تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 20 از 20

نام تاپيک: کمک کنید که چی بخرم ویندوزفون یا اندروید

داره خودمونی میشه amirmohammad_49's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

چند دقیقه پیش مدیاپلیرش رو هم تست کردم فیلم با فرمت MP4 و MKV رو به راحتی پخش کرد البته زیرنویس SRT رو نتونست پخش کنه .کیفیتش هم عالیه . پلیر VLC رو خواستم دانلود کنم که 2 یورو قیمتش بود منصرف شدم فیلم با فرمت فلش رو هم موقع کپی میتونه تبدیل کنه .
    سلام.
    فقط میشه گفت ویندوزفون به شدت داره سهم خودش از بازار اسمارتفون ها را بالا میبره و انصافا هم با وینفون8.1 حرفی واسه گفتن نذاشته.
    برای پخش زیرنویس میتونین از moliplayer استفاده کنید

2. 3 کاربر از amirmohammad_49 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه star254's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زیر گنبد کبود

پيش فرض

سلام.
    فقط میشه گفت ویندوزفون به شدت داره سهم خودش از بازار اسمارتفون ها را بالا میبره و انصافا هم با وینفون8.1 حرفی واسه گفتن نذاشته.
    برای پخش زیرنویس میتونین از moliplayer استفاده کنید
    سلام و تشکر . یه مطلب دیگه هم که فراموش کردم بگم پشتیبانی بسیار قوی از زبان فارسی هست که ماکروسافت تو ویندوزفون قرار داده خیلی از منوها کاملآ فارسی شدن و توضیحات بخشهای زیادی از گوشی و نرم افزار های اصلی فارسی هستند. دوستمون درست میگن ماکروسافت خیز بلندی برای اسمارتفون ها برداشته و کسانی که با ویندوز زیاد کار میکنند رابطه راحت تری با اون پیدا میکنند.
    Last edited by star254; 27-05-2014 at 17:20.

4. 3 کاربر از star254 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زیر گنبد کبود

پيش فرض

امروز ویندوزفون گوشیم رو به 8.1 ارتقاع دادم واقعآ چیز دیگه ای شده تو خونه یه گوشی هواوی هم بچه ها دارن شده حکایت بنز و پیکان . کیفیت و کاربری 8.1 بسیار روان تر از مدل 8 هست . دوستانی که ویندوزفون 8 دارند هنوز که مایکروسافت رایگان ویندوز 8.1 رو ارائه میکنه اون رو ارتقاع بدن . با سرچ تو اینترنت به راحتی روش کار رو پیدا میکنند فقط یه چیزی حدود 400 مگ دانلود و حدود 3 ساعت زمان برای نصب و آپدیت های بعدی نیاز دارند

6. 3 کاربر از star254 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن مشکلات نصب و اجرای بازیها clau's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

3ساعت نصبش طول میکشه یعنیبا احتساب زمان دانلود میگید یا فقط نصبش اینقد زمان بره

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زیر گنبد کبود

پيش فرض

3ساعت نصبش طول میکشه یعنیبا احتساب زمان دانلود میگید یا فقط نصبش اینقد زمان بره
    سلام این زمان شامل خواندن آموزش آپدیت ، ساخت اکانت دلوپر (توسعه دهنده یا همون مبلغ خودمون) ویندوزفون ، دانلود ، نصب و آپدیتهای پس از اون میشه . قبل از نصب ورژن 8.1 سیستم پیشنیاز های اون رو نصب میکنه و باید همه رو تایید کرد . در هنگام آپدیت هرگز از گزینه بک استفاده نکنید و با گوشی کاری انجام ندهید . از پربودن باطری نیز اطمینان داشته باشید چیزی بیش از 4 گیگ از فضای 8 گیگی حافضه دستگاه بعد ار ارتقاع به 8.1 پر میشه.
    Last edited by star254; 30-05-2014 at 08:10.

9. 4 کاربر از star254 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pooriya_hp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

100% ویندوز فون (8.1) (البته اگر نیاز به تحلیل باشه ، بگو تا اقدام کنم)

11. این کاربر از pooriya_hp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mohasmhan's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

امروز ویندوزفون گوشیم رو به 8.1 ارتقاع دادم واقعآ چیز دیگه ای شده تو خونه یه گوشی هواوی هم بچه ها دارن شده حکایت بنز و پیکان . کیفیت و کاربری 8.1 بسیار روان تر از مدل 8 هست . دوستانی که ویندوزفون 8 دارند هنوز که مایکروسافت رایگان ویندوز 8.1 رو ارائه میکنه اون رو ارتقاع بدن . با سرچ تو اینترنت به راحتی روش کار رو پیدا میکنند فقط یه چیزی حدود 400 مگ دانلود و حدود 3 ساعت زمان برای نصب و آپدیت های بعدی نیاز دارند
    با تشکر از شما دوست عزیز
    من از کار کردن با ویندوز کامپیوتر شخصی کاملاً راضی هستم و تا 99 درصد کارامو راه انداخته که البته این به خاطر در دسترس بودن رایگاه خود ویندوز و نرم‌افزارایی هست که روی اون نصب می‌کنیم.
    خب سؤال اصلی من اینه که آیا ویندوز فون هم قابلیت نصب نرم‌افزارها رو به طور کامل داره یعنی توی کشور ما میشه مثل کامپیوتر های شخصی نرم‌افزار های این سیستم‌عامل رو کرکشون کرد.

داره خودمونی میشه mohasmhan's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

یه سؤال دیگه:
    درایو‌ها توی ویندوز فون مثل ویندوز معمولیه. این رو گفتم به خاطر اینکه می‌خوام ببینم برنامه‌هایی که میشه روی درایو رمزگذاری کرد یا برنامه bitlocker خود ویندوز روی این سیستم عامل جواب می‌ده؟
    آیا درایو مجازی هم میشه نصب کرد؟
    آیا چند حساب کاربری میشه ایجاد کرد؟
    ممنون

داره خودمونی میشه mohammadjj92's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2014
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

فقط‌ جهت اطلاع دوستان میگم که برنامه ی ریموت دسکتاپ که خود ماکروسافت ارائه داده , رایگان برای آندروید موجوده , و اینکه برای این موارد سری کاملی از برنامه ها رو‌ آندروید موجوده . آزادی آندروید تو هیچ سیستم عاملی نیست , ویندوزفون برای اونایی که فقط می خوان به عنوان ی کاربر عادی که نیاز دارن ی سیستم عامل ثابت داشته باشن مناسبه , برای کسی که تنوع طلبه و میخواد ی کم حرفه ای تر از گوشی استفاده کنه , آندروید گزینه مناسب تری هست .

15. 2 کاربر از mohammadjj92 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mohammadjj92's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2014
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

نصب برنامه به دو روش انجام‌ میشه , اول از طریق اپ استور که باید اکانت بسازید و دوم اینکه از سایت های دیگه دانلود کنید و تو مسیر دانلود داخل گوشی کپی کنید , اپ استورو باز کنید از طریق آفلاین فایلو نصب کنید . پس کرک کردن برنامه تقریبا کار سختیه , البته تو خود انجمن تعدادی برنامه همراه با کرک وجود داره نه اینکه نمیشه .
    راجبه درایورها , سیستم عامل ویندوزفون به صورت یک‌بسته ارائه میشه , یعنی شما نمیتونی قسمت درایور هارو ازش جدا کنی و اینکه هر نسخه ای نمیشه رو گوشیت نصب کنی .
    البته اگه به انجمن های معروف مثل xda مراجعه کنید میتونید رام‌هایی که برا گوشی های ویندوزی ارائه شده پیدا کنید و البته برا درایورها یا ساخت کاستوم رام ویندوزی کمک بگیرید .
    در کل ماکروسافت مسیر خوبیو پیش گرفته و این باعث تلاش بیشترگوگل میشه .
    در ضمن ماکروسافت برنامه ی جالبی تحت عنوان switch to WP8 برا آندروید ساخته , این برنامه لیست برنامه هایی که روی آندروید دارید رو بررسی میکنه و به شما میگه که چند درصد از برنامه هاتون برای ویندوزفون موجوده تا شمارو ترغیب به خرید ویندوزفون کنه .

17. 2 کاربر از mohammadjj92 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •