تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 38

نام تاپيک: مشاوره خرید هارد اکسترنال 1 ترابایت

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به نظر شما هارد های سیلیکون بهترن یا ادیتا؟؟؟سرعت انتقال داده کدوم از این دو تا بیشتره؟؟
    به نظر شما هارد های سیلیکون بهترن یا ادیتا؟؟؟
    مقایسه کلی بین دو ایندو برند امکانپذیر نیست ، باید به امکاناتی که ارائه میکنند و مزایایی که دارند بیشتر توجه کنید . بماند که هیچکدام از ایندو برند تولیدکننده واقعی هارد دیسک نیستند . همانطوریکه قبلاً هم گفتم فرق زیادی نميكند كه كداميك را انتخاب كنيد . شكل ظاهري هر كدام را كه بيشتر ميپسنديد ، هر كدام كه قيمت پايينتري دارد و هر كدام مدت گارانتي بيشتري دارد همان را انتخاب كنيد.

سرعت انتقال داده کدوم از این دو تا بیشتره؟؟
    در مورد اینکه سرعت ترانسفر دیتای کدام مدل بیشتر هست ابتدا باید مدل هارد دیسک داخلی بکار رفته مشخص شود . سپس با مراجعه به دیتاشیتها تا حدودی و بطور تئوری میتوان تعیین کرد که کدام سرعت بیشتری در Copy / Paste دارند . ولی مسئله مهم این هست که ایندو برند تولید کننده هارد دیسک نیستند و در نتیجه از سازندگان مختلفی هارد دیسکهای مورد نیاز را تامین میکنند . هیچ دلیلی وجود ندارد و هیچ تضمینی نیست که این دو برند Silicon Power و ADATA فقط از یک مدل خاص هارد دیسک استفاده کنند . در نتیجه حتی ممکن هست دو مدل یکسان هارد اکسترنال پرفورمنس متفاوتی داشته باشند .

2. 5 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

سلام دوستان،من ميخام يك هارد اكسترنال با حجم 500 بخرم (بودجه ام ١٧٠تا ١٨٠) واگرم بودجه ام برسه 750
    مدل هاي زيادي از a-data و سيگيت و وسترن و سيليكون پاور ديدم ولي تو انتخاب بهترينشون موندم،ممنون ميشم چندتا گزينه خوب بهم معرفي كنيد

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان،من ميخام يك هارد اكسترنال با حجم 500 بخرم (بودجه ام ١٧٠تا ١٨٠) واگرم بودجه ام برسه 750
    مدل هاي زيادي از a-data و سيگيت و وسترن و سيليكون پاور ديدم ولي تو انتخاب بهترينشون موندم،ممنون ميشم چندتا گزينه خوب بهم معرفي كنيد
    سلام .

پيشنهاد ميكنم مدلهاي Seagate (مثلاً Backup plus يا expansion) و يا WD my passport ultra را در اولويت اول خريد قرار بديد .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام دوستان ...من اصلا وارد نیستم....

خواستم یه هارد اکسترنال بخرم......سرعت انقال اطلاعاتش عالی یا خوب باشه..دانشجوی ارشدم و خیلی لازم دارم و لپ تاپم داره پر از اطلاعات میشه و میترسم بپرن....

نیاز به بک اپ گیری دارم.....حدود قیمت 250-300 تومن...اگه قابلیت پسورد رو داشته باشه خوبه.

کلا یه چیز خوب بهم معرفی کنین ممنون میشم....تشکر
    Last edited by amirdelta110; 18-10-2014 at 10:44.

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان ...من اصلا وارد نیستم....

خواستم یه هارد اکسترنال بخرم......سرعت انقال اطلاعاتش عالی یا خوب باشه..دانشجوی ارشدم و خیلی لازم دارم و لپ تاپم داره پر از اطلاعات میشه و میترسم بپرن....

نیاز به بک اپ گیری دارم.....حدود قیمت 250-300 تومن...اگه قابلیت پسورد رو داشته باشه خوبه.

کلا یه چیز خوب بهم معرفی کنین ممنون میشم....تشکر
    سلام .

پيشنهاد ميكنم WD my passport ultra را انتخاب كنيد كه قابليت Hardware Encryption دارد .

چند نكته استفاده و نگهداري در انتهاي پست 1# ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) هست توصيه ميكنم مطالعه كنيد .

7. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام .

پيشنهاد ميكنم WD my passport ultra را انتخاب كنيد كه قابليت Hardware Encryption دارد .

چند نكته استفاده و نگهداري در انتهاي پست 1# ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) هست توصيه ميكنم مطالعه كنيد .
    سلام ممنون...
    منظورتون همینه:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی دو سر Usb هم هست؟

قابل حمل بودنش خیلی خوبه.....

اگه بشه میخوام از دیجی کالا بخرم.....آقا تضمینی هست دیگه؟....نخرم دو روزه کاری نکرده خراب شه!

ممنون و باتشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

راستی چرا کاربرا تو سایت دیجی اینقدر بد تعریف کردن؟!!!؟؟؟.....
    رو ویندوز سون مشکلی نداره که؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام ممنون...
    منظورتون همینه:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی دو سر Usb هم هست؟

قابل حمل بودنش خیلی خوبه.....

اگه بشه میخوام از دیجی کالا بخرم.....آقا تضمینی هست دیگه؟....نخرم دو روزه کاری نکرده خراب شه!

ممنون و باتشکر
    1. بله منظورم همان مدلي هست كه لينك آنرا گذاشتيد .
    2. كابل USB دو سر نيست . در نتيجه نبايد از كابلهاي رابط و يا USB Hubـهاي بدون آداپتور استفاده كرد .
    3. ممكنه همان لحظه اول خراب از آب دربياد و اين مسئله شامل هر برند و هر مدلي هم ميشود . گارانتي براي همين مواقع هست .

راستی چرا کاربرا تو سایت دیجی اینقدر بد تعریف کردن؟!!!؟؟؟.....
    رو ویندوز سون مشکلی نداره که؟
    اين مدل مشكلي ندارد ولي ضد ضربه ، شوك ، آب هم نيست و تا زمانيكه نكات نگهداري و استفاده را رعايت كنيد (كه لينك آنرا گذاشتم) احتمال اينكه دچار مشكلي بشويد حداقل خواهد بود . به هر حال خرابي جزء جدايي ناپذير هارد ديسكها هست و نميتوان بطور صد درصد به هارد ديسكها اطمينان داشت حتي اگر از بهترين برند و مدل هم باشد . بهترين كار ذخيره اطلاعات روي دو يا چند هارد ديسك هست . مشكلي در ويندوز هم سون ندارد .

11. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال teraktor2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

سلام
    دیدم دوستان بیشتر wd ultra رو پیشنهاد می دن
    سوالی که دارم اینه که بین هاردهای ضد ضربه و ضد اب چی پیشنهاد می دین؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    دیدم دوستان بیشتر wd ultra رو پیشنهاد می دن
    سوالی که دارم اینه که بین هاردهای ضد ضربه و ضد اب چی پیشنهاد می دین؟
    سلام .

از برند Silicon Power میتونید Armor A80 انتخاب کنید. محدود به این مدل هم نیستید از برندهای دیگه مثل ADATA هم میتونید انتخاب کنید .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •