تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 23 اولاول ... 5111213141516171819 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 229

نام تاپيک: فراخوان برای ثبت TYPE و FRONT COLOR تلویزیونهای سامسونگ

در آغاز فعالیت reza_990's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید خدمت استاد متین پور عزیز ...

من چند روزیه که یک دستگاه تلوزیون سامسونگ مدل UA48H6400AR بدون گارانتی تهیه کردم...این تلوزیون ساخت کشور مصره در زمان خرید زبان فارسی ( منو ) رو نداشت که خود فروشنده برام زبان فارسی رو نصب کرد و کانال های دیجیتال رو هم برام فعال کرد....

این تلوزیون کلیپ های فول اچ دی بدون مشکل رو پخش میکنه .... مشکل زیرنویس فارسی هم نداره ...مشکل رنگ هم نداره ..مشکل پخش کانال دیجیتال رو هم نداره..سه بعدی رو هم بصورت عالی پخش میکنه ...در کل بعد از تست کامل دیدم که هیچ مشکلی نداره...

فقط تنها مشکل بهم خوردن زمان و ساعت تلوزیونه و اون اعلان اول در زمان روشن کردن تلوزیونه.....

دقیقا موقع روشن کردن تلوزیون روی صحفه یه اعلان میاد با این عبارت که ...توسط منو نتظیمات منطقه ای و Frontcolor و Tyep و زمان منطقه را مشخص کنید که یک کلید قبول داره که بزنیم یا نزنیم بعد از 5 ثانیه بطور خودکار این اعلان میره و تلوزیون بصورت عادی و عالی بکار خودش ادامه میده ...که من بعد از دیدن این تاپیک یکم کنجکاو و حساس شدم

حالا بعد این همه حرف زدن و توضیع سوالاتم از شما استاد محترم اینه :

1 - آیا اگر این تنظیمات رو توسط منو مخفی سامسونگ انجام ندیم مهمه ؟؟ ( با توجه به این امر که من کار با منو مخفی رو بلد نیستم و میدونم کار خطرناکه )
    2 - آیا اگر این تنظیمات رو انجام ندیم برای تلوزیون و پنل خطری هست و امکان داره بعدها بسوزه ( به گفته های دوستان )
    3 - آیا اگر این تنظیمات رو انجام ندیم ممکنه بعدها کیفیت تصویر پنل کم بشه و خطری داشته باشه

نکته : تلوزیون در حال حاظر هیچ مشکلی در رنگ و پخش تصاویر نداره و رنگها بصورت عالی و زنده پخش میشن و در پحش 3D هم تست کردم عالیه...فقط تنها مشکل همون اعلان اوله زمان روشن شدنه که اونم بعد از 5 ثانیه میره...

لطفا من رو راهنمایی کنین ....متاسفانه چون تلوزیون رو بدون گارانتی گرفتم بعد از دیدن این تاپیک به این قضیه خیلی حساس شدم

با تشکر فراوان

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید خدمت استاد متین پور عزیز ...

من چند روزیه که یک دستگاه تلوزیون سامسونگ مدل UA48H6400AR بدون گارانتی تهیه کردم...این تلوزیون ساخت کشور مصره در زمان خرید زبان فارسی ( منو ) رو نداشت که خود فروشنده برام زبان فارسی رو نصب کرد و کانال های دیجیتال رو هم برام فعال کرد....

این تلوزیون کلیپ های فول اچ دی بدون مشکل رو پخش میکنه .... مشکل زیرنویس فارسی هم نداره ...مشکل رنگ هم نداره ..مشکل پخش کانال دیجیتال رو هم نداره..سه بعدی رو هم بصورت عالی پخش میکنه ...در کل بعد از تست کامل دیدم که هیچ مشکلی نداره...

فقط تنها مشکل بهم خوردن زمان و ساعت تلوزیونه و اون اعلان اول در زمان روشن کردن تلوزیونه.....

دقیقا موقع روشن کردن تلوزیون روی صحفه یه اعلان میاد با این عبارت که ...توسط منو نتظیمات منطقه ای و Frontcolor و Tyep و زمان منطقه را مشخص کنید که یک کلید قبول داره که بزنیم یا نزنیم بعد از 5 ثانیه بطور خودکار این اعلان میره و تلوزیون بصورت عادی و عالی بکار خودش ادامه میده ...که من بعد از دیدن این تاپیک یکم کنجکاو و حساس شدم

حالا بعد این همه حرف زدن و توضیع سوالاتم از شما استاد محترم اینه :

1 - آیا اگر این تنظیمات رو توسط منو مخفی سامسونگ انجام ندیم مهمه ؟؟ ( با توجه به این امر که من کار با منو مخفی رو بلد نیستم و میدونم کار خطرناکه )
    2 - آیا اگر این تنظیمات رو انجام ندیم برای تلوزیون و پنل خطری هست و امکان داره بعدها بسوزه ( به گفته های دوستان )
    3 - آیا اگر این تنظیمات رو انجام ندیم ممکنه بعدها کیفیت تصویر پنل کم بشه و خطری داشته باشه

نکته : تلوزیون در حال حاظر هیچ مشکلی در رنگ و پخش تصاویر نداره و رنگها بصورت عالی و زنده پخش میشن و در پحش 3D هم تست کردم عالیه...فقط تنها مشکل همون اعلان اوله زمان روشن شدنه که اونم بعد از 5 ثانیه میره...

لطفا من رو راهنمایی کنین ....متاسفانه چون تلوزیون رو بدون گارانتی گرفتم بعد از دیدن این تاپیک به این قضیه خیلی حساس شدم

با تشکر فراوان
    دوست عزیز
    برای تنظیم ساعت از منوی مخفی باید این کار را انجام دهید که اگر به این کار وارد نیستید آن را به یک شخص وارد به این امور است استفاده کنید.
    اینم پوست مربوطه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

با سلام مجدد خدمت استاد متین پور و با تشکر از جواب سریع که در کوتاهترین زمان ممکن جواب دادین ....
    ساعت سیستم در کل استفاده ای نداره واسم ولی این که دوستان گفتن ممکنه پنل خراب بشه برام باعث ترس شده....
    در کل اگه من اصلا دست به تنظیمات نزنم .... مشکلی بعدها بوجود نمیاد؟؟....
    چون از یکطرف میترسم دست به منو مخفی بزنم و از یک طرف هم از خرابی به مرور زمان پنل تلوزیونم میترسم....اگه برای پنل خطری نداره و نمیسوزه و کیفیت تصویر به مرور زمان به دلیل این اعلان پایین نمیاد بهتره اصلا وارد منو مخفی نشم و دستکاری نکنم...

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با سلام مجدد خدمت استاد متین پور و با تشکر از جواب سریع که در کوتاهترین زمان ممکن جواب دادین ....
    ساعت سیستم در کل استفاده ای نداره واسم ولی این که دوستان گفتن ممکنه پنل خراب بشه برام باعث ترس شده....
    در کل اگه من اصلا دست به تنظیمات نزنم .... مشکلی بعدها بوجود نمیاد؟؟....
    چون از یکطرف میترسم دست به منو مخفی بزنم و از یک طرف هم از خرابی به مرور زمان پنل تلوزیونم میترسم....اگه برای پنل خطری نداره و نمیسوزه و کیفیت تصویر به مرور زمان به دلیل این اعلان پایین نمیاد بهتره اصلا وارد منو مخفی نشم و دستکاری نکنم...
    دوست عزیز
    آن اعلان به این منظور است که تلویزیون شما نیاز به ثبت آن آیتمها دارد که باید از یک فرد وارد به این امور کمک بگیرید تا از طریق منوی مخفی آنها را ثبت کند.
    TYPE تان
    48A1AF0V و FRONT COLOR تان U-s-v-65

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

با تشکر از اطلاعات TYPE , Front Color که برام فرستادین...پس میشه گفت در کل اون اخطار خطری برای پنل نداره....بازم تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

سلام خدمت جناب متین پور.
    اگه امکانش هست, قسمت type و model و tuner و front color مربوط به تلویزیون سامسونگ مدل LA32D585K7M رو بفرمایید. ضمنا از راهنماییهای جناب عالی کمال تشکر را دارم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

برای ua40h4865aw
    front color چیه؟
    رنگ تصویرم بهم ریخته

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام خدمت جناب متین پور.
    اگه امکانش هست, قسمت type و model و tuner و front color مربوط به تلویزیون سامسونگ مدل LA32D585K7M رو بفرمایید. ضمنا از راهنماییهای جناب عالی کمال تشکر را دارم.
    دوست عزیز

اول اینکه نباید اینکار را می کردید و یا اینکه از منوها عکس می گرفتید و یا اطلاعات آن را یادداشت می کردید تا در صورت لزوم از آن استفاده بکنید.
    ولی حالا شما برایType تان32A6AF0Cو برای FRONT COLOR تانt-c - blk را وارد کنید. tuner تان را رویauto بگذارید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

آقای متین پور سلام
    یک سوال داشتم اگر مین برد تلویزیون تعویض شود آیا تنظیماتی که وجود داشته تغییر میکند به کارخانه؟
    میخواهم بفهمم آیا نمایندگی سامسونگ واقعا مین برد را تعویض کرده یا تنظیمات همان مین برد اصلی را درست کرده است
    من وارد منوی سرویس (منوی مخفی)شده بودم و اشتباها تغییری در front color دادم که باعث بهم ریختگی رنگ در تصویر شده بود اما نمایندگی به من گفته یک مین برد تلویزیون پنل شکسته را جایگزین مین برد اصلی کرده اما وقتی تلویزیون را به خانه آوردم متوجه شدم تلویزیون هنوز مودم را میشناسد و به اینترنت متصل است و کانال ها هم مثل سابق است فقط رنگ تلویزیون درست شده که فکر میکنم نمایندگی منوی سرویس را به سابق برگردانده و مین برد تعویض نشده و پول مین برد را از من گرفته
    چطور مطمئن بشوم مین برد تغییر کرده یا نه؟
    ضمنا نسخه نرم افزار 1028 است مثل سابق
    ua40h4865aw led samsung
    Last edited by hasan4454; 07-06-2015 at 11:21.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

آقای متین پور سلام
    یک سوال داشتم اگر مین برد تلویزیون تعویض شود آیا تنظیماتی که وجود داشته تغییر میکند به کارخانه؟
    میخواهم بفهمم آیا نمایندگی سامسونگ واقعا مین برد را تعویض کرده یا تنظیمات همان مین برد اصلی را درست کرده است
    من وارد منوی سرویس (منوی مخفی)شده بودم و اشتباها تغییری در front color دادم که باعث بهم ریختگی رنگ در تصویر شده بود اما نمایندگی به من گفته یک مین برد تلویزیون پنل شکسته را جایگزین مین برد اصلی کرده اما وقتی تلویزیون را به خانه آوردم متوجه شدم تلویزیون هنوز مودم را میشناسد و به اینترنت متصل است و کانال ها هم مثل سابق است فقط رنگ تلویزیون درست شده که فکر میکنم نمایندگی منوی سرویس را به سابق برگردانده و مین برد تعویض نشده و پول مین برد را از من گرفته
    چطور مطمئن بشوم مین برد تغییر کرده یا نه؟
    ضمنا نسخه نرم افزار 1028 است مثل سابق
    ua40h4865aw led samsung
    دوست عزیز
    برای آن مشگل شما نیاز به تعویض مین برد نبود و با یک بار ریست آی سی ایپیرام و دادن اطلاعات option در منوی مخفی تلویزیون تان دوباره اصلاح می شود . و برای اینکه بدانید مین بورد تعویض شده باید کد هولوگرامی که روی مین بورد بود را یادداشت و پس از تعویض مقایسه می کردید.
    و آن تنظیمات کانالها و دیگر را خود نمایندگی برایتان انجام می دهد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •