تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 28 از 28

نام تاپيک: مشکل کنترل جادویی تلویزیون lg

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

ممنون بابت توضیحات
    اینکار ها رو چندبار انجام دادم. همه دکمه های کنترل کارمیکنه حتی با wheel کانالها عوض میشن فقط دکمه ok عمل نمیکنه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

با سلام.
    من تلویزون ال جی uh850 55 را از جوانرود خریدم امروز که راه اندازی کردم موس کنترل کار نمی کنه و پیغام زیر را میدهد کسی میتونه راهنمایی کنه
    Only speciific remote model can be paired

اگه نباشه جاش خالی می مونه khorh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

سلام.من مدل uh850 رو دارم.دیشب دکمه ok دیگه کار نکرد! طبق راهنمایی دوستان کنترل رو دوباره ریجستر کردم.ولی مشکل حل نشد.تورو خدا یکی کمک کنه.چطوری درستش کنم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

دوستان عزيز مشكل از كنترل نيست از تلويزيونه من اينجوري حلش كردم يك موس بي سيم وصل كنيد به تلويزيون و دقت كنين كه يواس پي موس به پورت يك تلويزيون يا همون HDD IN 1 وصل شود بعد با موس بي سيم نشانگر موس ( فلش ) رو روي تلويزيون بيارين حالا كنترل جادويي رو امتحان كنيد ببينين كار ميكنه از من كه فعلا درست شده
    Last edited by matinpour; 28-01-2017 at 12:28.

در انتظار ایمیل فعال سازی
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض کنترل هوشمند ال جی

کار نکردن برخی دکمه های کنترل
    جواب: ا عرض سلام و ادب خدمت همه شما دوستان عزیز تنها راه کارکرد صحیح کنترل مثل قبل اینه که دکمه برگشت و هوم(خانه) را به صورت همزمان باهم برای چند ثانیه بگیرید تا چراغ پاور به رنگ قرمز روشن شود سپس دکمه اوکییا همان اسکرول کنترل را بزنید تا کنترل مجدد شناسایی شود. این کنترل ها یونیورسال هستند و قابل برنامه ریزی برای برخی دستگاه های دیگر به این دلیل گاهی از برنامه ریزی خارج می شوند. یا حق

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

دوستان منم چند ماهی هست ال ای دی ال جی خریدم اوایل کنترل هوشمند درست بود بعد بخاطر اینکه خراب نشه از کنترل معمولی استفاده کردم الان بعد از چن ماه برداشتم استفاده کنم اصلا کار نمیکنه باطری هم روش نبوده باطری نو گذاشتم بازم کار نمیکنه. لطفاً راهنمایی کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

با سلام من همین الان تلویزیون را به اینترنت وصل کردم. دکمه بک (back) و هوم (recents) را حدود ده ثانیه با هم فشار دادم. پیغام آمد که ریموت در حال آپگرید شدن است. بعد از چند لحظه پیغام دیگری گفت که ریموت آپگرید شده است. امتحان کردم دیدم همه دکمه ها قشنگ کار می کنند و اشاره گر هم ظاهر میشود. شما هم همین کار را انجام دهید شاید مشکلتون حل شد. (ریموت رو آپگرید کنید.)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

منم همین مشکل رو پیدا کردم با خودم گفتم نکنه دانگل RF خراب شده چون دیگه چراغ قرمزش روشن نمیشه دکمه های ok و mute رو باهم بگیر نگه داشته باش بقیه دکمه ها بکار میافتن اما مشکل حرکت ماوس کنترل همچنان برام لاینحل مونده

برای منم همین مشکل به وجود اومده . با نگه داشتن دکمه ها ok و mute کنترل ریست شده و همه دکمه ها کار می کنن ولی مشکل اصلی همون نشانگر هست و در ضمن حالا وقتی ok رو میزنم میزنه درحال ثبت کنترل و بعد میگه ثبت ناموفق
    اگه کسی میتونه کمک کنه

- - - Updated - - -

منم همین مشکل رو پیدا کردم با خودم گفتم نکنه دانگل RF خراب شده چون دیگه چراغ قرمزش روشن نمیشه دکمه های ok و mute رو باهم بگیر نگه داشته باش بقیه دکمه ها بکار میافتن اما مشکل حرکت ماوس کنترل همچنان برام لاینحل مونده

برای منم همین مشکل به وجود اومده . با نگه داشتن دکمه ها ok و mute کنترل ریست شده و همه دکمه ها کار می کنن ولی مشکل اصلی همون نشانگر هست و در ضمن حالا وقتی ok رو میزنم میزنه درحال ثبت کنترل و بعد میگه ثبت ناموفق
    اگه کسی میتونه کمک کنه

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •