تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: اطلاعات در مورد تبلت وین تاچ

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض اطلاعات در مورد تبلت وین تاچ

سلام دوستان عزیز

من مدتی هست میخوام یه تبلت بخرم. البته هزینه ای که میخوام واسش بدم زیاد نیست در حدود 400 یا نهایتا 500 تومان

در اینترنت سرچ میکردم که اتفاقی تبلت وین تاچ Win Touch Q75 را دیدم البته بدون گارانتی. میخواستم ببینم کسی در موردش اطلاعاتی داره؟ یعنی تبلت خوبی هست؟ ارزش خرید داره؟ طوری نباشه که بخواد 2 روز کار کنه!!!

اینم بگم خدمتتون که من فقط برای وبگردی میخوام تبلت بخرم و در حدی که بازی های اندروید نرمال را اجرا کنه!!

حالا اگر از دوستان کسی این نوع تبلت را داره یا در این مورد که بخرم یا نه نظری داره لطفا کمکم کنه. اگر در این رنج قیمت تبلت خوبی هم مد نظر شماست لطفا راهنماییم کنید.

با تشکر از شما

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

داداشی این تبلت چینی هست.از اون جایی که گارانتی هم نداره معلوم نیست کدوم بابایی توی خونش ساخته.بعضی ها میگن خوبه بعضی ها هم میگن مسخرست.
    شما اگر میخوای توی این رنج بگیری برو دیمو بخر که هم خدمات پس از فروش خوبی داره و هم اگر خراب شد میدونی یقه کیو باید بگیری

در کل دیمو بخری بهتره چون من از چند تا فروشنده غیر از نمایندگی پرسیدم دیمو چطوره گفتن عالیه و فروش خیلی خوبی هم داشته.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام دوست عزیز من تو این مورد موتونم کمکتون کنم ولی باید مشخص کنید که منظورتون از وبگردی چیه ؟
    من خودم وینتاچ مدل q73 رو دارم و راضیم .
    البته یه سری مشکل داره که به نسبت قیمتش میرزه . به نظر من با گارانتی بخر از سایت wintouch.ir من بدون گارانتی خریدم و ازش راضیم ولی پشیمونم چرا بدون گارانتیه.
    اگه شما میخواید سیم کارت بخوره اینو به شما پیشنهاد میکنم ولی اگه وبگردی با وایفای رو مد نظر دارید پیشنهاد نمیکنش . ولی از نظر کلی خیلی خوبه و بازیهای HD هم ساپورت میکنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

داداشی این تبلت چینی هست.از اون جایی که گارانتی هم نداره معلوم نیست کدوم بابایی توی خونش ساخته.بعضی ها میگن خوبه بعضی ها هم میگن مسخرست.
    شما اگر میخوای توی این رنج بگیری برو دیمو بخر که هم خدمات پس از فروش خوبی داره و هم اگر خراب شد میدونی یقه کیو باید بگیری

در کل دیمو بخری بهتره چون من از چند تا فروشنده غیر از نمایندگی پرسیدم دیمو چطوره گفتن عالیه و فروش خیلی خوبی هم داشته.
    ممنون دوست خوبم بله درسته گارانتی نداره ریسک بزرگیه! منم در مورد تبلت دیمو زیاد شنیدم. با پولی که من میخوام بدم باید مدل 700 برا بگیرم به نظرتون این مدل مدل خوبیه؟؟

بازم ممنونم بابت راهنماییتون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام دوست عزیز من تو این مورد موتونم کمکتون کنم ولی باید مشخص کنید که منظورتون از وبگردی چیه ؟
    من خودم وینتاچ مدل q73 رو دارم و راضیم .
    البته یه سری مشکل داره که به نسبت قیمتش میرزه . به نظر من با گارانتی بخر از سایت wintouch.ir من بدون گارانتی خریدم و ازش راضیم ولی پشیمونم چرا بدون گارانتیه.
    اگه شما میخواید سیم کارت بخوره اینو به شما پیشنهاد میکنم ولی اگه وبگردی با وایفای رو مد نظر دارید پیشنهاد نمیکنش . ولی از نظر کلی خیلی خوبه و بازیهای HD هم ساپورت میکنه
    سلام دوست عزیزم. منظورم از وبگردی گشت در اینترنت باز کردن سایت ها و ... کار خاصی مد نظرم نیست. بازیهای معمولی اندروید هم اجرا کنه خوبه. در کل کار گرافیکی و... نمیخوام انجام بدم.
    تبلت های دیمو که دوستمون گفتن چطوره؟ به نظرتون تبلت هایی خوبی هستند و اگر شما باشین بین وین تاچ و دیمو با سرمایه نهایتا 500 تومان کدوم تبلت را انتخاب می کنید. با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

من تبلتهای زیادی تو این رنج قیمت مد نظرم بود . هدف من خرید بهترین گزینه بود و وینتاچ رو انتخاب کردم .
    دیمو نسبت به قیمت نمیرزه و سیم کارت هم نمیخوره .

آخر فروم باز Mehran-King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

دوستان شماها چرا چینی چینی میکنین اگه کیفیت کالا خوب باشه کافیه دیگه... هر جا میرم نوشته چینی پس نمیخرم... عجبا...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

تبلت دیمو از تبلت های بی کیفیت چینی هستش که اینا دارن با یه قیمت ناچیز وارد می کنن و توی ایران آرم دیمو پشتش می چسبونن و این قدری واسشون ارزون میفته که حاضرا واسش گارانتی هم بدن.(کلا به جنس ایرانی اعتماد نیشه کرد.)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •