تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 23 اولاول ... 45678910111218 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 229

نام تاپيک: فراخوان برای ثبت TYPE و FRONT COLOR تلویزیونهای سامسونگ

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

دوستان یکی کمک کنه!
    منم با دست بردن توی منوی مخفی، کالیبراسیونم بهم ریخت. توی شهرستان هم نمایندگی سر در نمیاره. مدل تلویزیونم 46D5000 سامسونگ هست. حالا همه اطلاعات را به یه مدل مشابه میزون کردم. فقط توی ADC Result گزینه سوم تا ششم(که همه صفر هستند) غیر فعال هست و در منوی اصلی هم Tint(G/R)50-50 غیر فعال هست. حالا آومدم SVC رو Restart کردم. همه اعداد درست میشه و حتی Tint هم فعال میشه ولی اگه فبش ماهواره یا آنتن هوایی رو وصل کنم دوباره Tint غیر فعال میشه و در ADC Result اون چهار ردیف عدد هم غیر فعال میشن و دوباره تصویر تاریک تاریک میشه. بنظرتون دلیلش چیه؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوستان یکی کمک کنه!
    منم با دست بردن توی منوی مخفی، کالیبراسیونم بهم ریخت. توی شهرستان هم نمایندگی سر در نمیاره. مدل تلویزیونم 46D5000 سامسونگ هست. حالا همه اطلاعات را به یه مدل مشابه میزون کردم. فقط توی ADC Result گزینه سوم تا ششم(که همه صفر هستند) غیر فعال هست و در منوی اصلی هم Tint(G/R)50-50 غیر فعال هست. حالا آومدم SVC رو Restart کردم. همه اعداد درست میشه و حتی Tint هم فعال میشه ولی اگه فبش ماهواره یا آنتن هوایی رو وصل کنم دوباره Tint غیر فعال میشه و در ADC Result اون چهار ردیف عدد هم غیر فعال میشن و دوباره تصویر تاریک تاریک میشه. بنظرتون دلیلش چیه؟
    دوست عزیز
    برای رفع عیب از این تایپیک استفاده کنید که هم می توانید از روشهای گفته شده و هم از جداول آن برای رفع عیب سیستمتان استفاده کنید و یک روش برای سری های D هم گفته شده
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

عزیز اون تایپیک رو قبلا دیده بودم. با PCوصل شدم و اون عکس شطرنجی و میله ای رو هم گذاشتم برای کالیبره ولی باز Fail داد. البته HDMI تی وی مشکل نداره. مثلا ماهواره دیجیتال را با پورت HDMI بهش وصل کردم و مشکلی توی تصویر ندارم. چون دست به کالیبره اش نزده بودم ولی AV و PC را چون کالیبره شو دست زدم Failure میزنه. حقیقتا توی اون تایپیکی که فرمودین یه مقدار برای سری D مجهوله و احتمالا ترجمه هست که یه کم گنگه. اگه میشه یه کم واضحتر توضیحش بدین. ممنون میشم از جوابتون.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

عزیز اون تایپیک رو قبلا دیده بودم. با PCوصل شدم و اون عکس شطرنجی و میله ای رو هم گذاشتم برای کالیبره ولی باز Fail داد. البته HDMI تی وی مشکل نداره. مثلا ماهواره دیجیتال را با پورت HDMI بهش وصل کردم و مشکلی توی تصویر ندارم. چون دست به کالیبره اش نزده بودم ولی AV و PC را چون کالیبره شو دست زدم Failure میزنه. حقیقتا توی اون تایپیکی که فرمودین یه مقدار برای سری D مجهوله و احتمالا ترجمه هست که یه کم گنگه. اگه میشه یه کم واضحتر توضیحش بدین. ممنون میشم از جوابتون.
    دوست عزیز
    به همان تایپیک برگردید آن قسمت را اصلاح کردم و در ضمن می توانید از جداول آن هم استفاده کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

سلام. بازم ممنون. ولی توی اون جداول خبری از D5000 نیست و من توی Advanced که میرم دو گزینه Picture_2D و 3D اضافه میشه ولی گزینه Eeprom rest اضافه نمیشه!!

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام. بازم ممنون. ولی توی اون جداول خبری از D5000 نیست و من توی Advanced که میرم دو گزینه Picture_2D و 3D اضافه میشه ولی گزینه Eeprom rest اضافه نمیشه!!
    دوست عزیز
    سوالات تان را در همان تایپیک دنبال کنید و در ضمن آن جداول عمومیت دارد و گزینه Eeprom rest در منوی
    CONTROL -----> SUB PTION ---- >Eeprom rest است

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamidreza_4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    50%Of the World

پيش فرض

دوست عزیز

بررسی TYPE

در منوی سرویس و زیر مجموعه Options بخشی هست که Type دستگاه تعریف شده. تعریف می شه:

به عنوان مثال Type دستگاه :

46A2UF8E
    46: سایز صفحه نمایش بر حسب اینچ
    A: تولید کننده پنل ( A = Samsung; D = CMO; L = AUO; I = CPT)
    2: فرکانس (6 = 50/60 هرتز، 1 = 100/120 هرتز، 2 = 200/240 هرتز)
    U: نوع پنل (A = AntiGlare; T = TN; U = Ultra Clear)
    F: رزولوشن ( F = Full HD; H = HD; U = UD )
    8: سری ( از سری 1 تا سری 9)
    E: تکنولوژی نوردهی (C = CCFL; L = LED; E = Edge LED)

لطفا اطلاعات تلویزیون تان را در تایپیک بگذازید
    داداشم مدل تی وی من D6960 هست و Type = 40P1UF6E
    با توجه به توضیحات شمااصلا تولیدکنده پنل من معلوم نیست در ضمنمن اونو با فرکانس 200 خریدم ولی الان 100/120 دراومده از آب ...... درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    50%Of the World

پيش فرض

مهندس جان من فریمور 1025 تی وی مدل D6960 رو دان کردم نمیدونم چطور میتونم از طریق usb نصبش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مشه راهنمایی بفرمایین

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

داداشم مدل تی وی من D6960 هست و Type = 40P1UF6E
    با توجه به توضیحات شمااصلا تولیدکنده پنل من معلوم نیست در ضمنمن اونو با فرکانس 200 خریدم ولی الان 100/120 دراومده از آب ...... درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    دوست عزیز
    type شما این است 40A1UF6E و تولید کننده پنل شما سامسونگ است به پست اول بروید

10. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    50%Of the World

پيش فرض

داداش چطور ميشه از تنظیمات کانالهای تلویزیون بکاپ گرفت؟
    هروقت که کانال یابی میکنم ترتیب. کانالها میریزه به هم
    اصلا این گزینه clone tv to USB چی رو میفرسته رو فلش؟
    واسه من که کار نمیکنه؟

Sent from my Xperia Arc S using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •