تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 23 اولاول ... 391011121314151617 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 229

نام تاپيک: فراخوان برای ثبت TYPE و FRONT COLOR تلویزیونهای سامسونگ

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

با عرض سلام و تبریک سال نو خدمت اساتید محترم این تاپیک ..... دوستان عزیز من هم از اون عده افرادی هستم که هنگام استفاده از منوی مخفی متاسفانه دستم رو کنترل لغزید(!) و در حال حاضر FRONT COLOR و TYPE تی وی خودم رو گم کردم ....از این بابت میگم که هنگام تماشای فیلم 3D و زدن دکمه 3D تصویر به سمت پایین جمع میشود و نیمه بالایی تصویر سیاه میشود...توی یکی از تاپیکها دوستان عنوان کرده بودن مشکل از همینه .....مدل تی وی من UA46D6920SM هست .بسیار سپاسگزار میشم از این وضعیت نجاتم دهید

در ضمن الان که توی منوی تی وی نگاه میکنم گزینه سه بعدی که زیر منوی گزینه تصویر هست خاموشه !! چه جوری روشن میشه ؟؟
    Last edited by mehran_k; 05-04-2015 at 00:22.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با عرض سلام و تبریک سال نو خدمت اساتید محترم این تاپیک ..... دوستان عزیز من هم از اون عده افرادی هستم که هنگام استفاده از منوی مخفی متاسفانه دستم رو کنترل لغزید(!) و در حال حاضر FRONT COLOR و TYPE تی وی خودم رو گم کردم ....از این بابت میگم که هنگام تماشای فیلم 3D و زدن دکمه 3D تصویر به سمت پایین جمع میشود و نیمه بالایی تصویر سیاه میشود...توی یکی از تاپیکها دوستان عنوان کرده بودن مشکل از همینه .....مدل تی وی من UA46D6920SM هست .بسیار سپاسگزار میشم از این وضعیت نجاتم دهید

در ضمن الان که توی منوی تی وی نگاه میکنم گزینه سه بعدی که زیر منوی گزینه تصویر هست خاموشه !! چه جوری روشن میشه ؟؟
    دوست عزیز
    در پست اول اگر در لیست نگاه می کردید. مدل 40 اینچ آن ثبت شده و کافی است که شما type تان 46P1UF3E و FRONT COLOR تان U-T-R-BK ثبت کنید.
    Last edited by matinpour; 05-04-2015 at 10:25.

3. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام بر جناب متین پور عزیز .... استاد بنده صفحه اول رو کامل مطالعه کرده بودم ولی چون led من 46 بود مطرح کردم ...ولی من در قسمت type تلویزیونم چیزی به عنوان 46P1UF3E نمی بینم ؟؟!!!! بعد از اون آیا اشکال در تصویر 3 بعدی که در پست پیش خدمتتان عرض کردم مربوط به همین قسمته ؟؟؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام بر جناب متین پور عزیز .... استاد بنده صفحه اول رو کامل مطالعه کرده بودم ولی چون led من 46 بود مطرح کردم ...ولی من در قسمت type تلویزیونم چیزی به عنوان 46P1UF3E نمی بینم ؟؟!!!! بعد از اون آیا اشکال در تصویر 3 بعدی که در پست پیش خدمتتان عرض کردم مربوط به همین قسمته ؟؟؟
    دوست عزیز
    بله به این قسمت هم مربوطه و در ضمن در قسمت type آیتمهای 46 آن را برایم بگذارید تا شمارا راهنمایی کنم.

6. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

ممنونم از توجهتون
    من دقیقا آیتم TYPE که مد نظر شما بود رو پیدا کردم و FRONT COLOR رو هم همینی که شما فرمودید گذاشتم اما هنوز تصویرم درست نشده (3 بعدی) و همچنان گزینه سه بعدی درمنوی تصویر غیرفعاله

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

ممنونم از توجهتون
    من دقیقا آیتم TYPE که مد نظر شما بود رو پیدا کردم و FRONT COLOR رو هم همینی که شما فرمودید گذاشتم اما هنوز تصویرم درست نشده (3 بعدی) و همچنان گزینه سه بعدی درمنوی تصویر غیرفعاله
    دوست عزیز
    از این مسیر بروید .
    صفحه منو--> تصویر---> 3D--> حالت 3D و آن را اگر off است آن را on کنید.
    و اگر فعال نشد از منوی مخفی در صفحه های آن آیتمهای 3d اگر off است آن را on کنید مخصوصاً آیتم 3dsupport اگر off بود آن را on کنید.

9. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

دوست گرامی گزینه سه بعدی فعاله وقتی روشن میشه تصویر نصفه میشه مثل اینکه یه خط افقی از وسط صفحه کشیده شده باشه قسمت بالایی سیاهه و تصویر فقط در قسمت پایینی مشاهده میشه َ...از طریق منوی مخفی توی کدام قسمت باید برم گزینه ها خیلی زیاده

تنها گزین ای که دیدم CONTOL SHOP OPTION 3D CUBE بود که OFF بود تغییرش دادم به ON بازم تغییری نکرد
    Last edited by mehran_k; 05-04-2015 at 22:51.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوست گرامی گزینه سه بعدی فعاله وقتی روشن میشه تصویر نصفه میشه مثل اینکه یه خط افقی از وسط صفحه کشیده شده باشه قسمت بالایی سیاهه و تصویر فقط در قسمت پایینی مشاهده میشه َ...از طریق منوی مخفی توی کدام قسمت باید برم گزینه ها خیلی زیاده
    دوست عزیز
    معمولاًدر suboption و config option آیتمهای مربوط به 3d موجود است ولی در سیستمهای جدید ممکن است متفاوت باشد و در منو های دیگر هم باشد آنها را هم بررسی کنید.

12. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

با سلام...nt colorوTypeتلویزیون ua48H6400Arچیست.ممنون میشم جواب بدید

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با سلام...nt colorوTypeتلویزیون ua48H6400Arچیست.ممنون میشم جواب بدید
    دوست عزیز
    این را برای 48A1AF0V برای TYPE استفاده کنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •