تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 29 اولاول ... 511121314151617181925 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 289

نام تاپيک: Batman: Arkham Origins

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با 4 گیگ رم و گرافیک 5450 یک گیگ میشه این بازی را کرد؟سری های قبلی را راحت رو 4670 بازی میکردم
    بله میشه راحت بازی کرد
    ولی روی آخرین تنظیمات و آخرین رزولوشن نه

پروفشنال goldenmember's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    همین اطراف

پيش فرض

سلام
    من بعد از اینکه جوکرو انداختم زندان که اونم فرار کرد.
    حالا میگه return to batcave
    اونجا هیچ خبری نیس.
    آلفرد هم چیز خاصی نمیگه.
    بر میگردم بیرون بازم ماموریت اصلی وجود نداره.
    چیکار کنم حالا؟

ناظر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Killzone2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Helghan

پيش فرض

واقعا چرا تاپیک این بازی زیاد شلوغ نیست؟
    این شماره واقعا قشنگ بود... Arkham Origins به نظرم حقش نبود اینقدر نمرات کمی بگیره! البته باگ ها و هوش مصنوعی بعضا مشکل دار رو اعصابه که تو یک سری موراد واقعا عجیب بود. ولی غیر از اینا گیم پلی بازی و محیط شهر همه چیزش عالی بود به نظرم. (مولتی پلیر تست نکردم)

شاید مثلا داستان بازی بخصوص شروعش مثل دو شماره قبل حماسی و گیرا نباشه ولی ایده های جالبی توش داشت که واقعا کار رو قشنگ میکرد.

+
    مراحل فرعی مربوط به Enigma رو کسی تموم نکرده؟
    سلام
    اونجا هیچ خبری نیس.
    آلفرد هم چیز خاصی نمیگه.
    چیکار کنم حالا؟
    باید بری همون Batcave بعد جایی که آلفرد ایستاده یک دستگاه هست اون رو چک کن اگر چیزی نداشت باید پایین هم بری یه قسمت مربوط به آزمایشگاه بتمن هست که نزدیکش بری و دکمه مربوطه رو بزنی یه آیتم بهت میده, اونجا رو هم بگرد بعدش ماموریت برات نشون داده میشه.

4. 2 کاربر از Killzone2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز virus2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    NormandySR2       نام.گوشی : Samsung Galaxy Note3

پيش فرض

سلام
    اونجا هیچ خبری نیس.
    آلفرد هم چیز خاصی نمیگه.
    چیکار کنم حالا؟

تو Batcave که رفتی از پله ها برو پایین و از روی میز کار Glue Grenade رو بردار ....

---------------------------------------------

بازی رو دو سه روز پیش تموم کردم فکر نمی کردم به این سادگی و ناگهانی تموم بشه ...
    هیچ کدوم از ماموریت های فرعی رو نرفتم چون فکر میکردم وقت زیاده ....
    مپ بازی دو - سه برابر بتمن قبلی بود ولی ازش استفاده زیادی نشد ... باید این مپ واسه Arkham city می بود ... ( اینجوری لذت Arkham city دیگه چند برابر می شد )
    به نظرم خیلی از المان های بازی به خاطر داستان بازی محدود شده بودن ( چون داستان بازی قبل از Arkham Asylum رو روایت می کرد به نظر )
    ولی در کل بازی خیلی خوب بود . به نظر من همین که تو بازی تغییرات زیادی نسبت به نسخه قبل ندادند همون حس شاهکار قبلی رو تا حدودی زنده میکرد و همین باعث میشد طرفدار های بتمن بدون هیچ گله و شکایتی اون رو تا آخرش برن.
    شخصیت پردازی بازی هم به نظرم اصلا در حد این شاهکار نبود و میتونست خیلی بهتر باشه ...
    گرافیک و User Interface بازی هم بازم به شاهکار قبلی نمی رسید ولی جای شکرش باقیست که اتمسفر بازی رو بهم نزدن و همون حال و هوای Arkham city رو داشت..
    در مورد صداگذاری نمیدونم چی بگم ..... چی بر سر اون موزیک متن های زیبای نسخه قبل اومد که تو این نسخه من اصلا در حین بازی خیلی کم موزیک به گوشم میخورد ... صداگذاری کاراکتر ها هم که عوض شده بود ....

نمره های من به بازی :

گیم پلی : 9.5
    داستان : 9
    گرافیک : 8.5
    صداگذاری : 8.5
    شخصیت پردازی : 8

نمره کلی :
    8.5

الان هم میخوام New Game+ رو شروع کنم ..... New Game+ های بتمن رو نمیشه نرفت.

6. 6 کاربر از virus2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    همین اطراف

پيش فرض

اون glue ... رو قبلا گرفتم.
    باهاش رفتم مخفیگاه bane(پرتش میکنی تو آب و ازش رد میشی) و فهمیدم که منو میشناسه.
    پیشنهاد جدیدی نیس؟
    Last edited by goldenmember; 16-11-2013 at 16:16.

اگه نباشه جاش خالی می مونه spartaqus's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

الان هم میخوام New Game+ رو شروع کنم ..... New Game+ های بتمن رو نمیشه نرفت.
    یعنی شما بازی رو کاملا تموم کردید که میخواید new game plus رو برید ؟! چون برای میگه باید بازی رو کامل تموم کنید بعد میتونید اینو برید .برای من تا اونجا که تو بازی فلش سبز بود رفتم 13 درصد کل بازی رو رفتم والانم دونبال دیتا enigma هستم .

آخر فروم باز virus2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    NormandySR2       نام.گوشی : Samsung Galaxy Note3

پيش فرض

یعنی شما بازی رو کاملا تموم کردید که میخواید new game plus رو برید ؟! چون برای میگه باید بازی رو کامل تموم کنید بعد میتونید اینو برید .برای من تا اونجا که تو بازی فلش سبز بود رفتم 13 درصد کل بازی رو رفتم والانم دونبال دیتا enigma هستم .

شما باید خط داستان اصلی بازی رو تموم کنید تا New Game + باز بشه ... حدود 45% میشه فکر کنم
    وقتی بازی رو تموم کردید تو New Game+ میتونید ماموریت های فرعی رو هم ادامه بدید

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    همین اطراف

پيش فرض

اون glue ... رو قبلا گرفتم.
    باهاش رفتم مخفیگاه bane(پرتش میکنی تو آب و ازش رد میشی) و فهمیدم که منو میشناسه.
    پیشنهاد جدیدی نیس؟
    حل شد ولی نفهمیدم چطور شد؟یه روز تموم علاف بودم.
    داشتم به مرحله bird میرفتم یهو اطراف پل ماموریت اومد.
    یه چندتا پلیسو فرت کردم و رفتم.
    این firefly خیلی حال داد.

حـــــرفـه ای mjorh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

بازی رو هفته پیش تموم کردم گفتم چند روز بگزره تعصبانه نظر ندم راجبش ..دی!

Batman Arkham Origins

Arkham City 2.0

گیم پلی : میشه گفت 80درصد همون گیم پلی Arkham City هست ، تو Combat تغییر اصلی به جز چند تا حرکت جدید ، Shock Gloves هست که خیلی آسون میکنه کامبت رو و نمیتونم بگم تغییر مثبتی بوده ، ولی بازم اون جذابیت و زیبایی خودش رو حفظ کرده ، تو Predator هم تقریبا هیچ تغییری ایجاد نشده جز ضعیف شدن AI ، اضافه شدن چند تا گجت هم میشه گفت جز تغییرات بوده و از بین این گجت های جدید Glue Grenade هست که همون Ice تو نسخه قبلی هست با همون کارایی که سازنده ها زحمت زیادی کشیدن فقط اسمش رو عوض کردن !!!
    گیم پلی هنوزم هیجان نسخه قبل رو داره و این نشون دهنده گیم پلی غنی نسخه قبلی هست ولی درکل انتظار میرفت تغییرات بیشتری دیده بشه .....

7

داستان : شروع داستان باز هم نسبت به دو نسخه قبلی خیلی متوسط بود یعنی درحد نام این سری نبود ، رفته رفته داستان شکل خودشو میگیره و نصفه ی دوم عالی میشه درواقع بعد از The Joker ! شخصیت پردازی کرکتر جوکر واقعا عالیه و همینطور کرکترای دیگه ، کوتاه بود و جا داشت بیشتر ادامه بدن....پایان بندی مثل شروع متوسط بود مخصوصا یکی از صحنه های آخر که نامیدم کرد .
    8

صداگزاری و موسیقی : کار صداگزاری کرکترا خوب انجام شده ، نسخه جوون تر شده ی کرکترا جور درمیاد با صداشون ، موسیقی هم درحد دو نسخه ی قبلی نبود ولی خب باز هم زیبا با تایمینگ مناسب ....

9

گرافیک و اتمسفر :
    بهبودهایی داشته تو این زمینه ولی بازم اونقدارم فرقی نمیکنه با نسخه قبلی ، از جمله پیشرفت ها میشه به فیزیک بازی اشاره کرد که خیلی بهتر شده ، کمک زیادی هم به Level Design بازی کرده ، سایر المان های گرافیکی همه پیشرفت داشتن ولی نه زیاد ....

8.7

نتیجه گیری : ارزش بازی کردن رو 100درصد داره ، با وجود اینکه خیلی شبیه به نسخه قبلی هست و به نظر من اگه طرفدار این سبک هستید حتما امتحان کنید .

Overall : 8.25

12. 6 کاربر از mjorh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    همین اطراف

پيش فرض

با اینکه باگ زیادی تا حالا دیدم اما هیچکدوم اند منو عصبانی نکرده بود.

تو یه مرحله چندتا تفنگدارو به سختی زدم ناکوت کردم.
    رفتم درو -- کنم گفت باید همه رو بکشی.
    بعد برگشتم دیدم یه نر نصفش تو دیواره نصفش هم بیرونه داره میچرخه.
    منم چندتا از اون تیغه ها زدم بهش دیدم هنوز داره میچرخه فایده نداره.
    ریستارت کردم اون مرحله رو

تو مرحله madd hatter باید رو یه قایق شبیه بشقاب وایمیستادم و اون چنگالو میگرفتمو میکشیدم تا خودم حرکت کنم.
    بار اول هر کاری کردم هر زاویه و نقطه ای رو امتحان کردم.نشد که نشد.
    ریستارت کردم بار اول حل شد.

حالام که تا مرحله ای که میرم زندان تا جوکرو پیدا کنم با تنظیمات حداکثر مثل هلو بازی اجرا میشد.
    اینجا کلا افت فریم دیوونم کرده.گفتم شاید افکتی بافتی یکم سنگینه و زور میبره.گذاشتم رو حداقل بازم همونه.
    Last edited by goldenmember; 18-11-2013 at 18:36.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •