تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: TXT PRO OR 5233

آخر فروم باز SevenCity's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض TXT PRO OR 5233

5800 تاچ بسیار ضعیفی داشت از نظر من و روون نبود
    یه نفر میخواد بین این دو گوشی 5233 و TXT PRO یک گوشی انتخاب کنه به نظر شما کدوم رو انتخاب کنه
    من فکر میکنم تاچ TXT PRO خیلی بهتره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

ببین داداش من.من درباره این دو تا تحقیق سطحی کردم.اینطور که پیداست صفحه نمایش 5233 بهتره نسبت به txt pro چون نوکیا 16 میلیون رنگ هست اما txt pro 256 هزار رنگ.از اون طرف 5233 لمسش مقاومتی هست اما txt pro حرارتی.ولی از یه طرف دیگه صفحه ی 5233 3.2 اینچه و رزولویشن 360*640 داره ولی txt pro صفحش 3 اینچه و رزولویشن 400*240 داره.این یعنی از نظر صفحه 5233 بهتره.البته 5233 تراکم پیکسلیش 229یکسل در اینچه ولی txt pro تراکم پیکسلی 155 در اینچ داره.این یعنی صفحه با کیفیت تر رو 5233 داره.

از نظر دوربین txt pro بهتذه چون دوربینش 3.15 مگاپیکسل هست ولی 5233 2 مگاپیکسل هست.(البته صاحب نظران عقیده دارن مگاپیکسل، کیفیت معنا نمیشه)

از نظر اینترنت و وبگردی txt pro بهتره چون هم وای فای داره و هم GPRS و EDGE.

از نظر پردازش هم txt pro دارای پردازنده ای 800 مگاهرتزی با تراشه ی کوالکوم هست که از پردازشگر 452 مگاهرتزی آرم 11 5233 بهتره.البته رم txt pro کمتر از 5233 هست.رم txt pro هست 64 مگابایت ولی 5233 مجهز به یک رم 128 مگابایتی هست.این یعنی سرعت گوشی 5233 بهتره.

گوشی 5233 دارای سیستم عامل سیمبین سری 60 ورژن 5 هست ولی txt pro سیستم عاملی نداره.هردو هم جاوا رو میخونن ولی چون 5233 سیستم عامل داره بهتره.

نتیجه این همه فک زدن من:در کل اگر زیاد اس ام اس بازی میکنی و نرم افزار و بازی نمیخوای txt pro رو بگیر ولی اگر کارای نرم افزاری داری و بازی میکنی برو 5233 بگیر.در کل من اگر به جای خودت یا دوستت بودم 5233 میگرفتم.البته من با تاچ مقاومتی زیاد مشکل ندارم که اینو میگم.

3. این کاربر از M-SH-L بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه rezas60v5's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

دوست عزیز چرافقط همین دوگوشی چرا گوشی های دیگه نه اگه بگی بودجه چقدر داری می تونم بگم چی بخری

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •