تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 34 از 44 اولاول ... 24303132333435363738 ... آخرآخر
نمايش نتايج 331 به 340 از 438

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید دستگاهای ضبط و پخش قابل حمل (فصل دوّم)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام بهترین mp3 player که باتریش قوی باشه چه مدل و مارکی هست؟ فقط برام دوام باتریش مهمه که چند ساعت جواب میده....ممنون میشم راهنماییم کنید
    سلام ... بهترین پلیر از لحاظ ماندگاری باتری و دوام باتری این مدله : Creativ zen style 300 خیلی باتریش جواب میده بالای 12 الی 13 ساعت جواب میده البته الان این مدل خیلی کمیابه
    اگه این مدل گیرت نیومد این مدل رو هم بگیری حرف نداره باتریش :
    Sony nwz-b182 2GB مدل 4 گیگش هم هست Sony nwz-b183 هم صداش عالیه هم باتریش عالیه رادیو اف ام هم داره + قابلیت ظبط صدا ( قابلیت ظبط صدا از رادیو را هم داره )
    Last edited by Ali 7; 06-10-2014 at 19:19.

2. 4 کاربر از Ali 7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه printemps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام ... بهترین پلیر از لحاظ ماندگاری باتری و دوام باتری این مدله : Creativ zen style 300 خیلی باتریش جواب میده بالای 12 الی 13 ساعت جواب میده البته الان این مدل خیلی کمیابه
    اگه این مدل گیرت نیومد این مدل رو هم بگیری حرف نداره باتریش :
    Sony nwz-b182 2GB مدل 4 گیگش هم هست Sony nwz-b183 هم صداش عالیه هم باتریش عالیه رادیو اف ام هم داره + قابلیت ظبط صدا ( قابلیت ظبط صدا از رادیو را هم داره )
    ولی این مدل رو تو سایت دیجـیکالا زده که قابلیت ضبط نداره

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

6 مشاوره برای خرید mp34 player گیره دار

من mp3 میخوام که گیر کنه لباس مثل شافل نظر خودم
    Energy Sistem Energy MP4 Urban 4GB 2504 Ruby Red

هست کسی نظری داشت بگه تو همین شکل و شمایل شافل این انرژی سیستم میخوام باشه ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام خدمت دوستان
    من حدود 600 تومن بودجه دارم میخام یه ست برا موسیقی بگیرم
    میگم ست چون خودم نمیدونم دقیقا چی بگیرم. کلا همه سبک موسیقی گوش میدم بستگی به حس و حال .چون زیاد تو رفتو امدوم. الان خودم با تبلت و هدفون 350 پاناسونیکم آهنگ گوش میدم .که اصلا اصلا راضی نیستم (تبلت بزرگ و کیفیت پایین نتهای پس زمینه). حالا موندم بین گزینه های زیر
    1-یه پلیر متوسط و یک هدفون
    2-یه پلیر قوی و سرکردن با هدفون خودم تا تامین بوجه بعدی سر عید
    3-خرید یک گوشی خوب که قابلیت پخش اهنگ رو با کیفیت داشته باشه و دوباره خرید هدفون تا عید)اخه گوشیمم داغونه اما موسیقی 1000 درصد در اولویته)
    4-من حتی به خرید fiio x3 هم فکر کردم تا بتونم خروجی لبتاب هم رو هم تقویت کنم
    ببخشیدپرحرفی کردم

حـــــرفـه ای rave-87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام خدمت دوستان
    من حدود 600 تومن بودجه دارم میخام یه ست برا موسیقی بگیرم
    میگم ست چون خودم نمیدونم دقیقا چی بگیرم. کلا همه سبک موسیقی گوش میدم بستگی به حس و حال .چون زیاد تو رفتو امدوم. الان خودم با تبلت و هدفون 350 پاناسونیکم آهنگ گوش میدم .که اصلا اصلا راضی نیستم (تبلت بزرگ و کیفیت پایین نتهای پس زمینه). حالا موندم بین گزینه های زیر
    1-یه پلیر متوسط و یک هدفون
    2-یه پلیر قوی و سرکردن با هدفون خودم تا تامین بوجه بعدی سر عید
    3-خرید یک گوشی خوب که قابلیت پخش اهنگ رو با کیفیت داشته باشه و دوباره خرید هدفون تا عید)اخه گوشیمم داغونه اما موسیقی 1000 درصد در اولویته)
    4-من حتی به خرید fiio x3 هم فکر کردم تا بتونم خروجی لبتاب هم رو هم تقویت کنم
    ببخشیدپرحرفی کردم
    این بستگی به خیلی چیزها داره. مثلاً منظورتون از هدفون خفن چیه؟ اگر به فکر خرید هدفون های فول سایز در آینده هستین. با خرید فیو x3 خیالتون در مورد تمامی هدفون های فول سایز تا یک میلیون راحت خواهد بود که پلیرتون توان درایو کردنشون رو داره. در ضمن به عنوان کارت صدا با کامپیوتر هم قابل استفادست.
    اگر دنبال هدفون داخل گوشی هستین، اسمارت فون های مطرح کیفیت صدای خوبی دارن و تا ایرفون هایی در حد سنهایزر ie80 رو هم در حد خوبی جواب می دن. می تونین یک پلیر معمولی در حد 200 تومن هم بگیرین و بعد با ایرفون در حد 200 هزارتومنی تون لذت ببرید.

7. 3 کاربر از rave-87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

من یادم نمیاد گفته باشم هدفون خفن اما من بیشتر منظورم این بود که از این چند حالتی که الان خودتونم گفتین کدوم نسبت هزینه به بازدهیش بیشتره مثلا یه 173 با یه a=jays three کیفیت صداش با x3 و ei80 چقدر فرق میکنه. بعدشم من با هدفونهای کوچیک بیشتر راحتم. اگه لطف کننین منظورتون رو هو از پلیر معمولی بگید ممنون میشم . بعد منظورتون از ساپورت ei80 با اسمارت فون اینه که تاثیر هدفون بیشتر از پلیر تو کیفیت نهایی؟

تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

من یادم نمیاد گفته باشم هدفون خفن اما من بیشتر منظورم این بود که از این چند حالتی که الان خودتونم گفتین کدوم نسبت هزینه به بازدهیش بیشتره مثلا یه 173 با یه a=jays three کیفیت صداش با x3 و ei80 چقدر فرق میکنه. بعدشم من با هدفونهای کوچیک بیشتر راحتم. اگه لطف کننین منظورتون رو هو از پلیر معمولی بگید ممنون میشم . بعد منظورتون از ساپورت ei80 با اسمارت فون اینه که تاثیر هدفون بیشتر از پلیر تو کیفیت نهایی؟
    هدفون خفن رو خودم به کار بردم
    بله تأثیر هدفون بیشتره. اول کیفیت آهنگ، بعد هدفون، بعد پلیر
    پلیر معمولی و مناسب یعنی چیزی در زیر 200 تومن. پلیر خوب یعنی در حد اسمارت فون های مطرح. پلیر خیلی خوب یعنی در حد x3 و x5
    راستیتش شاید تفاوت 173 با x3 در درایو کردن هدفونی مثل a-jays خیلی به چشم نیاد، ولی خود ie80 با a-jays تفاوتشون زیاده. البته این مسئله خیلی بستگی به شما داره. زیاد و کم، ارزیدن یا نیارزیدن کاملاً به افراد بستگی داره. ولی تنها چیزی که میشه با اطمینان گفت اینه که ارتقا در هدفون خیلی بیشتر میارزه به ارتقا در پلیر

10. 4 کاربر از rave-87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

خوب با همه این اوصاف شما با 600 تومن بخای یه پلیر و هدفون پیشنهادبدی چی میشه
    بعدشم اگه من مثلا یه 173 یا 383 بگیرم بعدا با یه هدفون خوب مثل ie80 به مشکل می خورم؟ با هدفون های فول سایز چطور؟
    حالا اگه پولو بزارم برای X3 بنظرتون تا چند سال جوابمو مبده و احتیاج به تعویض نداره؟
    راستی یکی از دوستان 303 رو پیشنهاد داده نظرتون در موردش چیه؟
    ببخشید زحمت میدم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

دوستان کسی پلیر کوون سراغ نداره?دنبالشم مخصوصا 16 گیگ i9 و i10
    اگه جاییم میشناسید یا دیدید تو بازار بگید لطفا
    Last edited by dark monk; 09-10-2014 at 13:12.

تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

خوب با همه این اوصاف شما با 600 تومن بخای یه پلیر و هدفون پیشنهادبدی چی میشه
    بعدشم اگه من مثلا یه 173 یا 383 بگیرم بعدا با یه هدفون خوب مثل ie80 به مشکل می خورم؟ با هدفون های فول سایز چطور؟
    حالا اگه پولو بزارم برای X3 بنظرتون تا چند سال جوابمو مبده و احتیاج به تعویض نداره؟
    راستی یکی از دوستان 303 رو پیشنهاد داده نظرتون در موردش چیه؟
    ببخشید زحمت میدم
    من اطلاعات خیلی دقیقی از اون مدل های سونی ندارم. ولی اگر در حد اسمارت فون هایی مثل گوشی های اپل یا پرچمدارهای سامسونگ و اچ تی سی باشن، با ie80 هم مشکلی نخواهید داشت.

من اگر قرار بود با 600 تومن لذت موسیقیم رو ببرم. مدل 383 (چونکه مدل های بدون صفحه برای من دلگیرن ) هشت گیگش رو میخریدم بعدش یدونه JAYS t-Jays three می خریدم. آهنگ های فلک رو به mp3 320 تبدیل می کردم و از آهنگ لذت میبردم.
    Last edited by rave-87; 09-10-2014 at 21:58.

14. 2 کاربر از rave-87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •