تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: مشکل با وروردی آنتن 47LM7610

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض مشکل با وروردی آنتن 47LM7610

سلام دوستان خسته نباشین من از دیشب با تلویزیون مشکل پیدا کردم یعنی تو منطقه ما آذربایجان غربی از دیشب بارون میباره و رعد وبرق .......خلاصه دیشب یه رعد برق حسابی زد که از اون موقع کانال های من no signal میده دیشب ففکر کردم بخاطر هواست که نشون نمیده کانال
    الان صبح دیدم باز درست نشده رفتم روی قسمت input که ورودی هارو ببینم دیدم ورودی انتن کم رنگه یعنی مثل اینکه انتن بهش وصل نکردم هر کاری هم کردم اصلا ورودی انتن روشن نمیشه با یه آنتن دیگه هم زدم ولی روشن نمیشه
    به نظرتون مشکل من از چی میتونه باشه میشه منو راهنمایی کنین؟
    ممکنه ورودی آنتن سوخته باشه؟
    ازز شانس بد من گارانتی هم ندارم

تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

کسی نبود امکان سوختن ورودی هست؟
    قطعاتش پیدا میشه/

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام دوستان خسته نباشین من از دیشب با تلویزیون مشکل پیدا کردم یعنی تو منطقه ما آذربایجان غربی از دیشب بارون میباره و رعد وبرق .......خلاصه دیشب یه رعد برق حسابی زد که از اون موقع کانال های من no signal میده دیشب ففکر کردم بخاطر هواست که نشون نمیده کانال
    الان صبح دیدم باز درست نشده رفتم روی قسمت input که ورودی هارو ببینم دیدم ورودی انتن کم رنگه یعنی مثل اینکه انتن بهش وصل نکردم هر کاری هم کردم اصلا ورودی انتن روشن نمیشه با یه آنتن دیگه هم زدم ولی روشن نمیشه
    به نظرتون مشکل من از چی میتونه باشه میشه منو راهنمایی کنین؟
    ممکنه ورودی آنتن سوخته باشه؟
    ازز شانس بد من گارانتی هم ندارم
    دوست عزیز
    در قسمت جستجو ببینید که دیجیتال تان فعال است یا نه بعد از آن ببینید که سیم و فیشهای تان سالم واز نظر اتصال درست است و اتصال کو تاه ایجاد نشده است ؟ و همچنین اتصال آنتن بدرستی وصل و در جهت مناسب است و نگاه کنید ببینید که کانلهای آنالوگ تان هم مشگل دارد یا نه

4. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

دوست عزیز
    در قسمت جستجو ببینید که دیجیتال تان فعال است یا نه بعد از آن ببینید که سیم و فیشهای تان سالم واز نظر اتصال درست است و اتصال کو تاه ایجاد نشده است ؟ و همچنین اتصال آنتن بدرستی وصل و در جهت مناسب است و نگاه کنید ببینید که کانلهای آنالوگ تان هم مشگل دارد یا نه
    داداش تشکر
    داداش این دیجیتال فعال هست
    اره فیش آنتن هم درست هست یه انتن دیگه با یه سیم دیگه هم زدم باز درست نیست
    کانال آنالوگ هم نمیاره
    چجوری بگم یعنی وقتی که فیش آنتن را میزنم به پشت تلویزیون اصلا مثل اینکه آنتن وصل نکردم اونجوریه؟
    فکر کنم سوخته شما میتونین منو راهنمایی کنین واسه خرید قطعه اینا قطعاتشون پیدا میشه امکانش هست؟
    راستی میشه این تلویزیون رو دانگرید کرد الان اخرین ورژن رو زدم میخوام دانگرید کنم به ورزن قبل شاید اثری بکنه یا دارم حدس میزنم

تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

فکر کنم این قطعه باشه امکان پیدا کردن این قطعه هست

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

داداش تشکر
    داداش این دیجیتال فعال هست
    اره فیش آنتن هم درست هست یه انتن دیگه با یه سیم دیگه هم زدم باز درست نیست
    کانال آنالوگ هم نمیاره
    چجوری بگم یعنی وقتی که فیش آنتن را میزنم به پشت تلویزیون اصلا مثل اینکه آنتن وصل نکردم اونجوریه؟
    فکر کنم سوخته شما میتونین منو راهنمایی کنین واسه خرید قطعه اینا قطعاتشون پیدا میشه امکانش هست؟
    راستی میشه این تلویزیون رو دانگرید کرد الان اخرین ورژن رو زدم میخوام دانگرید کنم به ورزن قبل شاید اثری بکنه یا دارم حدس میزنم
    دوست عزیز
    اگر در تهران هستید برد تان را به ساختمان آلومنیم طبقه چهارم سمت راست تعمییرگاه مرکزی نوری مراجعه کنید تا برایتتان درست کند

8. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

دوست عزیز
    اگر در تهران هستید برد تان را به ساختمان آلومنیم طبقه چهارم سمت راست تعمییرگاه مرکزی نوری مراجعه کنید تا برایتتان درست کند
    داداش تشکر من شهرستانم
    1000کیاومتر با تهران فاصله دارم تو شهرستون ما که کوچیکه حتی نمایندگی هم نیست یکی هست اونم الکیه قطعه نداره
    شما میتونین برام یه شماره نماینگدی یا جایی را برام بدین که بتونه این قطعه را برام بفرسته نوکرتم داداش

تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام دوستان خداییش یکی با معرفت راهنمایی کنه دیگه مگه چی میشه من نمیتونم این قطعه را پیدا کنم
    الان 20 روز نمیشه تلویزیون گرفتم ولی شانس نداریم که
    من بعد کلی پرس و جو از دوستان فهمیدم که این قطعه تیونر که روی عکس که گذاشتم خراب شده
    حالا چند تا سوال دارم اگه میشه

این عکس

ایت تیونر که مشخص کردم کجا میتونم پیدا کنم ؟
    یه ادرسی یه شماره ای؟
    کسی دوره بر قیمتش را میدونه بهم بگه؟

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

شما اگه تیونر پیدا کنی نمیتونی تعویض کنی باید به یه تعمیرکار مراجعه کنی . احتمالا باید کل شاسی عوض بشه

12. این کاربر از Soroush-S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

اره داداش میخوام بدم تعمیر کار عوض کنه ولی مشکل این قطعه را دارم نمیدونم از کجا پیدا کنم

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •