تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 23

نام تاپيک: اتصال دوربین با وای فای به کامپیوتر

داره خودمونی میشه pedram_2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان گرامی خلاصه بعد از یکسال از خریدن دوربین کانون که قابلیت وای فای داره و تا این تاریخ وای فای اون بلا استفاده بود برام تونستم عکس و فیلم send و receive کنم به لب تاپم قضیه از این قرار بود از طریق مودم وایرلس تونستم به لب تاپم متصل شم مدل دوربینم ixy 420f هستش ابتدا از طریق این مسیر در ویندوز سون قابلیت هوم گروپ رو فعال میکنید Control Panel\All Control Panel Items\HomeGroup بعد از طریق منو دوربین در قسمت وای فای بر روی عکس کامپیوتر کلیک کرده و add device انتخاب کرده و نام مودم خود و سپس رمز انرا وارد نموده و پس از سرچ دوربین لب تاپ شما رو به اسم مثلا xxxxpc پیدا نموده و انرا انتخاب می نمایم در کامپیوتر به قسمت network رفته و دوربین شما با نام مدل بر روی صفحه نمایان می شود بر روی ان کلیک کرده و کامپیوتر انرا نصب می کند بعد میتونید با نرم افزارcanon camera window dc عکس بفرستید یا بگیرید تو هیچ تایپیکی کسی اطلاعی از این موضوع نداشت خواستن توانستن است

دوست عزیز ممنون بابت راهنمائی شما
    اما من با ایکسوز 240 هر کاری کردم نه به کامپیوتر متصل شد
    نه با نرم افزار به گوشی اندرویدم!

ممنون میشم مرحله به مرحه اگر ممکنه بصورت مصور آموزش بدید

ضمناً اینجور که نوشتید کل قضیه منوط به داشتن یک مودم وایرلس دار هست
    یعنی اگه کسی مودم نداشته باشه میسر نیست؟
    ارتباط مستقیم شدنی نیست؟

Last edited by pedram_2006; 17-12-2013 at 18:54.

در آغاز فعالیت sayeh5555's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام، منم همین مشکلو داشتم، باید اول مطمئن بشی که لب تابت به وای فای وصله، بعدش باید هم آنتی ویروس و هم فایروال لب تابتو موقتاً غیرفعال کنی، بعد تو قسمت سرچ دوربینت وای فایتو انتخاب میکنی و رمزشو میزنی، بعد خودش اسم لب تابتو پیدا میکنه و بش متصل میشی. خیلی مهمه که آنتی ویروس و فایروالتو غیرفعال کنی وگرنه اسم لب تابتو پیدا نمیکنه.
    Last edited by sayeh5555; 22-12-2013 at 17:12.

3. این کاربر از sayeh5555 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

تو سایت سونی خوندم که با دانلود اپلیکیشن آندورید و یا آی او اس سونی میشه دوربین رو از طریق وایفای با گوشی کنترل کرد! ایا برای کانن هم چنین قابلیتی هست؟

Sent from my GT-P7300 using Tapatalk 2

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

همین الان اینکارو انجام دادم روی سونی hx50 پس برای شما هم توضیح میدم
    اول نرم افزار PlayMemories Home که مال سونی هست را نصب میکنیم اگه شما کنن یا نیکون دارید باید نرمافزار مخصوص خودشو نصب کنید
    یک بار دوربین را از طریق کابل به لپتاپ وصل کنید تا دوربین را بشناسد
    حالا از منوی عکس گزینه ارسال به کامپیوتر را انتخاب کنید
    باید لپتاب از حتما به یک مودم خارجی وصل باشد حتی با داشتن وایرلس خارجی
    حالا دوربین باید بتواند نام کامپیوتر را شناسایی کند
    پس از شناختن کامپیوتر دکمه wps روی مودم را بزنید

این pdf هم مربوط به کنن است
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

سلام
    من یه دوربین کانن مدل fx280 hs و می خوام از طریق وایرلس به لپ تاپم وصلش کنم، اما این راه جواب نداد. ویندوزم 8.1 هست. کسی میتونه کمک کنه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض نشد

سلام دوست عزیز منم این دوربین رو دارم
    بار قبلی دوربین رو با روتر به کامپیوتر وصل کردم ولی این بار هر چی سعی میکنم اینطور شه اصلاً نمیشه که نمیشه همه مراحل رو هم درست میرم

کاشکی مراحل رو با عکس نشون بدید ولی یه جاهایی واقعاً راه نمیده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

با سلام
    من دوربین کانن 6D دارم میخواستم اونو از طریق وای فای به لپ تاپ وصل کنم تا موقع عکاسی روی عکس ها نظارت داشته باشم البته تونستم به گوشی اتصال بدم اما برای اتصال به لپ تاپ احتیاج به برنامه EOS Utility دارم که تو سی خود دوربین فقط فایل های pdf هست کسی این برنامه رو داره برام بزاره ممنون میشم
    Last edited by sadamgaldi; 03-08-2015 at 21:36.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

آفرین
    میسه همین کارو با پی سی هم انجام داد؟

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

برای ارتباط دادن یک دوربین که کارت شبکه هوایی داره به یک دستگاه لپتاب شما باید یک سرویس دهنده WIFI داشته باشید و یا یک اکسس پوینت .
    چون لپ تاب و دوربین هردو به صورت سرویس گیرنده به شبکه هوایی متصل میشن و تا سرویس دهنده ای وجود نداشته باشه خبری از اتصال نیست .
    شما برای اتصال هوایی باید یک دستگاه اکسس پوینت داشته باشید و یا بجای آن از مودم هوایی و یا یک دستگاه موبایل استفاده کنید که با تنظیم SSID و رمز دستگاه های دیگه شما به اون متصل بشن ؛ حالا مودم هوایی خودش بخش وایرلس داره و در یک دستگاه موبایل شما باید از بخش HotSpot برای تبدیل موبایل به یک دستگاه اکسس پوینت استفاده کنید.

البته خود لپتاب رو هم میشه به یک اکسس پوینت تبدیل کرده که سختی های خودشو داره و باید از نرم افزار و ساختار مخصوص خودش استفاده بشه ؛ که انجام اینکار رو بخاطر هدر رفتن وقت شما پیشنهاد نمیکنم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •