تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 52

نام تاپيک: مشکل در خالی شدن اب رادیاتور+کمکی رادیاتور پراید صبا مدل 87

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2013
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

سلام به اساتید محترم
    من یه پراید مدل 86 دوگانه کارخونه دارم که چند وقته اب رادیاتور کم میکنه در حالی که توی مخزن کمکی اب هست و اصلا ازش پمپ نمیشه به رادیاتور
    رادیاتور هم عوض کردم مخزن کمکی هم عوض کردم بازم خوب نشد

ناظر بخش فنی و تخصصی انجمن اتومبیل kasra2002's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

درب رادیاتور و لوله رابط به مخزن رو چی عوض کردید؟

3. این کاربر از kasra2002 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه zentex586's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    عروس شهرها

پيش فرض

سلام دوستانمن جدیدا یه پراید 87 گرفتم دوگانه هم نیستوقتی ماشین کار میکنه آمپر آبش تا یدونه مونده به آخر بالا میره بعد فنش باز میشه تا نزدیکای وسط میاد پایینوقتیم ماشینو خاموش میکنم آب از رادیاتور میرزه داخل کمکیمیخوام بدونم ماشین ایراد داره یا کلا اینجوریه عملکردشبه نظرم غیرطبیعی میاد آخه آمپر زیاد بالا میره
    یه ایراد میتونه از قشنگی فن رادیاتور باشه، من هم این مشکل رو داشتم یعنی آب رادیاتور از طریق منبع کمکی و به شکل بخار خارج میشد،فشنگی فن رو که در پشت موتور بود عوض کردم، این قطعه نسبتا استهلاک بالایی داره، برای من پراید صبا انژکتوری مدل 86 بود، پراید های انژکتوری دوتا سنسور دما دارند، یکی در جلو موتور و کنار محفظه ترموستات و تک سیمه هست و کارش فقط نشون دادن درجه حرارت توسط گیج موجود روی پانل ه و سنسور دیگه هم فشنگی فن نام داره که فیش سبز رنگ و دوسیمه و بزرگتر از قشنگی تک سیمه است و در پشت موتور قرار داره، یکم دسترسی بهش سخته، این هم از طریق ECU فن خودرو رو فعال میکنه، در حالت عادی دما نباید به خط وسط برسه و باید به اندازه یک میلیمتر از خط وسط کمتر باشه.
    Last edited by zentex586; 21-05-2015 at 16:54.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام . پراید 88 دوگانه... وقتی کولر میگیرم تو 5 دقیقه اب رادیاتور به کل خالی میشه ... بدون کولر اصن کم نمیکنه ... نشتی و دود سفید ندیدم ... دیروز فاصله تهران کرج ساعت 4 بعدازظهر و 5 بار وایستادم هر دفه 3.5 لیتر اب میریختم توش ... داستان چیه !؟

داره خودمونی میشه zentex586's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    عروس شهرها

پيش فرض

سلام . پراید 88 دوگانه... وقتی کولر میگیرم تو 5 دقیقه اب رادیاتور به کل خالی میشه ... بدون کولر اصن کم نمیکنه ... نشتی و دود سفید ندیدم ... دیروز فاصله تهران کرج ساعت 4 بعدازظهر و 5 بار وایستادم هر دفه 3.5 لیتر اب میریختم توش ... داستان چیه !؟
    سلام دوست عزیز، راستش من بیشتر باز نشدن به موقع فن رادیاتور رو علت این مسئله می دونم، با توجه به اینکه میگین در حالت عادی آب کم نمی کنه یه بار بررسی کنید که وقتی A/C روشن ه و دمای نشون داده شده روی پنل به نزدیکی خط وسط میرسه آیا فن وارد مدار میشه یا نه؟ شاید البته فقط میگم شاید مورد از ECU باشه چون فن تحت نظر اون کار می کنه، کولر هم که کاری با مدار فن نداره.
    یه سوالی هم بپرسم، شما در حالت بدون کولر، آیا دمای موتور از خط وسط بیشتر میشه یا همون حداکثر فاصله یه میلیمتر کمتر از خط وسط رو رعایت می کنه؟ ممکنه جواب این سوال هم کمک بکنه به حل مشکل، مرسی

7. این کاربر از zentex586 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    پراید 86 دوگانه من هم صبحها بد استارت میخورد هم آب رادیاتور خیلی کم میکند و هم زور موتور کم است اینم بگم که من این ماشین و یه ماهه خریدم 195000 کارکرده به نظر شما اشکال از رادیاتوره یا واشر سرسیلندر ترسوندم؟ لطفا کمک کنید؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض آدرس

دوست عزیز، من این مشکلو با روا مدل ۸۶ دوگانه سوزه کارخونه داشتم.
    ۳ماه من این ماشینو میبردم پیش تعمیرکار، ۳بار واشر سرسیلند عوض کردم، چون میسوزوند.
    یکی، دو روز درست میشد، بعد دوباره مثل روز اول، هزینش هم که بماند، کلا جنگ اعصاب بود واسم، میخواستم همینطوری بفروشمش.
    هیشکی ازش سردرنمیاورد.
    بالاخره یه مکانیک بهم معرفی کردن، که با ۷۰ تومن واسم درستش کرد، ولی هر کاری کردم بهم نگفت مشکل از کجاش بود.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2
    سلام میشه لطف کنید آدرس یا شماره تلفن این مکانیک برای من در تلگرام بفرستید.
    آیدی تلگرام من: @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _day_spring

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

سلام
    میشه لطف کنید آدرس یا شماره تلفن این مکانیک برای من در تلگرام بفرستید.
    سلام و خوش آمد به شما
    مشکلتون رو در تاپیک زیر مطرح کنین تا بررسیش کنیم .
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    این تاپیک رو هم اگر دوست داشتین بخونین و به دیگران هم لینکش رو بدین چون هم کلی پول توشه , هم آسایش و آرامش
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 03-12-2016 at 15:53.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

سلام چند روز پیش شلنگ بالای رادیات پاره شد عوض کردم فرداش شلنگ پایین پاره شد عوض کردم دو روز بعد منبع زیر رادیات ترکید عوضش کردم گفتن از ترموستات بوده اونم عوض کردم ولی باز منبع زیر رادیات ترک خورده و اب میده ماشین هم اصلا جوش نیاورده و امپر همیشه نرمال بوده میشه راهنمایی کنید؟

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

سلام
    چند روز پیش شلنگ بالای رادیات پاره شد عوض کردم فرداش شلنگ پایین پاره شد عوض کردم دو روز بعد منبع زیر رادیات ترکید عوضش کردم گفتن از ترموستات بوده اونم عوض کردم ولی باز منبع زیر رادیات ترک خورده و اب میده ماشین هم اصلا جوش نیاورده و امپر همیشه نرمال بوده میشه راهنمایی کنید؟
    سلام
    ماشینتون چیه ؟ چه مدلی ؟ منبع انبساط داره ؟از کی اینطوری شد ؟
    آیا بعد از تعمیر اینجوری شد یا خودبخود ؟
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 24-03-2017 at 21:12.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •