تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 444 اولاول 123456781454104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 4431

نام تاپيک: FIFA 14

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

سلام

ممنون البرز جان بابت تاپیک خیلی خوبت

در مورد پست 21 که ویژگی های جدید بازی عنوان شدند:

مورد اول» تو ویدئوی شماتیکی که از بازی نشون دادند فرق خیلی خاصی نمی شد دید با نسخه قبل
    اما کل موضوع می تونه انیمیشن های واقعی تری رو به همراه داشته ..

مورد دوم» نکته جالبی هست و همیشه من خودم موقع بازی دوس دارم بازیکن با شیلد کردن و قدرت بدنی نزاره توپ لو بره البته نه تنها در سرعت های پائین بلکه تو سرعت های بالا هم امکان پذیر هست اینکار. به نظر میرسه این موضوع خلاف ویژگی "کشیدن و هل دادن" که تو نسخه ی 13 وجود داشت، باشه. کلا هرچی بازی فیزیکی تر بشه و فعل و انفعال تو بازی بیشتر نمود پیدا کنه مطمئنا واقعی تر به نظر می رسه. این به سادگی با فشردن دکمه LT قابل انجام خواهد بود.

مورد سوم» فیزیک واقعی توپ موضوعی هست که تو هر نسخه سازندگان فیفا دنبالش بودند. امسال تو ویدوی نشون داده شده نکته ی جالبش شوت هایی بود که از ارتفاع کم شروع میشد و به تدریج یه در یک مسیر خطی اوج می گرفت. یه برعکسش شوت هایی که با از دست دادن ارتفاع و برخورد به زمین در جلو دروازه باعث میشه مهارشون خیلی سخت باشه. یا شوت هایی که یه مسیر سهمی مانند رو طی میکنند تا برسن به دروازه.. کلا این تنوع و پیروی توپ از شرایط فیزیکی واقعی می تونه شوت ها رو واقعی تر به نظر برسونه

مورد چهارم» سیستم دفاعی که تو نسخه های قبل معرفی شد تا حدودی از همین مارک کردن ها و عدم درک درست دفاع از موقعیت رنج می برد و باعث می شد دفاع کردن کابوس خیلی از گیمرها باشه.. مدافع ها امسال گویا می تونن موارد بیشتری رو تحت آنالیز خودشون قرار بدن و مثه قبل فقط حواسشون فقط به نزدیک ترین بازیکن حریف نباشه.
    اما به نظر میرسه دارن رو این قضیه کار میکنن تا با افزایش هوش مصنوعی این مشکل رو برطرف کنن.
    البته این موضوع فقط به دفاع ختم نمیشه و تو فاز تهاجمی هم مهاجمین از هوش بهتری قراره برخودار بشن تا به قول بتونن به مدافع حریف رکب بزنن.

موضوع بعدی دویدن در همه جهات همراه با توپ هست که مطمئنا می تونه به مهاجم موقعیت های بهتری برای رد شدن از مدافعش مستقیمش بده. یه جا خوندم که نوشته بود تو نسخه قبل می شد تو و زوایای 22.5 درجه موقع دویدن تغییر درجه داد که الان این محدودیت رفع شده و در هر جهتی میشه تغییر مسیر داد.

تو مطالب گفته شده مشخصه که امسال تاکید ویژه ای روی بازی سازی از دفاع تا به حمله هست یا به قولی همون build up play ..
    مشخصا دخالت همه بازیکنا در بازی می تونه خیلی جالب توجه باشه و اینکه گیمر مجبور بشه از همه بازیکناش برای رسوندن توپ به مهاجم استفاده کنه بازی رو بیشتر به واقعیت نزدیک میکنه.

کلا به نظرم اون مورد دوم از همه ویژگی های می تونه جالب تر باشه و تاثیر خیلی زیادی تو نحوه بازی داشته باشه..

2. 11 کاربر از Masoud King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    بی خداحافظی...

پيش فرض

جزئیاتی در مورد سیستم هوش مصنوعی FIFA 14 :
    اطلاعات جدیدی توسط EA در مورد سیستم هوش تیمی فیفا 14 منتشر شد.
    به گفته ی آنها ، هوش مصنوعی بازیکنان به هنگام حمله ، تصمیم های بهتری را اتخاذ می کند ...
    دویدن های هوشمندانه تر در طول حملات ؛ که باعث میشود آنها برای به ثمر رساندن گل ، با استفاده از فضا های مهم در زمین بازی ، باعث گیج شدن مدافعان حریف شوند ( یا همون بازی بدون توپ)...
    یکی از به یاد ماندنی ترین این حملات گلی بود که آرژانتین به صربستان در جام جهانی 2006 به ثمر رساند (اون موقع دلار 1300 بود : دی)
    در آن بازی آرژانتین با رد و بدل کردن 24 پاس قبل از گل و استفاده از کار های ترکیبی ، در آخر موفق به ، به ثمر رساندن گلی فوق العاده شدند ...
    بازیکنان در هنگام حمله دقیقا میدانند که میخوان چکار کنن و الکی کار بیهوده ای انجام نمیدهند ...
    به کمک هوش مصنوعی هم تیمی ها در فیفا 14 ، بازیکنان تصمیمات بهتری را چه در فاز حمله و چه در فاز دفاع خواهند گرفت که همه ی اینها در کنار ،
    یکی از زیباترین بازی های زندگی هر گیمری را پدید می آورد
    بازی امسال اواخر سپتامبر عرضه میشود ...
    منبع:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

4. 9 کاربر از CRIS Joon CR7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های فوتبال EngineeR EhsaN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

خبری از پیشرفت گرافیکی بازی نیست؟

آخر فروم باز Turok-71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Lُ0ِS َSAّNTُOS

پيش فرض

خبری از پیشرفت گرافیکی بازی نیست؟
    فعلا ک چیزی نگفتن در این مورد.
    البته فکر نمیکنم اتفاق خاصی هم توی این بخش از بازی رخ بده...
    بیشتر توی این نسخه تلاش روی واقعی تر شدن حرکات بازیکناست و حرکت به سمت یک شبیه ساز واقعی فوتبال.

گرافیک نسخه قبلی هم که خوب!! روی همون ضعفای نسخه قبلی کار کنن بهتره...گرافیک میخوایم چیکار...D

7. 5 کاربر از Turok-71 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Lُ0ِS َSAّNTُOS

پيش فرض

لیگ های حاضر در این نسخه فیفا،
    همچنین توی لیست لیگهای جدید Bold شدن.

محتوای مخفی: لیگ های فیفا14 

9. 10 کاربر از Turok-71 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

ممنون
    اگه اشتباه نکنم لیگ آرژانتین رو هم باید بولد میکردی .
    چون توی نسخه قبلی لیگ آرژانتین رو نداشتیم .
    به هر حال جای خوشحالیه که بالاخر لیگ اکراین هم به سری فیفا اضافه شد .

راستی جریان فرانسه و موناکو کنار همدیگه چیه ؟! من متوجه نشدم !

11. 2 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز AlexMercer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

لیگ کویت؟ لیگ امارات؟؟؟؟؟ هی اگر روولوشن نشده بود تو ایران الان لیگ ایران هم بود!!!!!!!!!!

لیگ ترکیه هم اضافه شده دیشب خوندم.

اینم از جدیدترین فیس هایی که توسط سیستم جدید فیس کپچر فیفا در بازی fifa online 3 دیده میشه.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ورتونگن از تاتنهام. با از چلسی. جوتیچ از فیورنتینا. اربلوئا از رئال و گونداگون از دورتموند.

فیس ها یکم بهتر شده.
    Last edited by AlexMercer; 06-05-2013 at 19:15.

13. 4 کاربر از AlexMercer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Meisam.apk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

همه ی لیگ های معتبر دنیا رو داره غیر از لیگ ایران(که غیر معتبره)!!

15. این کاربر از Meisam.apk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Lُ0ِS َSAّNTُOS

4 مصاحبه با "سباستین انریکه" تهیه کننده FIFA 14

خبرنگار
    : خواستم بپرسم که شما چطور هر سال یک نسخه از FIFA رو منتشر میکنید؟ آیا یک نقشه ی راه و سند چشم انداز برای خودتون ترسیم میکنید؟

انریکه: بله ما یک نقشه ی راه و چشم انداز داریم و یک لیست از چیزهایی که میخوایم بهشون برسیم داریم.این لیست شامل بسیاری از ویژگی های مختلف میشه که ما در موردشون فکر و تحقیق میکنیم.همچنین ما به بازخوردهایی که از گیمرها در نسخه قبل میگیریم خیلی توجه میکنیم بعنوان مثال در مورد بازیکنان تیم ها نظراتی رو دریافت کردیم که قراره در بازی تاثیر بدیم این نظرات رو.

علاوه بر اینها ما بیش از حد به تماشای فوتبال واقعی میپردازیم،اینکار به ما کمک میکنه تا بتونیم از دنیای واقعی فوتبال الهام بگیریم و ایده های جدیدی رو بدست بیاریم.همه ی این عناصر دست به دست هم میده و با تم اصلی ای که از بازی های قبلی داریم تلفیق میشه و نسخه جدید ساخته میشه.

خبرنگار: مهم ترین بازخوردی که از طرفدارن در نسخه قبل داشتین چی بوده؟غیر از ویژگی های جدید مثل محافظت از توپ.

انریکه: یکی از انتقاداتی در بین بازخوردها رایج بود،خرده گرفتن گیمرها به سرعت زیاد بازی بود.تیم ما به تفسیر این انتقاد مشغول شد ولی واقعیت امر اینه که سرعت بازی در دو سه سال اخیر اصلا تغییر نکرده و این اظهار نظرها برای ما عجیب بود.

ما سرعت بازی رو بطور مشخص در نسخه قبلی بالا نبردیم بلکه با پیاده سازی مکانیک های مختلف روی بازی باعث شد تا بازی پویا و متحرک بنظر بیاد.فیفا 13 یک بازی فوتبال پویا و متحرکه.

انتقاد دیگه ای که به نسخه قبل وارد بود به منوهای مود CM مربوط میشد که از ما خواستن که در نسخه بعدی خسته کننده نباشن و دسترسی به منوها راحت تر صورت بگیره.باتوجه به این انتقاد ما منوی های حالت CM رو تغییر دادیم و سعی کردیم حالتی پویا رو پیدا کنه.
    بعنوان مثال یکی از تغییرات اینه که انرژی بازیکنان رو به راحتی میتونید ببینید و دیگه لازم نیست برای دیدن این قسمت منوهای مختلف رو طی کنید.
    در کل ما به همه بازخوردها توجه میکنیم،ولی به این معنی نیست که همه ی اونها رو در بازی تاثیر بدیم،اما بطور کلی خیلی از این بازخوردها مفید هستند.

خبرنگار: در خبرها شنیدم که EA بدنبال تستر برای فیفاست،شما چقدر به عملی شدن این پروژه امید دارید؟

انریکه: ما بدنبال این هستیم که در سراسر جهان تسترهایی رو داشته باشیم،در حال حاضر تسترهایی رو در آرژانتین و رومانی داریم.اما تمرکز ما روی تسترها بیشتر معطوف به انگلستان میشه.شاید بپرسید چرا؟ چون که پرشورترین کارشناسان FIFA در این کشور هستن و اینجا میتونیم بیشترین تعداد رو از اونها داشته باشیم.

ما هرسال یک بازی بیرون میدیم و سعی داریم که تصمیمات درستی رو اتخاذ کنیم و برای تحقق این امر شما نیاز دارید تا مردم بازی شما رو تست کنن و نظرات خوشون رو اعلام کنن.ما از اونا میخوایم که به ما بگن این نسخه چه نکات ضعف،چه نکات قوت و چه اشتباهاتی داره و چه چیزی به بهتر شدن بازی میتونه کمک میکنه.

خبرنگار: با دیدن بعضی از ویژگی های جدید این سوال بوجود میاد که چرا این قابلیت ها در نسخه های قبلی استفاده نشده؟

انریکه: خب این مسئله تا حد زیادی به زمان و فنآوری که در اختیار ما بوده برمیگرده.بعنوان مثال ساخت موتور بازی دوسال زمان برد و باعث شد که ما عملا فرصتی برای کار بیشتر روی نسخه های قبلی رو نداشته باشیم،همونطور که میدونید ما فقط یک سال زمان برای ساخت نسحه جدیدتر داریم که این زمان محدودیت برای ما بوجود میاره.

مسئله دیگه اینه که ما رو ویژگی های مختلف کار میکنیم و ممکنه به نسخه در دست ساخت نرسن و اونهارو برای نسخه بعدی در نظر بگیریم.مسئله دیگه که حائز اهمیته توازن بین ویژگی های جدیده که در بازی قرار داده میشه و باید بین توان دفاعی و توان هجومی بالانس رو بوجود بیاریم.مثلا اگه ما دریبل در سرعت بالارو به تنهایی در بازی جدید قرار بدیم تیم هایی که در دفاع هستن متضرر میشن.همین ایجاد توازن در بازی سه یا چهارماه از زمان رو به خودش اختصاص میده.

خبرنگار: همونطور که میدونید کونامی یک موتور جدید(FOX) رو برای نسخه بعدی PES در نظر گرفته.آیا این قضیه برای شما تهدید جدی محسوب نمیشه؟

انریکه: به اعتقاد من کونامی افراد بسیار خوبی رو داره و احترام زیادی براشون قائلم.ما هردو میدونیم که ساختن یه بازی کار آسونی نیست و اونها هم بدنبال ساختن یک بازی خوب هستن،اما زمانی که ما به بهبود و پیشرفت فیفا فکر میکنیم فقط تمرکزمون روی بازی حودمونه.هدف ما اینه که بهترین بازی فوتبال رو بسازیم،برای انجام اینکار ما فقط نیاز داریم که روی بازی خودمون تمرکز کنیم.فانتزی من اینه که کونامی هم یک بازی بزرگ بسازه و من صددرصد لذت خواهم برد.

خبرنگار: از شما نقل قول شده که نه تنها قصد دارید با بازی های فوتبال رقابت کنید بلکه قصد دارید با عناوین پرفروشی مثل COD هم رقابت کنید.میتونم بپرسم برنامه ی شما برای سبقت گرفتن از COD چیه؟؟

انریکه: فکر میکنم در مورد صحبتی که من کردم تفسیرهای مختلفی شده.چیزی که من قصد داشتم بگم اینه که ما در تلاشیم تا از تمام بازی ها الهام بگیریم،من یه سازنده بازی هستم اما خب بطور کلی گیمر هستم.شما اگه به فرنچایزهای بزرگ نگاه کنید متوجه میشید که میتونید از اونام ایده بگیرید.شما میتونید از تمام ژانرها ایده های خوب بگیرید،میشه از COD,BF,GTA ایده گرفت.بعنوان یک سازنده بازی بدیهیه چیزی که من میخوام تنها ساختن یک بازی فوتبال خوب نیست بلکه ساختن بهترین بازی ویدیویی هستش.

خبرنگار: از وقتی که برای این مصاحبه گذاشتید سپاسگذارم.

انریکه: خواهش میکنم!

17. 11 کاربر از Turok-71 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه abolfazlm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

تاریخ عرضه FIFA14 نسخه PS3 تاریخ 4 اکتبر اعلام شد .

19. 7 کاربر از abolfazlm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •