين مشكل را دارمالبته با اين تفاوت كه سيستم در حالت عادي ريست نميشه ولي اگر آنتي ويروس(kaspersky 2013) را آپديت كنم سيستم ريست ميشهو اگر كابل شبكه از سيستم قطع باشه حتي آنتي ويروس هم آپديت باشه سيستم ريست نميشهبه طور حتم مشكل از ارتباط با شبكه استكارت شبكه هم از روي cd نصب شده

تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

نكته جالب اين است اگر آنتي ويروس را آپديت كنم و 3 روز هم سيستم را ريست نكنم ريست نميشه و لي به محض يك بار ريست دستي سيستم ديگه بالا نمياد

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    خراسان جنوبی

پيش فرض

باسلام من با سيستم همين مشكل را دارمالبته با اين تفاوت كه سيستم در حالت عادي ريست نميشه ولي اگر آنتي ويروس(kaspersky 2013) را آپديت كنم سيستم ريست ميشهو اگر كابل شبكه از سيستم قطع باشه حتي آنتي ويروس هم آپديت باشه سيستم ريست نميشهبه طور حتم مشكل از ارتباط با شبكه استكارت شبكه هم از روي cd نصب شده

اگه مشکل کاسپر بود تا حالا صداش از سایتها و کاربرای مختلف درومده بود!رو سیستم دیگه بدون کاسپر چطوره یا با حذف کاسپر درسته؟
    Tapatalk

تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

اگه مشکل کاسپر بود تا حالا صداش از سایتها و کاربرای مختلف درومده بود!رو سیستم دیگه بدون کاسپر چطوره یا با حذف کاسپر درسته؟
    Tapatalk
    با bitdefeder هم همين مشكل را داره 3 روز بدون آنتي ويروس هيچ مشكلي نبود ولي به محض نصب آنتي ويروس و ريست دستي ديگه بالا نمياد
    مشكل ويروس هم نيست هم با kaspersky 2013 و هم با bitdefender اسكن شده و ويروس وجود نداشتهبا وصل شبكه بدون آنتي ويروس آپديت شده سيستم مشكلي نداره

بدون وصل شدن شبكه با آنتي ويروس آپديت شده مشكلي وجود ندارد
    ولي با شبكه و آنتي ويروس آپديت شده سيستم ريست ميشه

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    خراسان جنوبی

پيش فرض

با bitdefeder هم همين مشكل را داره 3 روز بدون آنتي ويروس هيچ مشكلي نبود ولي به محض نصب آنتي ويروس و ريست دستي ديگه بالا نمياد
    مشكل ويروس هم نيست هم با kaspersky 2013 و هم با bitdefender اسكن شده و ويروس وجود نداشتهبا وصل شبكه بدون آنتي ويروس آپديت شده سيستم مشكلي نداره

بدون وصل شدن شبكه با آنتي ويروس آپديت شده مشكلي وجود ندارد
    ولي با شبكه و آنتي ويروس آپديت شده سيستم ريست ميشه
    با vpn اپدیت کنید و ببینید ریست میشه؟

Tapatalk

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

دوست عزیز ممنون که راهنمایی کردید مشکلم حل شد ولی مشکل میدونید از چی بود از kaspersky internet security
    یکبار که کامل با برنامه yourunistaller پاکش کردم و مجددا نصب کردم مشکلم رفع شد
    ولی بازم بابت تموم راهنمایی هایی که انجام دادید متشکرم

10. این کاربر از SaMsUnG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دوست عزیز ممنون که راهنمایی کردید مشکلم حل شد ولی مشکل میدونید از چی بود از kaspersky internet security
    یکبار که کامل با برنامه yourunistaller پاکش کردم و مجددا نصب کردم مشکلم رفع شد
    ولی بازم بابت تموم راهنمایی هایی که انجام دادید متشکرم
    دمت گرم عزیز مشکل منم با همین کار حل شد. ممنون از اینکه نوشتی.

12. این کاربر از pojhan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

دمت گرم عزیز مشکل منم با همین کار حل شد. ممنون از اینکه نوشتی.
    دوستان مشکل من دوباره برگشته بعد از اینکه کاسپراسکی را آپدیت کردم و سیستم را خاموش کردم فرداش که روشن کردم دوباره مشکل به وجود اومده منم برا همیش قید کاسپر را زدم و دنبال یه آنتی ویروس دیگه میگردم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •