تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 34

نام تاپيک: راجع به کار در اربیل عراق اطلاعاتی دارید

مدیر انجمن طراحی صفحات وب tabriz-info's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    هالیکارناسوس

پيش فرض

کسی از دوستان رفته یا اطلاعات کامل تر داشت ما رو هم راهنمائی کنه بی زحمت

داره خودمونی میشه troy3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    مـــــهـــــابـــــاد

پيش فرض

بنده خودم مقیم یکی از شهرهای شمال غربی ( مهاباد ) هستم و فاصله تقریبا" نزدیکی با عراق داریم.

از نظر کاری میتونم با اطمینان بگم هیچ شغلی در اونجا بی درآمد نیست.
    یکی از دوستان بنده که سنشون حتی زیر سن قانونی بود ( 17 سال ) برای مدت کوتاهی (سه ماهه ) در یک شیرینی پزی بعنوان کارگر و نظافت چی کارکردند و در پایان اون مدت 3.5 م.ت درآمد داشتند. ( البته زمان گرونی دلار)

برای ورود به عراق ابتدا پاسپورت تهیه کنید سپس یک ویزای 15 روزه بگیرید ( هر 15 روز یک بار ویزا رو تمدید کنید) سپس از یکی از راه های مرزی حالا فرقی نمیکنه کجا به شهر های سلیمانیه یا اربیل ( پیشنهاد میشه) برید.

اگر کارتون نوآوری داشته باشه مخصوصا" کار های ساختمانی به یقین میتونم بگم أرامد 3 ماه اونجا مساوی خواهد بود با درآمد یک سال ایران.
    پروژه های عمرانی و خونه سازی در این شهر های بشدت رونق داره.
    شهر های کرد نشین شمال بدلیل خودمختاری که از دولت عراق گرفتند کاملا" متمایز از اعراب هستند و بکل کم کم دارند به شهر های اروپایی نزدیک میشن.
    جدیدا نفت هم بدست اوردن پس در خرج کردن پول هیچ ابایی ندارند و مثل نق اونجا پول میریزه.

از نظر زبانی مشکلی نخواهید داشت چون بقدری ایرانی اونجا زیاده که خودتونم باورتون نمیشه.
    توجه داشته باشید که مردم کرد محلی به جای اربیل میگن " هولیر" (تلفظ کنید: هَولـِر )
    هرچند زبان کردی بشدت به فارسی نزدیکه مثلا": سلام => سلاو - چطوری => چونی .خوش اومدی => خوش هاتی .
    هرچند بستگی داره که مقصد مورد نظرتون کدوم شهر باشه چون کرد های سلیمانیه نوعی لهجه خاص دارند که منم درست متوجه نمیشم که چی میگن.

اطلاعات بیشتری خواستید در خدمتم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

من اربیل تفریحی رفتم مردمش بد نیستم خیلی بهتر از کردهای ایرانن نه این که کردهای ایران بد باشن نه ! اونها زودتر با تکنولوژی و راهنمایی رانندگی خودشون رو وفق دادن رفتارشون بی آزاره اکثرا اقلیمشون زیاد طبیعت نداره بیشتر بیابونی هستش جای دیدنی هم نداره ولی مال ها وفروشگاهها که جنس های مارک و عالی دارن و بیشتر به دلار یا دینار عراقی معامله میکنن و فارسی هم بگم اصلا بلد نیستن فقط از هر شهر ایست و بازرسی اون ها خیلی اذیت کننده است ده دفعه پاس رو چک میکنن

داره خودمونی میشه Mohammad_Vazin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

من جوانرود هستم و دوستان و اقوام زیادی دارم رفتن اونو بعضی هاشون با پاسپورت و اکثرا از راه ....
    رفتن که فامیلهامون اونجا ضمنانتشون کردند
    یه کارگر ساده اونجا 1.5 میلیون تومن خودمون پول میگره کمش ..
    یه استاد کار نقاش یا بنا راحت تا 2 یا 2.5 میلیون خقوق میگیره
    حالا بماندو...
    اگه میخوای بری شک نکن خیلی عالیه پسر بتونی یه سال اونجا باشی میتونی یه ساله کلی پول اونجا گیر بیاری فقط بهتون بگم کرایه تاکسی و خرج خورد وخوراک خیلی گرون هست از نظر تفریجی هم عالی عالی . زبان کردی هم زیاد سخت نیست میتونی اونجا فارسی و دست و پاشکسته کردی هم حرف بزنی جواب رو میگری
    اونجا تا دلت بخواد ترک و کرد ایرانی هست پس غم این چیزا رو نخور ولی به نظر من حرفه ای بلد باشی نونت تو روغنه
    یه نصیحت از من :
    اینو بهت بگم این یه تجربه شخصی هست و چندها بار دیدم تو اونجا و اینجا ب
    تونی یه دوره شیرینی پزی بری و بتونی شیرینی های ایرانی رو خوب درست کنی باور کن رو هوا میخورنت عشقشون فقط شیرینی های ایرانه باور کن نه یه نفر بلکه تمامشون یعنی من با بالای 100 تاشون رفت وامد داشتم به واسطه فامیلهامون نمیدونم چی تو این شیرینی ها هست هی میخورن بهشون جریان رو گفتم میگن همه اینطورین یعنی اکثرا الان اونجا دوست برادرم خودشون تو شهرمون شیرینی پزی داشت رفته اونجا لامصب راحت بالای 2 و 3 تومن کار میکنه تازش شاگر هم داره
    در هر صورت هرکاری میکنی موفق و سربلند باشی دوست عزیز
    کردهاشون عربی هم بلد هستند؟
    عربی عراق کتابی هست و اکثراً ساده ست.

بنده خودم مقیم یکی از شهرهای شمال غربی ( مهاباد ) هستم و فاصله تقریبا" نزدیکی با عراق داریم.

از نظر کاری میتونم با اطمینان بگم هیچ شغلی در اونجا بی درآمد نیست.
    یکی از دوستان بنده که سنشون حتی زیر سن قانونی بود ( 17 سال ) برای مدت کوتاهی (سه ماهه ) در یک شیرینی پزی بعنوان کارگر و نظافت چی کارکردند و در پایان اون مدت 3.5 م.ت درآمد داشتند. ( البته زمان گرونی دلار)

برای ورود به عراق ابتدا پاسپورت تهیه کنید سپس یک ویزای 15 روزه بگیرید ( هر 15 روز یک بار ویزا رو تمدید کنید) سپس از یکی از راه های مرزی حالا فرقی نمیکنه کجا به شهر های سلیمانیه یا اربیل ( پیشنهاد میشه) برید.

اگر کارتون نوآوری داشته باشه مخصوصا" کار های ساختمانی به یقین میتونم بگم أرامد 3 ماه اونجا مساوی خواهد بود با درآمد یک سال ایران.
    پروژه های عمرانی و خونه سازی در این شهر های بشدت رونق داره.
    شهر های کرد نشین شمال بدلیل خودمختاری که از دولت عراق گرفتند کاملا" متمایز از اعراب هستند و بکل کم کم دارند به شهر های اروپایی نزدیک میشن.
    جدیدا نفت هم بدست اوردن پس در خرج کردن پول هیچ ابایی ندارند و مثل نق اونجا پول میریزه.

از نظر زبانی مشکلی نخواهید داشت چون بقدری ایرانی اونجا زیاده که خودتونم باورتون نمیشه.
    توجه داشته باشید که مردم کرد محلی به جای اربیل میگن " هولیر" (تلفظ کنید: هَولـِر )
    هرچند زبان کردی بشدت به فارسی نزدیکه مثلا": سلام => سلاو - چطوری => چونی .خوش اومدی => خوش هاتی .
    هرچند بستگی داره که مقصد مورد نظرتون کدوم شهر باشه چون کرد های سلیمانیه نوعی لهجه خاص دارند که منم درست متوجه نمیشم که چی میگن.

اطلاعات بیشتری خواستید در خدمتم.
    عراق در جنوب بیشترین ثروت رو داره
    و محض الطلاع شما از مرز شلمچه که برید به دلیل اینکه جنوب عراق هستند یک سری مشکلات خاص از جمله گرمای بیش از شمالی ها رو حس میکنید اما در زمستون از زمستون جنوب ایران سردتره!
    تابستونها بهتر!
    هوا...
    یه کمس هزینه ها بالاست
    اما به خاطر حرم امامان شهرهایی که در مسیرهای جنوبی قرار دارند خیلی خیلی غنی هستند.
    یه چیزی بگم باورتون نشه
    بصره در صد متری آبادان قرار داده
    و کارمند آتش نشانی اونجا با حقوق سه ماه میتونه ماشین کمری بخره

من خودم برای کار نرفتم (نیازی ندارم )
    اما یکی از آشناها برای جوشکاری آرگون رفته
    ماهی 12 میلیون حقوق داره.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

این نشون میده ما چقدر بدبختیم که از یک کشوری که اینقدر تحریم بوده و بعدا جنگ شده و اشغال شده بدبختریم

6. 3 کاربر از bas ali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

سلام دوست عزیز خوشحالم که تونستم پیامتون رو اینجا ببینم .
    من اصالتا اهل یزدم و کانون آگهی و تبلیغات دارم من نظرم اینه اگه شما قصد مهاجرت دارید بیاین با هم و یه سرمایه گذار یه شرکت در اربیل ثبت کنیم نهایتش اینه که یه منشی مسلط به زبان فارسی و کردی میگیریم و کار تبلیغات رو از سایت گرفته تا تراکت و پوستر و تیزر و بنر و اینا رو اونجا انجام میدیم .
    خوشحال میشم نظرتون رو بدونم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

من چون جوابی نگرفتم با اجازه دوستان یک بار دیگه سوالم رو پست میکنم چون به جوابش واقعا نیاز دارم و فعلا خودم نمیتونم شخصا برم اربیل و اطلاعات کسب کنم.

کسی میدونه که برای اجاره یک باب مغازه در یک پاساژ خوب در اربیل کردستان عراق آیا ثبت شرکت لازم هست یا با همان اقامتی که توسط ضامن محلی میشه گرفت، میشه مغازه رو اجاره کرد؟
    حدودا اجازه مغازه در یک پاساژ چقدر هست؟

آیا شرکتهای ترخیص کالا اونجا هستن برای ترخیص کالاهای وارداتی یا هر کسی هر جنسی بخواهد وارد کنه باید خودش شرکت ثبت شده و کارت بازرگانی و ازین مسائل داشته باشه و خودش جنس خودش رو ترخیص کنه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

سلام من تو یزد دفتر فنی دارم اگه موافقی در مورد با هم کار کردن میتونیم یه صحبتی داشته باشیم .

پروفشنال teraktor2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

با این وضعیت عراق به نظرم خودکشیه رفتن...
    داعش داره عراق رو می گیره و حتی مرزهای ما هم نا ارام می شه دوباره...امیدوارم جنگی دوباره رخ نده.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014
    محل سكونت
    کردستان_مریوان

پيش فرض

سلام من مریوانم 10 قدمی عراق میتونیم با هم کار کنیم ؟؟؟؟؟
    [SPOILER][/SPOILER]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •