تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 22

نام تاپيک: راهنمایی همه جانبه برای راه اندازی کافی نت

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام شما ب این انجمن رجوع کنید و سوالتون رو بپرسید

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

سوال من در همین رابطه اس چرا تاپیک جدید بزنم ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

برای اینکه سوال شما خیلی هم تخصصی نیست و تو اون انجمن اگه بگردید تاپیکهایی مشابه سوال خودتون زیاد پیدا میکنید در هر صورت فکر میکنم اونجا بهتر نتیجه بگیرید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

چ جواب قانع کنندهای

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام دوستان از این کارت شبکه های یو اس بی که برای اینترنت وای فای استفاده میشه برای تبادل فایل بین پی سی ها هم میشه استفاده کرد در کافی نت ؟ مثلا ارسال یک فایل از یکی از پی سی ها به کامپیوتر مدیر و پرینت گرفتن ان

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

سلام دوستان از این کارت شبکه های یو اس بی که برای اینترنت وای فای استفاده میشه برای تبادل فایل بین پی سی ها هم میشه استفاده کرد در کافی نت ؟ مثلا ارسال یک فایل از یکی از پی سی ها به کامپیوتر مدیر و پرینت گرفتن ان

به اشتراک گزاری فایل و دستگاه ها براحتی انجام میشه برای سرعت بیشتر در ارسال و در یافت فایلها در شبکه داخلی کارت شبکه قویتر تهیه کنید بهتره

7. این کاربر از xshya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

به اشتراک گزاری فایل و دستگاه ها براحتی انجام میشه برای سرعت بیشتر در ارسال و در یافت فایلها در شبکه داخلی کارت شبکه قویتر تهیه کنید بهتره
    چه جالب پس اون کابل کشی ها و شبکه لن این ها از رده خارج شدند و با وصل کردن هر کدوم از این یو اس بی ها به هر پی سی میشه هم اینترنت رو به اشتراک گزاشت و هم فایل ها رو تبادل کرد ---میشه مدل و محدوده قیمت کارت شبکه پیشنهادیتون بگید ؟

یه تی پی لینک توی دیجی دیدم 43 تومن زده بود.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

یک مودم اکسس پویینت کار درست بگیری براحتی میتونه به حداقل 100 کلاینت که کارت شبکه دارن اینترنت بده بدون اینکه نیازی به روشن بودن سیستم سرور داشته باشه اگر خروجی خوبی هم داشته باشه که کار سوئیچ هم انجام میده . کارت شبکه هم بستگی به همین دیوایسی که گفتم بگیری داره بخاطر نوع فرکانس و سرعت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

یک مودم اکسس پویینت کار درست بگیری براحتی میتونه به حداقل 100 کلاینت که کارت شبکه دارن اینترنت بده بدون اینکه نیازی به روشن بودن سیستم سرور داشته باشه اگر خروجی خوبی هم داشته باشه که کار سوئیچ هم انجام میده . کارت شبکه هم بستگی به همین دیوایسی که گفتم بگیری داره بخاطر نوع فرکانس و سرعت
    مودمم الان تی پی لینکه از این مدل :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چه مدل کارت شبکه ای برای پی سی هام تهیه کنم که هم اینترنت بینشون شیر کنم و هر فایلی از هر پی سی به پرینتر فرستاده بشه .

سوال دومم اینه برای اینترنت اگه از نوع حجمی پرسرعت بگیرم چطور محدودیت بزارم برای هر پی سی مثلا ساعتی 1 گیگ بتونه دانلود کنه.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

یه تاپیک فروش بزن به اولین بدبختی که پیشنهاد داد بده بهش خودتو راحت کن! مودمت هم مثل نیک نیمت ر..ه راسی اگر میخوای نت حجمی واسه کافینت استفاده کنی اصلن بیخیال کافینت شو ی کافیشاپ باز کن بدون نت بهتره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •