تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 23

نام تاپيک: اتصال دوربین با وای فای به کامپیوتر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض اتصال دوربین با وای فای به کامپیوتر

با سلام لطفا به من کمک کنید که چطور می تونم با دوربین دیجیتالم از طریق وای فای عکس و فیلم به لب تاپم بفرستم دوربینم کانونه مدلشم ixy420f

با تشکر

حـــــرفـه ای ELSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام
    متاسفانه تجربه این کار رو ندارم اما فکر کنم باید نرم افزار مخصوص رو از cd دوربین نصب کنید

3. این کاربر از ELSIN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سی دی دوربین نصب کردم ولی فقط از طریق کابل وصل میشه گزینه ای برای وصل شدن از طریق وای فای نداره از طریق ویندوز هم خواستم وصل شم ولی نشد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سی دی دوربین نصب کردم ولی فقط از طریق کابل وصل میشه گزینه ای برای وصل شدن از طریق وای فای نداره از طریق ویندوز هم خواستم وصل شم ولی نشد
    کسی نیست کمک کنه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    مشهد الرضا

پيش فرض

با سلام لطفا به من کمک کنید که چطور می تونم با دوربین دیجیتالم از طریق وای فای عکس و فیلم به لب تاپم بفرستم دوربینم کانونه مدلشم ixy420f

با تشکر
    باید نرم افزار canon cw رو نصب کنی
    برای اندروید هم موجوده میتونی با نصبش عکسهاتو به گوشی بفرستی

7. این کاربر از pan_1356 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام دوست عزیز به گوشی نمی خوام عکسامو بفرستم به لبتاپ می خواستم بفرستم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام دوست canon cw برای اتصال گوشیها ی اندرویدی به دوربینه برای اتصال به لب تاپ چه باید کرد ایا نرم افزار خاصی باید نصب کنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

خدارو شکر کسی دانش این کارو نداره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

من چند سوال داشتم اگر دوستان جواب بدهند متشکر میشوم .
    1- ایا میتوان با دوربین های عکاسی که وای فای دارند تصاویر را به صورت زنده بر روی کامپیوتر دید . مشکلات این کار چیست ؟ ایا قطع و وصلی ندارند ؟ فاصله جوابگویی وای فای در این دوربین ها چند متر است و ایا مانع ها مانند دیوار تاثیری در برد ان دارند . و کدام نوع دوربین ها بردشان بیشتر هست ؟ چون کیفیت دوربینهای عکاسی بالای 16 مگاپیکسل هست و به جای دوربین های امنیتی کیفیتی بسیار بالایی دارند و قابلت تشخیص چهره دارند و قابلت زوم اتوماتیک و ...
    اگر این امکان وجود ندارد چه روشی یا ترفندی را میشود جایگزین ان کرد ؟
    2 - ایا میتوان با دوربین های عکاسی که سیم و خروجي تلويزيون دارند تصاویر را به صورت زنده بر روی کامپیوتر دید . مشکلات این کار چیست ؟ متراژ این سیم چند متر میتواند با شد ؟
    3 - اگر برای موارد بالا یک دوربین عکاسی که شارژر ان متصل هست برای مدت زیادی مثلا چند ماه دایما در حال کار باشد ایا نمی سوزد و چه نوع دوربینهایی برای این کار مقاومترند ؟
    4- ایا با وای فای میشود دوربین عکاسی را از دور کنترل کرد . البته دوربین های عکاسی گرانی هستند که از دور با بیسیم کنترل میشوند .
    با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان گرامی خلاصه بعد از یکسال از خریدن دوربین کانون که قابلیت وای فای داره و تا این تاریخ وای فای اون بلا استفاده بود برام تونستم عکس و فیلم send و receive کنم به لب تاپم قضیه از این قرار بود از طریق مودم وایرلس تونستم به لب تاپم متصل شم مدل دوربینم ixy 420f هستش ابتدا از طریق این مسیر در ویندوز سون قابلیت هوم گروپ رو فعال میکنید Control Panel\All Control Panel Items\HomeGroup بعد از طریق منو دوربین در قسمت وای فای بر روی عکس کامپیوتر کلیک کرده و add device انتخاب کرده و نام مودم خود و سپس رمز انرا وارد نموده و پس از سرچ دوربین لب تاپ شما رو به اسم مثلا xxxxpc پیدا نموده و انرا انتخاب می نمایم در کامپیوتر به قسمت network رفته و دوربین شما با نام مدل بر روی صفحه نمایان می شود بر روی ان کلیک کرده و کامپیوتر انرا نصب می کند بعد میتونید با نرم افزارcanon camera window dc عکس بفرستید یا بگیرید تو هیچ تایپیکی کسی اطلاعی از این موضوع نداشت خواستن توانستن است

13. 5 کاربر از ramsar60 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •