تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: فعال سازی مجدد ویندوز

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض فعال سازی مجدد ویندوز

سلام قبلا" ویندوز سون 64 روی دی نصب کردم سری بعد c را فرمت وویندوز 32سون نصب کردم منوی ویندوز d حذف شده چطور آنرا فعال کنم

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

این سه تا روش میتونید برین

روش اول

برنامه Visual BCD از پایین دانلود نصب کنید بعد طبق شکل پایین دو تا آیکون روی دسکتاپ ایجاد میشه که شما باید روی آیکن شماره 1 کلیک کنید بعدشم طبق شکل بترتیب شماره به همون صورت که من مشخص کردم پیش برین وقتی روی گزینه شماره 6 کلیک کردین سیستم ریستارت کنید به احتمال زیاد مشکلتون رفع شده باشه اگر که بازم به همون صورت بود باید روی گزینه شماره 7 که بصورت سبز مشخص کردم کلیک کنید هر پیغامی هم داد تایید کنید بعدم از نوع سیستم ریستارت کنید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

روش دوم

dvd ویندوز 7 داخل دستگاه قراربدین بصورت بوت بالا بیاین بعدشم داخل همون کادر اول طبق شکل پایین کلیدهای Shift + F10 همزمان فشار بدین بعد یک کادر شبیه صفحه داس برای شمار باز میشه که بترتیب دستورات پایین داخلش وارد اینتر کنید برای هر کدوم جدا از آخرم دستور exit وارد کنیدسیستم ریستارت کنید از نوع تست کنید

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

روش سوم

باز ازطریق بوت ویندوز 7 بالا بیاین اینسری گزینه next بزنید بعدشم در کادر بعدی از قسمت سمت چپ پایین گزینه repair your computer انتخاب کنید همینطوری next بزنید تا به کادر پایین برسین در این کادر گزینه startup repair انتخاب کنید بعد که کارش به اتمام رسید سیستم ریستارت از نوع تست کنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •