تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 83 از 87 اولاول ... 3373798081828384858687 آخرآخر
نمايش نتايج 821 به 830 از 866

نام تاپيک: كرك و سريال محصولات Kaspersky ← ابتدا پست اول را مطالعه کنید ( آخرین آپدیت : 5 دی 93)

ناظر انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی aylar6888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

با سلام میخواستم ببینم اگر بخواییم با ای دی ام دانلود کنیم حتما باید این نرمافزارو وارد لیسته برنامه های قابل اعتماد کسپراسکای بکنیم؟و اگر نرم افزارها رو وارد این لیست بکنیم مثلا فایرفاکسو وارد کنیم مشکلی پیش نمیاد و از طریق باز کردن سایت با فایرفاکس ویروس نمیگیره؟
    درود :
    بله اگر کسپر به دانلود منیجرتون ایراد گرفته که معمولا نمیگیره و اگر گرفته بخاطر اینکه کرک شده و برای کسپر ناشناسه ، باید اون و هر برنامه دیگه ای رو (بسته به اینکه درجه سختگیری کسپر به کدومشون گیر بده) توی لیست امن یا ناشناخته بذارید.اگه توی لیست ناشناخته باشه ازتون برای هر فعالیتی ، و وصل شدن اون برنامه به نت ، سوال میکنه اما اگه امن تعریفش کنید آزاده برای فعالیت معمولی...
    خیر فقط اون برنامه وارد لیست امن شده و فعالیتهای معمولش و هر پروسه یا فایل غیرمعمول از طریق اونها بخواد اجرا بشه کسپر یا جلوشو میگیره یا ازتون سوال میکنه(گفتم بستگی به درجه سختگیری داره که براش تعریف کردید).
    پس اگه سایتی رو با هر مرورگری باز کنید و ویروس بخواد داخل بشه کسپر اجازه نمیده (البته الان همه مرورگرا بخصوص کروم و موزیلا یه قدم از آنتیها جلوترن توی شناخت سایتهای آلوده و تقلبی و فیشینگ و خود مرورگر بهتون در بیش از نود درصد موارد هشدار میده)

2. 3 کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

الان چرا لینک نمیاد؟
    ضمنا مال کدوم ورژنه

آخر فروم باز noisymind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

دوستان این تریال ریستر های کسپر برای هر ورژنی فرق میکنه؟ یعنی اگه ورژن 18 رو دانلود کنم براش پیدا میشه؟ دیگه اینکه فقط همون 30 روز رو دوباره زنده میکنه یا مثلا مثل قدیم نورتون که تریالش رو میکرد 180 روز ، اینم اینجوریه؟

ناظر انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی aylar6888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

دوستان این تریال ریستر های کسپر برای هر ورژنی فرق میکنه؟ یعنی اگه ورژن 18 رو دانلود کنم براش پیدا میشه؟ دیگه اینکه فقط همون 30 روز رو دوباره زنده میکنه یا مثلا مثل قدیم نورتون که تریالش رو میکرد 180 روز ، اینم اینجوریه؟
    درود :
    شخصاً استفاده از تریال ریست رو توصیه نمیکنم.
    بله معمولا برای هر ورژن فرق میکنه اما شاید آخرین ورژنش روی 2018 کار کنه اما خودم تست نکردم.ولی مثلا آخرین ورژن روی تمام ورژنهای 2017 کار میکرد و مشکلی نداشت.میتونید تست کنید شاید جواب داد.و میتونید مدت 30 روز رو استفاده کنید و به احتمال خیلی زیاد تا 30 روز دیگه ریستر 2018 هم میاد برای دانلود.
    نه فقط همون 30 روز ریست میشه نه بیشتر.

6. این کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

درود :
    شخصاً استفاده از تریال ریست رو توصیه نمیکنم.
    بله معمولا برای هر ورژن فرق میکنه اما شاید آخرین ورژنش روی 2018 کار کنه اما خودم تست نکردم.ولی مثلا آخرین ورژن روی تمام ورژنهای 2017 کار میکرد و مشکلی نداشت.میتونید تست کنید شاید جواب داد.و میتونید مدت 30 روز رو استفاده کنید و به احتمال خیلی زیاد تا 30 روز دیگه ریستر 2018 هم میاد برای دانلود.
    نه فقط همون 30 روز ریست میشه نه بیشتر.
    ممنون آخه برای جایی میخوام که به آنتی ویروس های رایگان اعتمادی ندارن و پول هم نمیخوان خرج کنند!

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

ممنون آخه برای جایی میخوام که به آنتی ویروس های رایگان اعتمادی ندارن و پول هم نمیخوان خرج کنند!
    یه کار دیگه هم میشه کرد

تو اینترنت سریال 90 روزه اش رو گیر بیارید و تست کنید

من الان برای 2 بار تست کردم یعنی قبلا 3 ماه استفاده کردم و الان هم برای بار دوم هم تست کردم و جواب داد

همه سریال ها رو تست کنید تا ببینید کدوم یکی رو اجازه میده
    ------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان یه سوال :کسپر بیشتر اوقات در حین آپدیت خطای fail میده.سرعت اینترنت هم بالاست .سرعت دانلود در حد 500 کیلو گاهی هم 1 مگ میرسه

ولی مجبورم چندبار پشت سرهم آپدیت بزنم تا این خطای fail دیگه نیاد

کسی میدونه مشکل از چی هست؟ و چطور میشه رفعش کرد.

اینم بگم من تا حالا به غیر از نسخه 90 روزه و تریال ریست کسپر نخریدم

9. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

یه کار دیگه هم میشه کرد

من الان برای 2 بار تست کردم یعنی قبلا 3 ماه استفاده کردم و الان هم برای بار دوم هم تست کردم و جواب داد

------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان یه سوال :کسپر بیشتر اوقات در حین آپدیت خطای fail میده.سرعت اینترنت هم بالاست .سرعت دانلود در حد 500 کیلو گاهی هم 1 مگ میرسه

ممنون. این مورد دومی هم که فرمودین تو تاپیک خود کسپر هم من عنوان کردم. از خود سایت اومدم مستقیم دانلود کنم همش خطای کانکشن فیل میده.

11. این کاربر از noisymind بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Nine's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

یه کار دیگه هم میشه کرد

با سلام
    قدیم ترا تو قسمت آپدیت میشد سرور رو عوض کرد و مثلا گذاشت رو کشورهای نزدیک تر الان اون تنظیم حذف شده و سرور ثابته و فقط میشه فایل برای آپدیت آف لاین بهش اضافه کرد

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در نتیجه عملا کاریش نمیشه کرد. اما اگه شما تنظیم آپدیت رو بذارید رو حالت اتومات اصلا لازم نیست شما گزینه آپدیت رو بزنید و خودش وصل میشه و هر وقت بتونه حالا با سعی و خطا آپدیت میکنه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من خودم آخرین بار یادم نیست کی گزینه آپدیت رو زدم. البته اگه میخواین تو یه ساعات خاصی آپدیت کنید و رو حالت دستی گذاشتید تنها راهش همین تلاش کردنه و تنطیم اضافه ای براش وجود نداره متاسفانه

13. 2 کاربر از Nine بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز مهندس الهه's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

تو فایر فاکس برو اینجا
    option >advanced>Certificates>view Certificates
    حالا تو اینجا این گزینه رو پاک کن :KasperskyAnti-VirusPersonalRootCertificate
    بعد از import رو بزن و از اینجا c:\ProgramData\Kaspersky Lab\AVP15.0.1\Data\Cert
    گزینه (fake)Kaspersky Anti-Virus Personal Root Certificate انتخاب کن
    درست میشه
    من بعد نصب کسپر 2018 مشکل Your connection is not secureرو دارم تو فایرفاکس
    و رفتم از همین مسیر مذکور سرتیفیکیت رو هم ایمپورت کردم
    بعضی سایتهای https با اد اکسپشن درست شدند
    ولی بعضیاشون باز هم همین ارور رو میدن
    مثلا دی جی کالا!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

کلید بلند مدت Kaspersky Total Security 2018 موجود نیست؟
    کلیدش رو از کجا و چطوری می تونم بخرم؟ یکی گفته بود 25000 تومن؟! البته پستش رو گم کردم.
    اگه از لایسنس بلند مدت استفاده کنیم، می شه از برنامه ضد...فیل...ترش بدون محدودیت استفاده کرد؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •