تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 18 از 23 اولاول ... 8141516171819202122 ... آخرآخر
نمايش نتايج 171 به 180 از 229

نام تاپيک: فراخوان برای ثبت TYPE و FRONT COLOR تلویزیونهای سامسونگ

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید خدمت استاد متین پور عزیز ...

من چند روزیه که یک دستگاه تلوزیون سامسونگ مدل UA48H6400AR بدون گارانتی تهیه کردم...این تلوزیون ساخت کشور مصره در زمان خرید زبان فارسی ( منو ) رو نداشت که خود فروشنده برام زبان فارسی رو نصب کرد و کانال های دیجیتال رو هم برام فعال کرد....

این تلوزیون کلیپ های فول اچ دی بدون مشکل رو پخش میکنه .... مشکل زیرنویس فارسی هم نداره ...مشکل رنگ هم نداره ..مشکل پخش کانال دیجیتال رو هم نداره..سه بعدی رو هم بصورت عالی پخش میکنه ...در کل بعد از تست کامل دیدم که هیچ مشکلی نداره...
    اول اینکه چطوری باید وارد منوی مخفی بشم؟
    و اینکه چگونه و چه اطلاعاتی را وارد کنم که دیگر این پیام دوباره ظاهر نشه
    توروخدا زود جواب بدید باتشکر
    دوست عزیز
    پیامی را که می دهد را بنویسید تا بگویم چه کار باید بکنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

دوست عزیز
    پیامی را که می دهد را بنویسید تا بگویم چه کار باید بکنید.
    منم همین مشکل رو دارم تلویزیون من 48h6400 هستش پیغامی هم رو که میده این هستش
    please go to service mode and set up below options
    type, local set front color options

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوست عزیز
    باید وارد منوی مخفی شوید و این آیتمها را تغییر دهید و ببینید آن پیام دوباره می آید یا نه!!!
    Front color تان U-s-v-65 و type تان 48A1AF0V است. و همچنین local set را روی
    DT_ M_ASSIA تنظیم کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

با سلام.
    منم همین مشکل رو دارم.تلویزیون رو از بانه خریدم و مصری هست بدون گارانتی مدلش هم 48h6400 هست.
    اما سوالم اینه که هر کاری میکنم که از طریق ریموت هوشمند وارد منوی مخفی(info+menu+mute+power) بشم نمیشه.لطفا راهنمایی کنید

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با سلام.
    منم همین مشکل رو دارم.تلویزیون رو از بانه خریدم و مصری هست بدون گارانتی مدلش هم 48h6400 هست.
    اما سوالم اینه که هر کاری میکنم که از طریق ریموت هوشمند وارد منوی مخفی(info+menu+mute+power) بشم نمیشه.لطفا راهنمایی کنید
    دوست عزیز
    باید با کنترول معمولی سامسونگ این کار را انجام دهید. تمامی کنترولهای معمولی سامسونگ با هم سازگار هستند. و وقتی که وارد شدید و اگر با آیتمهای
    type, local set front color مشگل دارید آنها را تنظیم کنید. که در پست بالا توضیح دادم.

6. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

دوست عزیز
    باید با کنترول معمولی سامسونگ این کار را انجام دهید. تمامی کنترولهای معمولی سامسونگ با هم سازگار هستند. و وقتی که وارد شدید و اگر با آیتمهای
    type, local set front color مشگل دارید آنها را تنظیم کنید. که در پست بالا توضیح دادم.
    ممنون میرم چک میکنم...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

خواهش میکنم کمک کنید برای دیدن زمان کار کرد رفتم به منو مخفی اتفاقا دستم رفت رو فرونت کالر وتغییر کرد چند تا دکمه دیگه هم زدم نمیدونم تیپ هم تغییر کرده یا نه از نمایندگی پرسیدم کفتند که احتمالا برد مشگل پبدا کنه وبسوزه اگه کسی از دوستان TYPE و FRONT COLOR مدل UA32ES6950M رو داره خواهشا دریق نکنید توی قسمت بالا46 اینچ و 55 هست ولی اکثر مدل های دیگه تیپ و فورنت ها با هم متفاوت هستند خواهشا کمک کنید نمایندگی گفته آسیب میبینه اگر دیر اقدام کنید احتمال سوختن برد هم هست ممنون میشم کمک کنید

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

خواهش میکنم کمک کنید برای دیدن زمان کار کرد رفتم به منو مخفی اتفاقا دستم رفت رو فرونت کالر وتغییر کرد چند تا دکمه دیگه هم زدم نمیدونم تیپ هم تغییر کرده یا نه از نمایندگی پرسیدم کفتند که احتمالا برد مشگل پبدا کنه وبسوزه اگه کسی از دوستان TYPE و FRONT COLOR مدل UA32ES6950M رو داره خواهشا دریق نکنید توی قسمت بالا46 اینچ و 55 هست ولی اکثر مدل های دیگه تیپ و فورنت ها با هم متفاوت هستند خواهشا کمک کنید نمایندگی گفته آسیب میبینه اگر دیر اقدام کنید احتمال سوختن برد هم هست ممنون میشم کمک کنید
    دوست عزیز
    برای TYPE از این 32A1AF6E و برای FRONT COLOR از این u-t-cg-m61 استفاده کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

من هم 55h6800aw از بانه گرفتم که همچی الان اوکی هست ولی وقتی روشن میشه type, local set front color میده
    لطفا بفرمایید برای این مدل چی باید وارد کنم ؟
    Last edited by arash3210; 01-11-2015 at 11:47.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

سلام.من 48h6400 دارم.این کارو انجام دادم ولی بازم اون پیغام please go ... میادش.
    help me

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •