تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 31

نام تاپيک: حذف شدن اپلیکیشنهای smart hubبه طور ناگهانی در سری7770 سامسونگ

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض حذف شدن اپلیکیشنهای smart hubبه طور ناگهانی در سری7770 سامسونگ

با سلام
    من یه tvسامسونگ هوشمند 7770 46ES خریداری کردم.
    الان چند روزه بدون اینکه تنظیمات رو تغییر بدم به خودی خود آیکونهای قسمت smart hubحذف شدن و فقط
    آیکون samsung app هست.(لینک ضمیمه) در ضمن چیزی هم نمیتونم دانلود کنم.
    از دوستان کسی هست که راهنمایی کنه علت چیه؟
    مرسی

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by eblisekasif; 02-04-2013 at 03:47.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

دوست عزیز چیز خاصی نیست . بعضی وقتا همینطوری میشه مال منم همینطوری شده شما باید هاب رو بروز رسانی کنید تا نرم افزاراتون برگردن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

مرسی از پاسخ شما
    هاب رو up date کردم نشد...
    ریست فکتوری هم انجام دادم باز نشد...
    بازم صبر کنم خودش ردیف بشه؟ یا مشکلی داره؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

ریست فکتوری نیازی نبود. اصولا باید وقتی رو سامسونگ اپز کلیک میکنید بروز رسانی رو براتون بیاره درسته؟ این نرم افزارا بیشتر جنبه تفریحی دارن بودن یا نبودنشون برای تلویزیون شما تاثیری نداره. بازم بسگی به خودتون داره. اگه تلویزیون مدام به نت وصل باشه ممکنه برگردن. ممکنم هست برنگردن چون مال من چون وصل بود همیشه بعضیاش برگشت. البته منظورم روشن بودن نست. ججحتی وقتی خاموشه هم ممکنه برگرده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

مرسی....پس منتظر میمونم فعلا ببینم چی میشه...
    یه سوال دیگه داشتم:
    این اینترنت تی وی رو چطور میشه روی این مدل فعال کرد... تو پستهایی که اینجا هست در مورد اید مدل چیزی نگفته...
    مرسی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

پهنای باند زیادی میخواد یعنی +2mb سرعت میخواد در مورد فعال کردنش اطلاعات چندانی ندارم. فک کنم دوست عزیز جناب متین پور بدونن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

دوست عزیز اتفاقا اینترنت من 2mb هست... جناب متین پور رو کجا میتونم پیدا کنم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

اگه صبر کنید خودشون فردا اینجارو میخونن بهتون پاسخ میدن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

دوست عزیز مشکل شد 2 تا....
    تا دیشب با browser میتونستم وارد اینترنت بشم .. امروز دیگه تو اینترنت هم نمیره .... خطا میده که با سرور نمیتونه ارتباط برقرار کنه ...
    نمیدونم چه مرگش شده ...اعصاب مصاب واسم نذاشته...
    کسی میتونه راهنمایی کنه چیکارش کنم؟
    در ضمن یه سوال دیگه هم هست:
    با این مدل میشه به اینترنت تی وی دسترسی پیدا کرد؟ من وارد منو مخفی شدم و local set روی ایران هست...باید به چی تغییرش بدم؟
    یکم گیج شدم.. تو هر تاپیکی یه چیزی نوشته شده.. یکی میگه میشه...یکی میگه برای تلوزیونهای ایران نمیشه... مدل تی وی من samsung smart 46ES7770هست...
    مرسی از لطف شما...

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با سلام
    من یه tvسامسونگ هوشمند 7770 46ES خریداری کردم.
    الان چند روزه بدون اینکه تنظیمات رو تغییر بدم به خودی خود آیکونهای قسمت smart hubحذف شدن و فقط
    آیکون samsung app هست.(لینک ضمیمه) در ضمن چیزی هم نمیتونم دانلود کنم.
    از دوستان کسی هست که راهنمایی کنه علت چیه؟
    مرسی

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    دوست عزیز

اینترنت تلویزیون با اینترنتی که بوسیله کامپیوتر استفاده می کنید متفاوت است. به این دلیل که در کامپیوتر شما محدودیت ------ ندارید به جز در موارد خاص که فیلتراست واینکه سیستم عامل در کامپیوتر با تلویزیون متفاوت است. ولی در تلویزیون شما کاملا محدود هستید و نمی توانید آزادی عمل داشته باشید.هم از لحاظ سیستم عامل وهم از لحاظ ------ اینترنت چون بسته به مدل سیستم عامل تان محدودیت خودش را دارد. و هم از نظر شبکه اینترنت. من به شما توصیح میکنم که e-manual تلویزیونتان را مطالعه کنید تا به عملکرد صحیح سیستمتان آشنا شوید و بهره وری بهتری از سیستمتان را یاد بگیرید. منو------> پشتیبانی ------> e-manual و من مختصری از عملکرد اسمارت هاب را توضیح می دهم
    Smart Hub
    .
    منوپشتیبانی Smart Hub
    با استفاده از Smart Hub میتوانید فیلم، ویدئووموسییقی را ازاینترنت جریان دهید، به کاربردهای هزینه داریا رایگان دسترسی پیدا کنید وآنهارا درتلویزیون تماشا کنید. محتوای کاربرد شامل اخبار، اخبار ورزشی،پیش بینی هوا، قیم سهام دربورس، نقشه، عکس وبازی می شود.
    می توانید با فشردن دکمه اسمارت روی کنترل از راه دور نیز این عملکرد را شروع کنید.

توجه
    Samsung Electronics مسئولیت قانونی برای هرگونه اختلال درسرویس Smart Hub که توسط
    ارائه کننده خدمات به هردلیلی ایجاد شده باشد را نمی پذیرد.
    خدمات کاربرد فقط به زبان انگلیسی ارائه شده ومحتوای موجود ممکن است بستگی به منطقه شما متفاوت باشد. برای کسب اطلاعات بیشتردرمورد سرویس Smart Hub ازوب سایت ارائه کنندهخدمات مربوطه بازدید کنید. سرویس Smart Hub داده ها را ازطریق اینترنت دانلود وپردازش کرده تا شما بتوانید ازمحتوای اینترنت برروی صفحه تلویزیون بهرهمند شوید. اگراتصال اینترنت بی ثبات است، ممکن است که درسرویس تأخیر ایجاد شده یا قطع شود. علاوه براین، ممکن است دستگاه پخش دررابطه با شرایط اینترنت به طور خودکار خاموش شود. دراینصورت اتصال اینترنت راکنترل کرده ودوبا ره امتحان کنید. خدمات ارائه شده منوط به تغییرات توسط ارائه کننده سرویس Smart Hub بدون اطلاع قبلی می باشند.
    محتوای سرویس Smart Hub ممکن است بستگی به ویرایش سفت افزار یا (فریمور) دستگاه پخش متفاوت باشد.
    Last edited by matinpour; 02-04-2013 at 18:29.

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •