تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: خاموش شدن خودکار تلویزیون سامسونگ

داره خودمونی میشه shasosa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    System 32

پيش فرض خاموش شدن خودکار تلویزیون سامسونگ

سلام به دوستان
    led سامسونگ مدل 7770 دارم که چند وقتیه که بطور خودکار خاموش میشه.
    البته حدود سه یا چهار ساعت که مرتب روشن باشه خاموش میشه..
    اگه با سیستم کامپیوتر بخواهیم مقایسه کنیم زمانی که سی پی یو داغ میکنه سیستم ریستارت میشه.شاید داغی بیش از حد باعث اف شدن تلویزیون میشه.البت این حدس منه.
    ضمنا چون خودم بیشتر وقتم رو بیرون از خونه هستم به این موضوع دقت نکردم که شاید این اتفاق بعد از اپدیت فریمور دستگاه به اخرین نسخه که 1030 هست اتفاق افتاده باشه.یعنی شاید با دانگرید به ورزن قبلی یا اپدیت جدید حل بشه که اینم حدس خودمه.
    همچنین از طریق منو مخفی هم یکبار ریست فاکتوری کردم..
    دوستان راهنمایی کنن اگه راه حلی هست بگن وگرنه بفرستم گارانتی که فک کنم اونم مدتش تموم شده.
    یا هزینه تعمیرش چقد میشه.
    سپاس

اینم لینک اپدیت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by shasosa; 11-08-2015 at 22:31.

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

سلام به دوستان
    اگه با سیستم کامپیوتر بخواهیم مقایسه کنیم زمانی که سی پی یو داغ میکنه سیستم ریستارت میشه.شاید داغی بیش از حد باعث اف شدن تلویزیون میشه.البت این حدس منه.
    ضمنا چون خودم بیشتر وقتم رو بیرون از خونه هستم به این موضوع دقت نکردم که شاید این اتفاق بعد از اپدیت فریمور دستگاه به اخرین نسخه که 1030 هست اتفاق افتاده باشه.یعنی شاید با دانگرید به ورزن قبلی یا اپدیت جدید حل بشه که اینم حدس خودمه.
    دوستان راهنمایی کنن اگه راه حلی هست بگن وگرنه بفرستم گارانتی که فک کنم اونم مدتش تموم شده.
    سپاس

اینم لینک اپدیت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بعضی وقتها خاموش شدن میتونه نرم افزاری باشه
    مثلا تلویزیون ما که 6950 هستش بعضی وقتها که وارد EPG یا همون guide میشی روی بعضی کانال ها به صورت خودکار تلویزیون خاموش میشه .

3. این کاربر از Gregar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    System 32

پيش فرض

بعضی وقتها خاموش شدن میتونه نرم افزاری باشه
    مثلا تلویزیون ما که 6950 هستش بعضی وقتها که وارد EPG یا همون guide میشی روی بعضی کانال ها به صورت خودکار تلویزیون خاموش میشه .
    شاید حق با شما باشه اما نمی دونم چطوری رفع کنم یعنی برش گردونم به فریمور پایه و هرچی رو هارد داخلیش هم هست پاک بشه..
    البته فک کنم بعد ریست فکتوری برنامه و بازیها پاک شدن اما فریمور همین اخرین نسخه هست.
    راستی اینم یادم رفت بگم که بعضی وقتها بعضی ایتمها در منو هم غ فعال میشن..

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام به دوستان
    سپاس

دوست عزیز
    موارد هست گه ممکن است باعث این مسئله باشد و برای رفع آن به این موارد توجه کنید.
    اگر تلویزیون خاموش یا به خودی خود خاموش می شود.، برای اولین بار بررسی کنید که آیا آن را به یک تایمر خواب روشن تنظیم کردید. این به طور معمول رخ می دهد به این دلیل که تلویزیون دارای یک تایمر است که فعال شده (یا به عمد و یا به طور تصادفی) و به بخاطر همین تلویزیون در یک زمان خاص خاموش می شود. اگر این مورد است، تایمر را غیر فعال کنید تا مشکل را حل کنید.
    ممکن است مربوط به کابل hdmi باشد که با تعویض آن مشگل حل می شود.
    ممکن است سنسور صرفحه جویی انرژی فعال باشد که با خاموش کردن آن مشگل حل می شود
    منو -->سیستم -->راهکار صرفحه جویی و در منوی آن تمامی آیتمها را خاموش کنید.

در پاره ای از مواقع کلا زیر نویس رو از منو تنظیمات غیر فعال کنین،میبینید که مشکل حل شد! زیر نویس حتما باید یونیکد باشد.
    و در آخر اگر هیچ کدام مشگل را حل نکرد به تعمیرگاه مراجعه کنید.
    Last edited by matinpour; 11-08-2015 at 23:56.

6. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام به دوستان
    سپاس

سلام خسته نباشید
    ببخشید منم متاسفانه دقیقا یا همین مدل (7770) چند وقتیه همین مشکل رو دارم یعنی دقیقا به خودی خود تلوزیون خاموش و روشن میشه
    البته این تجربه رو فقط در زمان تماشای آنتن تجربه کردم که فاصله زمانی خاموش و روشن اونها هم متفاوته تمام گزینه های مصرف انرژی زیرنویس و .... رو هم خاموش کردم ولی بازم این اتفاق می افته
    خواستم بدونم شما مشکلتون حل شد یا خیر ؟؟؟
    با تشکر

8. این کاربر از XloveX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام خسته نباشید
    ببخشید منم متاسفانه دقیقا یا همین مدل (7770) چند وقتیه همین مشکل رو دارم یعنی دقیقا به خودی خود تلوزیون خاموش و روشن میشه
    البته این تجربه رو فقط در زمان تماشای آنتن تجربه کردم که فاصله زمانی خاموش و روشن اونها هم متفاوته تمام گزینه های مصرف انرژی زیرنویس و .... رو هم خاموش کردم ولی بازم این اتفاق می افته
    با تشکر
    دوست عزیز
    گاهی این مشگل بر اثر اتصالات برق می باشد یعنی ممکن است از دستگاههای برقی دیگر که در خانه دارید مانند یخچال - ماشین لباس شویی و غیره که استفاده می کنید دوشاخه آنها لق و یا شل شده باشد و یا پریز های تان شل و تا اتصالات آن خوب نباشد و یا کابلهای ارتباطی تلویزیون و اتصالات برق آن شل و یا نامرغوب باشد. و در آخر مواردی که در پستهای بالا ذکر شده را هم بررسی کنید.

10. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    System 32

پيش فرض

سلام خسته نباشید
    با تشکر
    سلام
    متاسفانه تایم ریستارت کمتر شده بعضی وقتها کمتر از 10 دقیقه..
    امشب پنل پشت تلویزیون رو باز کردم..شاید یه قطعه اسیب دیده ای چیزی ببینم که رویت نشد...پشت تلویزیون به نظر زیاد گرم میشه...حالا یا قطعات مدار منبع تغذیه مورد دارن یا IC پروگرمر!
    دیگه دارم بررسی میکنم یه نمایندگی خوشنام که کارش درسته بفرستم واسه تعمیر.اخه حرف 5میلیون پوله که واسش دادم..البته چند سال قبل..

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    System 32

پيش فرض

دوست عزیز
    گاهی این مشگل بر اثر اتصالات برق می باشد یعنی ممکن است از دستگاههای برقی دیگر که در خانه دارید مانند یخچال - ماشین لباس شویی و غیره که استفاده می کنید دوشاخه آنها لق و یا شل شده باشد و یا پریز های تان شل و تا اتصالات آن خوب نباشد و یا کابلهای ارتباطی تلویزیون و اتصالات برق آن شل و یا نامرغوب باشد. و در آخر مواردی که در پستهای بالا ذکر شده را هم بررسی کنید.
    سپاس استاد
    محافظ رو برداشتم و مستقیم وصل کردم تغییری نکرد..از یه پریز دیگه هم برق گرفتم بازم همینطور بود

آخر فروم باز Immunology's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    Near you

پيش فرض

برای دوستمم همین بود سیستم صرفه چویی انرژی فعال بود...

14. این کاربر از Immunology بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه hamedheidary's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

درسته که تاپیک برای خیلی وقت پیشه ولی متاسفانه بنده هم به همین مشکل با همین مدل دچار شدم . آیا مشکل دوستان برطرف شد؟

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •