تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 10 اولاول ... 345678910 آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 96

نام تاپيک: بحث و بررسی داستان (!Bioshock Infinite ! (High Spoiler Alert

اگه نباشه جاش خالی می مونه Azhang's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    ولايت غريب

پيش فرض

ANNA همون الیزا هست و دختر بوکر ...مامانش نیس که ...
    منم میگم که!مامانش(یعنی همون زن بوکر) مرحوم شده دیگه!

2. این کاربر از Azhang بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای sonixax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آلمان

پيش فرض

یکی برای من توضیح میده چی شد

آخر فروم باز AlexMercer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

چندتا سوال برای من پیش اومده اگر این تاپیک هنوز سر حاله»

بعد بپتیزم اخر بوکری که دخترش رو نداده به کامستاک زنده میمونه و انا الیزابت نمیشه؟ ولی این بوکری که مرد بوکری بود که داشت الیزابت رو نجات میداد نمیدونسته خودش دختر داره؟ و اگر داره و تحویل نداده هنوز در صورت مردن که کلا بوکری که دخترش رو تحویل نداده و کامستاک هم نشده میمیره که!

چرا الیزابت بعد پیر شدن نیو یورک رو اتش میزنه؟ یا یه جا دیگه میبینیم که نیویورک رفته زیر اب!

اون songbird نشانه چی بوده؟

بعد من کردیت رو رد کردم تو ویکیا بازی خوندم که بوکر گهواره رو میبینه ولی معلوم نیست انا توش هست یا نیست؟! حالا هست یا نه؟ حالا اینده این بوکر چیه اگر کامستاک نمیشه همون بوکری میشه که قمار میکنه یا چون کامستاک مرده اگر قمار بازم بشه بچشو از دست نمیده؟

بعد این بوکر ما هم که در واندد نی شرکت داشته چون اسلیت و اتفاقات رو یادش میاد. حتی وقتی میخوایم اسلیت رو بکشیم بارها الیزابت ازش میئرسه و اونم میگه بهتره که ندونی!یعنی حضور بوکر در جنگ یک چیزه ثابته درسته؟
    Last edited by AlexMercer; 12-04-2013 at 16:43.

5. این کاربر از AlexMercer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای mjorh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

چندتا سوال برای من پیش اومده اگر این تاپیک هنوز سر حاله»

بعد بپتیزم اخر بوکری که دخترش رو نداده به کامستاک زنده میمونه و انا الیزابت نمیشه؟ ولی این بوکری که مرد بوکری بود که داشت الیزابت رو نجات میداد نمیدونسته خودش دختر داره؟ و اگر داره و تحویل نداده هنوز در صورت مردن که کلا بوکری که دخترش رو تحویل نداده و کامستاک هم نشده میمیره که!

چرا الیزابت بعد پیر شدن نیو یورک رو اتش میزنه؟ یا یه جا دیگه میبینیم که نیویورک رفته زیر اب!

اون songbird نشانه چی بوده؟

بعد من کردیت رو رد کردم تو ویکیا بازی خوندم که بوکر گهواره رو میبینه ولی معلوم نیست انا توش هست یا نیست؟! حالا هست یا نه؟ حالا اینده این بوکر چیه اگر کامستاک نمیشه همون بوکری میشه که قمار میکنه یا چون کامستاک مرده اگر قمار بازم بشه بچشو از دست نمیده؟

بعد این بوکر ما هم که در واندد نی شرکت داشته چون اسلیت و اتفاقات رو یادش میاد. حتی وقتی میخوایم اسلیت رو بکشیم بارها الیزابت ازش میئرسه و اونم میگه بهتره که ندونی!یعنی حضور بوکر در جنگ یک چیزه ثابته درسته؟
    بعضی از سئوالتو مطمئن نیستم جوابشو ...:

اون آخر که خفه میکنن درواقع کامستاک کشته میشه و همه چی برمیگرده به حالت اولش یعنی بوکر و انا با هم میشندوباره !

اون الیزابت پیر شده همونی هستش که بوکر نتونسته نجاتش بده ، بوکر رو صدا میزنه تا اون کاغذی که کد داره رو بده تا دیگه شکست نخوره ....(بلا هر دفعه که میرفت توسط Songbird کشته میشد ...)

Songbird محافظ الیزا هست و حالا یه فرضیه ای هم هست که خود بوکر هست که تو یه دنیای دیگه تبدیل به Songbird شده و مثل یک پدر ازش مراقبت میکنه !

7. 2 کاربر از mjorh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

بعضی از سئوالتو مطمئن نیستم جوابشو ...:

اون آخر که خفه میکنن درواقع کامستاک کشته میشه و همه چی برمیگرده به حالت اولش یعنی بوکر و انا با هم میشندوباره !

اون الیزابت پیر شده همونی هستش که بوکر نتونسته نجاتش بده ، بوکر رو صدا میزنه تا اون کاغذی که کد داره رو بده تا دیگه شکست نخوره ....(بلا هر دفعه که میرفت توسط Songbird کشته میشد ...)

Songbird محافظ الیزا هست و حالا یه فرضیه ای هم هست که خود بوکر هست که تو یه دنیای دیگه تبدیل به Songbird شده و مثل یک پدر ازش مراقبت میکنه !
    چرا خوب الیزابت به نیو یورک حمله میکنه؟ شاید به دلیل این باشه که کلمبیا به امریکا در جنگ با چینی ها کمک کرد ولی امریکا تشکری بابت دفاع نکرد و به کلمبیا گفت که عقب نشینی کنه. حالا که الی ذهنش شسته شده توسط کامستاک داره انتقام میگیره!

بعد الیزابت از اول بازی بوکر و سرنوشتشون رو نمیشناخت یهو چی شد اخر بازی پشت هر دری میدونست چه اتفاقی می افته؟ ایا تو اون نامه ای که الیزابت پیر شده بهش داده بود متوجه میشه؟ اخه تا موقعی که کامستاک رو نمیبینن نمی فهممه ارتباطی بین کامستاک و بوکر و انگشت قطع شدش هست!

9. این کاربر از AlexMercer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Azhang's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    ولايت غريب

پيش فرض

بعد الیزابت از اول بازی بوکر و سرنوشتشون رو نمیشناخت یهو چی شد اخر بازی پشت هر دری میدونست چه اتفاقی می افته؟ ایا تو اون نامه ای که الیزابت پیر شده بهش داده بود متوجه میشه؟ اخه تا موقعی که کامستاک رو نمیبینن نمی فهممه ارتباطی بین کامستاک و بوکر و انگشت قطع شدش هست!
    فک کنم به خاطر خراب کردن اون دستگاه است(سیفون) که باعث میشه قدرت الیزابت برگرده

11. این کاربر از Azhang بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Khan gholi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

تو لینک زیر داستان رو بصورت کلی توضیح میده که من خودم به بعضی جاهاش اشکال دارم
      محتوای مخفی: لینک داستان بازی 
    http://news.dbazi.com/1392/01/%D8%AA%D9%88%D8%B6%DB%8C%D8%AD-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%AF%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%88%D8%B4%D8%A7%DA%A9-%D8%A8%DB%8C-%DA%A9%D8%B1/

نویسنده متن میگه طرف فقط کامستاک رو می کشیم من میگم نه!خودمون هم می کشیم.چون انا یا همون الیزابت زنده میمونه اگر میخواست با انا باشه باید در صحنه اخر وجودش تغییر میده مثلا نشون میداد که انگشتش کامل شده, یک دلیل دیگه که دارم وقتی بوکر دوباره تو اتاق ظاهر میشه می خواد در رو باز کنه صدا بچه نمیاد یات حداقل بچه ایی در کار نیست.من فکر کنم کلا بوکر تو برزخ باشه

پروفشنال manuelcalavera's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

تو لینک زیر داستان رو بصورت کلی توضیح میده که من خودم به بعضی جاهاش اشکال دارم
      محتوای مخفی: لینک داستان بازی 
    http://news.dbazi.com/1392/01/%D8%AA%D9%88%D8%B6%DB%8C%D8%AD-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%AF%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%88%D8%B4%D8%A7%DA%A9-%D8%A8%DB%8C-%DA%A9%D8%B1/

نویسنده متن میگه طرف فقط کامستاک رو می کشیم من میگم نه!خودمون هم می کشیم.چون انا یا همون الیزابت زنده میمونه اگر میخواست با انا باشه باید در صحنه اخر وجودش تغییر میده مثلا نشون میداد که انگشتش کامل شده, یک دلیل دیگه که دارم وقتی بوکر دوباره تو اتاق ظاهر میشه می خواد در رو باز کنه صدا بچه نمیاد یات حداقل بچه ایی در کار نیست.من فکر کنم کلا بوکر تو برزخ باشه
    به اندازه ی کافی گفتیم ، بوکر Baptism رو قبول نمیکنه ، و فقط کامستک قبول میکنه. پس وقتی کسی که داره غسل میشه رو سرشو بکنیم زیر آب ، کیو کشتیم ؟ کامستک رو . اون شکلی که کشیدم صفحه ی دوم رو نگاه کنید. زحمت رفته پاش

14. 2 کاربر از manuelcalavera بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Khan gholi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

به اندازه ی کافی گفتیم ، بوکر Baptism رو قبول نمیکنه ، و فقط کامستک قبول میکنه. پس وقتی کسی که داره غسل میشه رو سرشو بکنیم زیر آب ، کیو کشتیم ؟ کامستک رو . اون شکلی که کشیدم صفحه ی دوم رو نگاه کنید. زحمت رفته پاش
    میدونم که بازی رویارویی یک شخصیت که در دو بعد با انتخاب های مختلف رو داره نشون میده.این دو بعد زندگی کردن و تاثیرات انتخاب ها,فرد رو بطور کامل عوض می کنه که کامل سریال Fringe درباره این موضع صحبت کرده.مشکل من پایان داستان هست که بعضی ها میگن بوکر زنده است.من میگم نه, چرا؟ چون دمو بعد از پایان نشون میده میده بوکر تو همون اتاقی هست که بصورت سیاه و سفید هست .سیاه و سفید رو میشه برزخ معرفی کرد میشه خاطره معرفی کرد ولی در دو حالت چیز نیست که به صورت واقعی باشه.علت دیگه که میگم زنده نیست اگر بوکر می خواست بعد شخصیت رو که به کامستاک تبدیل بشهحذف کنه, بر می گشت و لحظه ایی که بوکر تبدیل به کامستاک میشه رو می کشت نه خودش رو.منظورم اینکه اگر A رو فردی در نظر بگیریم قبل از تبدیل شدن به AB یا AC بشه , بوکر با کشتن A هر دو حالت رو حذف میکنه همونطور که از الیزابت میپرسه میگه بر گردیم به دوران کودکیش کامستاک و اون رو بکشیم و الیزابت میگه اینکار مقدور نیست.بوکر توسط الیزابت کشته میشه چون تو یک چرخه بی پایان افتاده که هر سری تعداد زیادی ادم کشته میشه برای پایان دادنش هم با A حذف بشه.برای اثبات نظرم بازی Singularity قرار میدم.

تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

یه سوال!یه جا هست اون دانشمندا دو تا پلاک گردنبند به الیزابت نشون میدن. یکی پرند یکی قفس؟ تاثیری در بازی داره؟ من پرنده رو انتخاب کردم!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •