تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: روکش دندان

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض روکش دندان

من 2 تا از دندان هامو عصب کشی کردم و دندانپزشک توصیه کرد که روکش بشن یه سری تحقیقاتی هم توی نت انجام دادم ولی مردد هستم یه عده میگن که اگه روکش نشه احتمالا دندان بشکنه و استدلاشون همبه نظر من درسته چون اون دندان مرده یه عده هم میگن روکش ممکنه در بیاد و یا موقع غذا خوردن اذیت کنه خواستم از تجربیات دوستانی که اینجا هستند برای تصمیم گرفتن استفاده کنم اگه تجربیاتی دارید لطفا به اشتراک بگذارید

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

من خیلی دیدیم دندان هایی که روکش نشدن، شکسته اند، بدی ماجرا اینجاست که شکستی بعدی بسیار خطرناک هست و ممکنه باعث بشه تمام آن دندان از دست بره و دیگه نشه ترمیمش کرد.

من سالهاست تمام دندان های خودم رو روکش کردم(لمینت بسیار سفید اما نه صد در صد سفید زنانه)، چه آنهایی که سالم بودن اما صاف و مرتب نبودن، چه آنهایی که عصب کشی شدند، کاملا راضی هستم و کمترین مشکلی برام پیش نیومده.
    انچنان محکم با چسب به ریشه اصلی چسبیده اند که حتی یکبار دندان پزشک میخواست یکی از آنها را برای عصب کشی، از روی دندان من بردارد، بعد از دو ساعت تلاش کردن، موفق نشد! در نتیجه سوراخ ریزی از پشت روی آن انجام داد و عصب کشی مورد نیاز را انجام داد.

به فرض محال،اگر روکش دندان شما در آینده از دندان جدا شود، متحمل هیچ دردسر یا هزینه اضافه ای نخواهید شد، به سادگی می توانید آن را به پیش دندان پزشک ببرید و دوباره به روی دندان شما به خوبی خواهد چسباند.

3. 2 کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوست عزیز هر کاری کامل و با متریال خوب انجام بشه نتیجه رضایت بخشه
    اینکه روکش نیاز دارید یا نه باید طبق نظر پزشکتون انجام بدین
    اما اینکه تجربه داشتن روکش چطوریه به مهارت لابراتوری که براتون میسازه و صدالبته کیفیت متریالش بستگی دارن
    اگه خواستین روکش بذارید یک بار درست حسابی هزینه کنید که بعدا تو دردسر نباشید

5. این کاربر از Reza31001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

من 2 تا از دندان هامو عصب کشی کردم و دندانپزشک توصیه کرد که روکش بشن یه سری تحقیقاتی هم توی نت انجام دادم ولی مردد هستم یه عده میگن که اگه روکش نشه احتمالا دندان بشکنه و استدلاشون همبه نظر من درسته چون اون دندان مرده یه عده هم میگن روکش ممکنه در بیاد و یا موقع غذا خوردن اذیت کنه خواستم از تجربیات دوستانی که اینجا هستند برای تصمیم گرفتن استفاده کنم اگه تجربیاتی دارید لطفا به اشتراک بگذارید
    3سال پیش 5تا دندون عصب کشی کردم و دکتر گفت باید روکش بزنم گفتم نمیخواهم اگر نیازشد میام بزن هر دونه رو 100هزار روکش میزد
    برج 10سال گذشته قبل از کرونا همون دندانها از داخل عفونت کردن و لثم ابسه کرد و بعد از دوهفته خوردن کپسول های چرک خشک کن مجبور شدم 3تا دندون که عصب کشی شدن رو یکجا بکشم کنار هم
    1اشتباه بزرگی کردم دندون رو عصب کشی کردم و کلی پول دادم
    2گذاشتن روکش هیچ فرقی نمیکنه
    3دکترهای امروزی بفکر جیبشون هستن
    4اگر واقعا دندونتون نیاز به روکش داره برید انجام بدید

کلا در یک کلام در شرایط امروزی کشور و دکترهای بی وجدان کشیدن دندون بهتره تا درست کردنش

7. 2 کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

پيش فرض

البته انجام شدن روکش دندان توسط دکتر متخصص بسیار مهم است.
    دندانپزشکی دکتر یوسف بالوی پور واقع در سعادت آباد متخصص انجام کلیه امور زیبایی و درمان دندان می باشد.
    در ایام کرونا کلیه پروتکل های بهداشتی رعایت می شود.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •