تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 27 از 27

نام تاپيک: بحث تخصصی: زیرنویس گیرنده‌های دیجیتال

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

با سلام خدمت عزيزان و بزرگوارن.
    يك دستگاه سما 200 دارم . مورد عجيبي كلافه ام كرده.
    وقتي يك فايل mkv با زيرنويس srt نمايش ميده .بعد از 1:30 ساعت زيرنويس محو ميشه و ديگه زيرنويس نشون نميده .! ولي قبل اين زمان گفته شده بخوبي زيرنويس نشون داده ميشه . اگه امكان داره براي حل اين مورد راهنمايي كنيد.

ممنون از همگي

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام به همه
    درمورد ست تاب باکس خیلی مطلع نیستم. ولی احتمال میدم که این قابلیت رو داشته باشه. ولی من خود اچ دی پبیر دارم که به سادگی تمامی پارامترهای زیرنویس رو میشه توش تغییر داد

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام
    ما یه 353 ایکس ویزن گرفتیم اندازه و رنگ فونت رو میشه عوض کرد . این رو توی یه فیلمی که سر خود زیر نویس انگلیس داشت امتحان کردم منتها هر کاری کردم زیرنویس فارسی که باهاش بود رو اجرا نکرد؟ فرمتش srt بود و اسمش رو هم به اسم فیلم تغییر دادم باز هم اجرا نکرد اگه کسی راه حلی به ذهنش میرسه بهم بگه لطفا

سلام دوستان. نرمافزاریهست به اسم : mkvmerge GUI که میتونین زیرنویس روبه اصل فیلمبچشبونین. بعدش تویدستگاهتون خونده میشه ولی درمورد تغییر فونت هنوز هیچاصلاعی ندارم. برای راهنمایی در مورد روش کار با نرم افزار mkvmerge GUI میتونین به سایتهای تاینی موی و ایران فیلم برین. خوب راهنمایی کرده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض لطفا کمک!

سلام
    من وقتی با نرم افزار mkvToolnix زیرنویس رو اضافه میکنم جای ثابتی از پنجره ی فیلم چسبونده نمیشه، بلکه جای ثابتی از پنجره ی نرم افزار اجرا کننده ی فیلم قرار داده میشه. که قاعدتا با ریسایز کردن پنجره جاش تغییر میکنه. راهی هست که بتونم فیکسش کنم روی خود تصویر فیلم؟
    من با wondershare video converter و jet audio هم امتحان کردم، اونا جواب میدن اما نمیدونم چرا فیلم را ناقص تحویل میدن. مثلا تا ثانیه ۲۹!! فیلم من ۱:۳۵ هست زمانش.
    سوال دیگه اینکه توی نرم افزار ulead امکان چسباندن زیرنویس نیست؟ یا نرم افزار دیگه ای که کار میکس فیلم با عکس رو انجام بده؟
    به اینکار احتیاج فوری دارم. ممنون میشم کمکم کنید
    لطفا اگه جوابی دارید بهم ایمیل بدید. ممنون میشم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    دقت کنید که “.ca”

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

با عرض سلام و خسته نباشید
    دوستان من یه گیرنده دیجیتال مکسیدر MX-1 Gold دارم که زیرنویس ها رو به این شکل پخش می کنه:

نمونه جمله های نمایش داده شده توسط گیرنده:
    1. قهرمان روی زمین نیست بدون شک اون عالی ترین
    2. فدرال هستم من مامور مخصوص پلیس

جمله های واقعی:
    1. بدون شک اون عالی ترین قهرمان روی زمین نیست
    2.من مامور مخصوص پلیس فدرال هستم

حتی Encoding زیرنویس ها رو هم به سه مدل ANSI , UTF8 , Unicode تغییر دادم ولی هیچ تغییری حاصل نشد !
    تنها مزیت این گیرنده اینه که زیرنویس رو در سایزهای واقعی بزرگ میکنه و همچنین از رنگ زرد هم پشتیبانی میکنه، در صورتی که دوستان در سایر گیرنده ها با مشکل کوچک بودن زیرنویس مواجه هستند.

یکی دیگه از مشکلات این گیرنده اینه که صدای دالبی دیجیتال رو پشتیبانی نمیکنه و همچنین بعضی از فایلهای MP4 و MKV رو بدون صدا پخش میکنه.

از دوستان خواهشمندم یه گیرنده به من معرفی کنن که با فایل های MKV مشکل نداشته باشه و از همه مهمتر بشه باهاش "رنگ و سایز زیرنویس رو بصورت واقعی تغییر داد" و همچنین مشکل بالا رو هنگام پخش فیلم های زیرنویس دار نداشته باشه.

با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

یعنی هیچکی نیس یه گیرنده خوب به ما معرفی کنه که با فایل MKV مشکل نداشته باشه و بشه سایز زیرنویس رو بصورت واقعی باهاش تغییر داد !!!؟؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض گیرنده دیجیتال با قابلیت لود زیرنویس و تغییر رنگ و ضمینه

درود بر همه
    از اونجایی که تقریباً همه‌ی شرکت‌های عرضه‌کننده‌ی گیرنده‌ی دیجیتال فقط به ذکر عبارت «پشتیبانی از زیرنویس فارسی با فرمت ...» بسنده می‌کنن و اطلاعات دقیق‌تری در این باره ارائه نمی‌کنن، و حتی یک Screenshot از نحوه‌ی نمایش زیرنویس توسط این گیرنده‌ها ارائه نمی‌شه، تصمیم گرفتم این تاپیک رو ایجاد کنم، شاید به درد کسانی که اهل فیلم دیدن هستن و به کیفیت زیرنویس فیلم‌ها اهمیت میدن بخوره.

من از همه‌ی دوستانی که اطلاعات دقیق در مورد گیرنده‌های دیجیتال موجود در بازار دارن یا تجربه‌ای در این باره دارن درخواست می‌کنم نظرشون رو به طور خاص در مورد نحوه‌ی پشتیبانیِ این گیرنده‌ها از زیرنویس‌های فارسی مطرح کنن:

1. فرمت‌هایی که (واقعاً و در عمل) پشتیبانی می‌شوند. (srt ،sub/idx، ...)

2. امکان تغییر فونت. (Arial ،Nazanin ،Mitra، ...)
    اگر این امکان وجود نداره، لطفاً نام فونتی که دستگاه ازش استفاده می‌کنه رو ذکر کنید. (مثلاً Arial که معمولاً استفاده می‌شه -نمونه‌ی این فونت- یا فونت‌های استاندارد فارسی مثل نازنین، میترا و...، اگر هم اسمش رو نمی‌دونین لطفاً تصویرش رو بگذارین)

3. امکان تغییر (واقعیِ) اندازه‌ی فونت. (کوچک، متوسط، بزرگ، یا به صورت عددی)
    توضیح این‌که ظاهراً در بعضی از گیرنده‌ها تغییر اندازه‌ی زیرنویس در عمل هیچ تآثیری نداره و همچنان زیرنویس‌ها ریز نمایش داده می‌شن.

4. امکان تغییر رنگ زمینه و رنگ خودِ فونت. (با ذکر رنگ‌های موجود)

در نهایت بسیار ممنون می‌شم اگه هر کدام از دوستان یک تصویر (Screenshot) از زیرنویسِ پخش شده توسط گیرنده یا گیرنده‌های مورد نظرش بگذاره (با دوربین موبایل یا هر روش دیگه‌ای)، تا دیگه در خلأ حرف نزده باشیم و نمونه‌های عملی جلوی چشممون باشه.
    بی‌صبرانه منتظرم.

سلام
    دستگاه مارشال مدل me884c
    در حال حاضر بهترین دستگاه هست واسه دیدن فیلم
    یعنی خودش زیرنویس داخل پوشه که فیلم mkv هست رو لود میکنه و هم سایز هم رنگ و زمینه زیرنویس قابل تغییر هست فقط زیرنویس رو باید همنام فیلم کرد همین…
    قیمت حدود ۸۰ هزار هست با کابل hd و دوعدد عینک سه بعدی.
    علی آذز از بروجرد

8. این کاربر از alikhomo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •