تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 52

نام تاپيک: مشکل در خالی شدن اب رادیاتور+کمکی رادیاتور پراید صبا مدل 87

پروفشنال fokahi110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    کرمانشاه

1 مشکل در خالی شدن اب رادیاتور+کمکی رادیاتور پراید صبا مدل 87

سلام خدمت اساتید محترم من یه پراید 87 دارم که اب رادیاتور هی میریزم سرش پر میشه +اینکه کمکی رادیاتور رو هم به اندازه ماکزیمم پر میکنم ولی اب توش نمیمونه حالا نمیدونم اب کجا میره خدا عالمه نه از زیرش چکه ای چیزی میکنه نه جاییم خیس شده لطفا راهنمایی کنید ممنونم.

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

ماشینتون به احتمال قوی واشر سر سیلندر سوزونده
    دقت کنید که
    توان موتور ماشین کم شده یا نه ؟
    از اگزوز ماشین دود سفید میده یا نه ؟
    ماشینتون اگه دوگانه سوز هست شیلنگ آب مربوط به آب رگلاتور رو چک کنید
    رادیاتور بخاری ماشین رو چک کنید
    در ضمن میزان کم کردن آب ماشین چقدر هست مثلا در هفته کم میکنه یا مثلا روزانه ؟ چقدر کم میکنه ؟ یک لیوان یا بیشتر ؟

3. 2 کاربر از rami_hemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

ماشینتون به احتمال قوی واشر سر سیلندر سوزونده
    دقت کنید که
    توان موتور ماشین کم شده یا نه ؟
    از اگزوز ماشین دود سفید میده یا نه ؟
    ماشینتون اگه دوگانه سوز هست شیلنگ آب مربوط به آب رگلاتور رو چک کنید
    رادیاتور بخاری ماشین رو چک کنید
    در ضمن میزان کم کردن آب ماشین چقدر هست مثلا در هفته کم میکنه یا مثلا روزانه ؟ چقدر کم میکنه ؟ یک لیوان یا بیشتر ؟
    سلام ممنونم از شما در مورد دود سفید نه خبری نیست بله CNG هست ولی اونو چک نکردم نمیدونم چی هست همینطور رادیاتور بخاری ماشین چیه؟؟؟در مورد کم کردن میزان اب هم هر دفعه اب اضافه میکنم و بیرون میرم بعد ماشین سرد میشه مثلا 4 روز بعد میام نگاه میکنم دوباره میبینم اب تو رادیاتور نیست والا تا 2 هفته پیش اب رادیاتور فقط کم میشد الان کمکی رو هم خورده اونم کاملا خالی شده بود.

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

شما شیلنگ آب مربوط به رگلاتور رو یه بار چک کنید ماشین من هم هر روز کم میکرد که دیدم شلنگ رگلاتور نشتی داشت و از اونجا بخار میداد بیرون
    دود میتونه خیلی خفیف باشه یا همون بخار آب باشه اگه اینطوری نباشه باید قالپاق سوپاب ها باز بشه و روی سر سیلندر هم چک بشه
    شاید واشر جوری سوخته که آب داخل نشت نمیکنه بیرون نشت میکنه .
    اگه در اون حد باشه ماشین نشتی کوچیک داره
    بخاری ماشین یک رادیاتور کوچیک داره که پشت داشبورد قرار داره و آب رادیاتور میاد داخلش و موجب میشه رادیاتور گرم بشه و با دمیدن هوا روی اون هوای گرم میاد داخال اتاق امکان داره اتصالات اون دچار مشکل شده باشن
    یک سوال دیگه
    شما آب فقط میریزید یا ضد یخ هم اضافه میکنید ؟

6. 2 کاربر از rami_hemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

شما شیلنگ آب مربوط به رگلاتور رو یه بار چک کنید ماشین من هم هر روز کم میکرد که دیدم شلنگ رگلاتور نشتی داشت و از اونجا بخار میداد بیرون
    دود میتونه خیلی خفیف باشه یا همون بخار آب باشه اگه اینطوری نباشه باید قالپاق سوپاب ها باز بشه و روی سر سیلندر هم چک بشه
    شاید واشر جوری سوخته که آب داخل نشت نمیکنه بیرون نشت میکنه .
    اگه در اون حد باشه ماشین نشتی کوچیک داره
    بخاری ماشین یک رادیاتور کوچیک داره که پشت داشبورد قرار داره و آب رادیاتور میاد داخلش و موجب میشه رادیاتور گرم بشه و با دمیدن هوا روی اون هوای گرم میاد داخال اتاق امکان داره اتصالات اون دچار مشکل شده باشن
    یک سوال دیگه
    شما آب فقط میریزید یا ضد یخ هم اضافه میکنید ؟
    چشم همه رو که گفتین چک میکنم یا میدم چک کنم برام در مورد ضد یخ نه من هیچ وقت نریختم یعنی 87 خریدم روش نوشته بود ضدیخ دارد از خود کارخونه من فقط یه دونه اب رادیاتور خریدم سبز رنگ کردم توش چون فروردین بود گفتن ضدیخ نمیخواد.بعد من زمستون یه چادر ماشین روش میکشم+پتو 1 دونه میندازم رو موتورش کلا لولوپیچش میکنم.

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

اشتباه نکنید ضد یخ ضد جوش باید حتما هر 6 ماه عوض بشه چون اونم یه نوع الکل هست که در اثر گرمای موتور خاصیت خودش رو از دست میده در ضمن از پوسیدگی و جرم گرفتگی مسیر آب جلوگیری میکنه

پروفشنال soranstar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

سلام خدمت اساتید محترم من یه پراید 87 دارم که اب رادیاتور هی میریزم سرش پر میشه +اینکه کمکی رادیاتور رو هم به اندازه ماکزیمم پر میکنم ولی اب توش نمیمونه حالا نمیدونم اب کجا میره خدا عالمه نه از زیرش چکه ای چیزی میکنه نه جاییم خیس شده لطفا راهنمایی کنید ممنونم.
    دوست عزیز، من این مشکلو با روا مدل ۸۶ دوگانه سوزه کارخونه داشتم.
    ۳ماه من این ماشینو میبردم پیش تعمیرکار، ۳بار واشر سرسیلند عوض کردم، چون میسوزوند.
    یکی، دو روز درست میشد، بعد دوباره مثل روز اول، هزینش هم که بماند، کلا جنگ اعصاب بود واسم، میخواستم همینطوری بفروشمش.
    هیشکی ازش سردرنمیاورد.
    بالاخره یه مکانیک بهم معرفی کردن، که با ۷۰ تومن واسم درستش کرد، ولی هر کاری کردم بهم نگفت مشکل از کجاش بود.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

10. این کاربر از soranstar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

دوستان عزیز من الان چیکار کنم اخرش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟نه نشتی اب دارم نه هیچی والا خدا نابود کنه این خودرو سازان عزیز رو با این ماشینهای باکیفیتی که تولید میکنن.

12. این کاربر از fokahi110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه amino-danger's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Far Far Away...

پيش فرض

من ـم همچین مشکلی رو با پرایدم داشتم، حقیقتاً فقط گفت درب ـه رادیاتور رو عوض کن درست می‌شه. منم یه درب رادیات براش خریدم و از اون به بعد مشکلی نداشتم. البته ماله من قبل از عوض کردن ـه دربه رادیات یکمی چکه می کرد اما نه به اندازه ای که به کل آب ـش بریزه زمین ولی الان دیگه هیچ مشکلی ندارم. در ضمن اول اگه میتونی با یه دربه رادیات ماشین دیگه تست کن بعداً اگه دیدی مشکل ـت حل شد برو یکی بخر.

موفق باشی.

14. این کاربر از amino-danger بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

من ـم همچین مشکلی رو با پرایدم داشتم، حقیقتاً فقط گفت درب ـه رادیاتور رو عوض کن درست می‌شه. منم یه درب رادیات براش خریدم و از اون به بعد مشکلی نداشتم. البته ماله من قبل از عوض کردن ـه دربه رادیات یکمی چکه می کرد اما نه به اندازه ای که به کل آب ـش بریزه زمین ولی الان دیگه هیچ مشکلی ندارم. در ضمن اول اگه میتونی با یه دربه رادیات ماشین دیگه تست کن بعداً اگه دیدی مشکل ـت حل شد برو یکی بخر.

موفق باشی.

داداش عزیز سلام اتفاقا اونروز درب رادیاتورم شکسته بود و در جا رفتم یکی خریدمو انداختم روش و دوباره اب رادیاتور پرش کردمو درشو بستمو ماشینو چادر انداختم روش حالا دیگه روشنش نکردم تا هفته بعد که برم بیرون باز نگاه رادیاتور میکنم ببینم اب کم کرده یا نه داداش گل گفتی ممکنه درب رادیاتورم خراب بوده که هوا ازش بخار میشده و کل اب تبخیر میشده اتفاقا ایام نوروز هم یه 7000 کیلومتری رو رفتم مسافرت شکر خدا مشکلی جز اب کم کردن نداشت.ممنون ازت خبرت میکنم اگه اوکی شده بود.گل گفتی
    .

Last edited by fokahi110; 11-04-2013 at 17:53.

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •