تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 34

نام تاپيک: راجع به کار در اربیل عراق اطلاعاتی دارید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض راجع به کار در اربیل عراق اطلاعاتی دارید

برای پیدا کردن کار کارگری میخواستم برم اربیل عراق آیا کسی میتونه راهنماییم کنه

کاربر فعال انجمن لپ تاپ khelane's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

من جوانرود هستم و دوستان و اقوام زیادی دارم رفتن اونو بعضی هاشون با پاسپورت و اکثرا از راه ....
    رفتن که فامیلهامون اونجا ضمنانتشون کردند
    یه کارگر ساده اونجا 1.5 میلیون تومن خودمون پول میگره کمش ..
    یه استاد کار نقاش یا بنا راحت تا 2 یا 2.5 میلیون خقوق میگیره
    حالا بماندو...
    اگه میخوای بری شک نکن خیلی عالیه پسر بتونی یه سال اونجا باشی میتونی یه ساله کلی پول اونجا گیر بیاری فقط بهتون بگم کرایه تاکسی و خرج خورد وخوراک خیلی گرون هست از نظر تفریجی هم عالی عالی . زبان کردی هم زیاد سخت نیست میتونی اونجا فارسی و دست و پاشکسته کردی هم حرف بزنی جواب رو میگری
    اونجا تا دلت بخواد ترک و کرد ایرانی هست پس غم این چیزا رو نخور ولی به نظر من حرفه ای بلد باشی نونت تو روغنه
    یه نصیحت از من :
    اینو بهت بگم این یه تجربه شخصی هست و چندها بار دیدم تو اونجا و اینجا ب
    تونی یه دوره شیرینی پزی بری و بتونی شیرینی های ایرانی رو خوب درست کنی باور کن رو هوا میخورنت عشقشون فقط شیرینی های ایرانه باور کن نه یه نفر بلکه تمامشون یعنی من با بالای 100 تاشون رفت وامد داشتم به واسطه فامیلهامون نمیدونم چی تو این شیرینی ها هست هی میخورن بهشون جریان رو گفتم میگن همه اینطورین یعنی اکثرا الان اونجا دوست برادرم خودشون تو شهرمون شیرینی پزی داشت رفته اونجا لامصب راحت بالای 2 و 3 تومن کار میکنه تازش شاگر هم داره
    در هر صورت هرکاری میکنی موفق و سربلند باشی دوست عزیز

3. 8 کاربر از khelane بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

با تشکر کسی میدونه کار صحافی اونجا پیدا میشه

داره خودمونی میشه New Solid Snake's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    R.a.i.N C.i.t.Y

پيش فرض

درود
    مردم اربیل با ایرانی ها چطورند؟ شرایط آب و هوای اربیل چطوره؟ ایرانی اونجا پیدا میشه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    http://www.qrosh.com/

پيش فرض

در سایت های آنلاین کاریابی بگردین خیلی بهتره دوستان....
    Last edited by iranaca; 20-08-2013 at 22:52.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام دوستانی که میخوان برم برم من زبان کوردی مسلط هستم فقط پایه میخوام که برم هرکی حاضر هست یه پیعام خصوصی بزنه
    رشته من عمران هست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

سلام منم رشته ام برق هست دوست دارم اونجا کار کنم الن مالزی هستم کسی میتونه راهنمایی کنه ؟؟ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

سلام .
    اونجا واسه کار آشنا داری
    منم رشتم عمرانه (کارشناسی). اگه کار خوب باشه من پایه پایم.
    پیام خصوصی نمیتونم بدم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

من هم دنبال این هستم که به اربیل بروم و فن و حرفه ام را در آنجا عملی کنم . ولی زبان کردی خیلی وارد نیستم . و زبان انگلیسی تا حدودی مسلطم . اینجوری که من متوجه شدم با سرچی که توی اینترنت داشتم . اگر کسی فن و حرفه ای بلد باشه و ببره آنجا پیاده کنه خیلی بهتره تا اینکه توی این شرکتها مشغول به کار بشه . جالب بود یکی از دوستان در یکی از انجمنها میگفت فامیلمون از سنندج رفته اون طرف و مامور دولته و بازاریابی میکنه واسه شرکتهای ساختمانی و ماهی 10 هزار دلار درآمدشه . دوستان اینجوری خوبه که بروید آنجا و یک فنی از خودتون ایجاد کنید . نه اینکه بخواهید روی حقوق کارمندی حساب باز کنید . آنجا اینقدر بیکار کرد نشین ترکیه و سوریه ای رفتند کار گرفتند که دیگه کاری برای من و شما پیدا نمیشه . من هم کار اصلیم برنامه نویسی و طراحی وب هست . خیلی دوست دارم که حرفه ام را ببرم آنجا و اجرایی کنم ولی بد شانسی کردی بلد نیستم . اگر کسی شروع کار بود که یاری میکرد خیلی عالی میشد . چون در آنجا هتل ها و شرکتهای زیادی ایجاد شدند .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

از دوستان کسی میدونه که برای اجاره یک باب مغازه در یک پاساژ خوب در اربیل کردستان عراق آیا ثبت شرکت لازم هست یا با همان اقامتی که توسط ضامن محلی میشه گرفت، میشه مغازه رو اجاره کرد؟
    حدودا اجازه مغازه در یک پاساژ چقدر هست؟
    آیا شرکتهای ترخیص کالا اونجا هستن برای ترخیص کالاهای وارداتی یا هر کسی هر جنسی بخواهد وارد کنه باید خودش شرکت ثبت شده و کارت بازرگانی و ازین مسائل داشته باشه و خودش جنس خودش رو ترخیص کنه؟

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •