تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: ××تبدیل پارتیشن های ویندوز به پارتیشن لینوکس و مخفی شدن پارتیشن در ویندوز××

داره خودمونی میشه takiran's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض ××تبدیل پارتیشن های ویندوز به پارتیشن لینوکس و مخفی شدن پارتیشن در ویندوز××

با سلام خدمت اساتید محترم من به اشتباه یه cd لینوکس رو داخل دستگاه گذاشتم و لینوکس شروع به نصب کرد و ویندوز کامپیوترم پرید حالا که مجدداً ویندوز نصب کردم هیچ کدوم از درایو های ویندوزم رو نشون نمیده راستی من کلی اطلاعات مهم تو درایو هام داشتم که نمی خوام درایو هام رو فرمت کنم اگه راه چاره داشتید ممنون میشم بشنوم.باتشکر

داره خودمونی میشه antbadell's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

با سلام خدمت اساتید محترم من به اشتباه یه cd لینوکس رو داخل دستگاه گذاشتم و لینوکس شروع به نصب کرد و ویندوز کامپیوترم پرید حالا که مجدداً ویندوز نصب کردم هیچ کدوم از درایو های ویندوزم رو نشون نمیده راستی من کلی اطلاعات مهم تو درایو هام داشتم که نمی خوام درایو هام رو فرمت کنم اگه راه چاره داشتید ممنون میشم بشنوم.باتشکر

درود
    احتمالأ روی یک درایو NTFS لینوکس رو نصب کرده بودین که این مشکل پیش اومد
    اگه اون درایو که لینوکس توش نصب بود رو کلأ فرمت کنید و ویندوز نصب کنید اوکی میشه ولی قبلش تست کنید که با این روش درست میشه:

به Manage کامپیوتر خود رفته وگزینه Disk Managment رو باز کنین. میبینید که لیست درایو ها نشان داده میشودو بعد روی درایوی که بی اسم ونشان است کلیک راست کرده وگزینه Change Drive Letter And Paths را باز کرده و گزینه Assign The Following Drive Letter را انتخاب میکنیم و روی یکی از گزینه های روبه رویی مانند Q-Z-O-P-S کلیک میکنم و دکمه OK رو میزنیم و درایو ظاهر میشود

3. این کاربر از antbadell بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •