تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 28

نام تاپيک: مشکل کنترل جادویی تلویزیون lg

داره خودمونی میشه amiryhgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

14 مشکل کنترل جادویی تلویزیون lg

سلام من تلویزیون lg 42lw57000 دارم که سه بعدی و led هست.حدود 18 ماه میشه که این تلویزیون رو گرفتیم.کنترل جادوییش رو تست کردم و به درستی کار میکرد,اما بعد از چند مدت همین امروز اومدم از کنترل جادویی استفاده کنم که دیدم کار نمیکنه.

بهتر بگم فقط دکمه خاموش و روشن کردنش کار میکنه و اصلا نشانگر موس رو نشون نمیده.

مشکل از کجاست لطفا کمک کنید؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

منم همین مشکل رو پیدا کردم با خودم گفتم نکنه دانگل RF خراب شده چون دیگه چراغ قرمزش روشن نمیشه دکمه های ok و mute رو باهم بگیر نگه داشته باش بقیه دکمه ها بکار میافتن اما مشکل حرکت ماوس کنترل همچنان برام لاینحل مونده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

مال منم دیشب همینطوری شد یهو! یعنی فقط دکمه پاورش کار میکرد. با وجود اینکه باتری نو هم براش گذاشته بودم. کاری که کردم این بود که یه ریست فکتوری کردم TV رو بعد با کنترل معمولشی خاموشش کردم و باتری کنترل جادویی رو رو در اوردم و 2باره جا زدم و با همون روشنش کردم دیدم که درست شده. شما هم امتحان کن اگه جواب داد اعلام کن.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

مثل اینکه خدایی بود من این تالار پیدا کنم
    منم مدل تلوزیونم 42LV 55000 ال ای دی هستش من با این کنترل اینترنت هم از تلوزیون استفاده میکردم ولی حدود دو ماه پیش نشانگر ماوس دیگه کار نکرد و فقط دکمه های کم وزیاد صدا و قطع صدا و خاموش کردن کار میکرد که کار یه کنترل معمولی رو انجام میداد
    وقتی دکمه ok میزنم میگه در حال ثبت کنترل بعد مدتی میگه کنترل ثبت نشد
    با نمایندگی تماس گرفتم میگه احتمالا مشکل از دانگلش هست باید آپدیت بشه بعد یکی دو هفته اینور و اونو گفت نه اینها زمانشون و برنامشون و نمیدونم از این حرفها که ن قانع نشدم داد

رفتم کنترل قیمت کردم قیمتش 160 هزار تومنه که اونموقع بصورت رایگان تو جشنواره به من داده بودن - اونموقع 50 تومن بود

فکر می کردم برای من اینجوری شده نگو رفقا هم همه اینجوریه
    واقعا الان چطوری باید این مشکل رو رفع کرد دوستان شما هیچکدوم راه حلی سراغ ندارین

اون ریست فاکتوری تلوزیون هم انجام دادم ولی نشد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با سلام
    من هم يك lw57000 دارم كه دقيقا همين مشكل رو پيدا كرده وقتي تلويزيون رو روشن ميكنم تا چند دقيقه درست كار ميكنه بعدش ضعيف و ضعيف تر ميشه تا اينكه كلا قطع ميشه و بايد magic control رو دقيقا به دانگل بچسوبنم تا كار كنه
    اگه كسي مشكلش حل شده لطفا راهنمايي كنه من اين چند روز به اندازه پول خود تلويزيون هزينه تلفن دادم از بس به گلدايران زنگ زدم و اين ور اون ور پاسم دادن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

با سلام تصور من این است که بر اثر آپدیت کردن تلویزیون به آخرین ورژن این مشکل پیش آمده و من هم نتونستم راه حلی بیابم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام .باطری رو تست کردین؟ وقتی باطریش ضعیف میشه هم اینطوری میشه. شما یه بار باطری نو و خوب رو روش بذارید ویه بار ریستش کنید .به احتمال زیاد باید درست بشه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

هرکی فهمید به منم بگه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

منم همین مشکلو پیدا کردم لطفا اگه کسی راه حلشو پیدا کرد به ما هم بگه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

با سلام من بردمش مرکز ال جی تو آرژانتین 20 دقیقه ای باهاش ور رفت بعد گفت درست نمیشه اگه بخوایی برات تعویض می کنم 115 هزار تومان منم با یه خداحافظی ماجرا رو تمومکردم بوسیدمش گذاشتمش کنار

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •