تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 24

نام تاپيک: خطای setup was unable to create a new system partition در هنگام نصب ویندوز از روی فلش مموری

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض خطای setup was unable to create a new system partition در هنگام نصب ویندوز از روی فلش مموری

سلام دوستان.
    یه مشکلی توی نصب ویندوز 7 از روی فلش مموری واسم پیش اومده!

چند سیستم باید جمع کنم که همشون هارد 320 دارن و دی وی دی رام یا سی دی رام و ... هم نداره. تنها راه نصب وبندوز از طریق فلش مموری هست. یه فلش مموری بوتیبل از طریق آموزش های همین فروم درست کردم که باهاش به راحتی سیستم بوت میشه ولی در قسمت پارتیشن بندی با خطای زیر مواجه میشم:

setup was unable to create a new system partition or locate an existing system partition

خلاصه نمیشه ویندوز رو نصب کرد. روی هیچکدوم از سیستم ها نمیشه...
    چند نکته اینکه: هاردها نو خریداری شده. با راههای مختلف تست کردم (با پارتیشن بندی یا بدون پارتیشن بندی) حتی در محیط CMD هم رفتم و از طریق داس پارتیشن بندی کردم بازهم نشد. پارتیشن Primary کردم بازهم نصب نشد. 3 تا درایو درست کردم گفتم شاید ایراد از تعداد درایو باشه، دباره فرمت کردم و کلا یه درایو درست کردم بازهم نشد. هیچ اتصالی ازجمله موس یو اس بی یا هارد اکسترنال به سیستم متصل نیست و فقط یه هارد و یه فلش مموری هست. توی فرومهای خارجی هم سرچ زدم چیزی دستگیرم نشد.

دیگه دیوونه شدم. روی هیچکدوم از سیستم ها نمیتونم ویندوز بریزم تا چند روز دیگه هم باید سیستم ها رو تحویل بدم... به کمک احتیاج دارم.

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

شما اول از همه فلش خودتون طبق تاپیک پایین پست شماره 121 بوت کنید بعد دو تا روش های پایین تست کنید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

روش اول

از طریق بوت فلش که بعد طبق پست بالا درست کردین بالا بیاین بعد در همون صفحه اول کلیدهای shift + f10 همزمان فشار بدین در کادری که باز میشه این دستورات پایین بترتیب وارد برای هرکدوم جدا اینتر بزنید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    نکته: دردستوربالا بجای select disk 0 باید بجای disk 0 شما شماره دیسک خودتون که بعدازتایپ فرمان list disk ظاهر میشود واردکنید که داخل شکل پایینم زیرش بصورت خط قرمز مشخص کردم منظور از دیسک 0 هم شماره هارد شما بعد بجای select partition 3 هم باید شماره پارتیشنی که میخواین روی اون ویندوز نصب کنید انتخاب کنید که باز درشکل پایین من بصورت فلش مشخص کردم تا بعد اون پارتیشن اکتیو کنید برای نصب ویندوز بعد ویندوز از نوع نصب کنید

کد:
    روش دوم

به وسیله بوت فلش که روی اون ویندوز
    7 دارین بالا بیاین درصفحه ای که گزینه load other drivers برای شما ظاهر میشه اونجا فلش به درگاه usb وصل باشه بعد روی دکمه load the drivers کلیک کنید بعد فلش جدا کنید از نوع برای نصب برین چک کنید.

کد:

3. 4 کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

ممنونم دوست عزیز!
    مشکلم حل شد...
    روش دوم جواب نداد. اما از روش اول تونستم با تغییرات جواب بگیرم. کارهای زیر رو انجام دادم:

1. با فلش سیستم رو بوت کردم.
    2. در صفحه پارتیشن بندی سه تا پارتیشن درست کردم و هر سه رو فرمت کردم (Primary)
    3. با استفاده از دستوراتی که توضیح داده بودین پارتیشن سومیم رو اکتیو کردم به این ترتیب پارتیشن سوم از حالت Primary به حالت System تبدیل شد.
    4. تمامی محتویات USB رو با استفاده از دستور robocopy در محیط داس به پارتیشن سوم انتقال دادم.
    5. USB رو جدا کردم . سیستم رو ری استارت کردم.
    6. ویندوز از طریق همون پارتیشن بوت شد و به راحتی هم نصب شد (در نهایت 7 یا 8 دقیقه ای نصب شد)

حالا چند سوال واسم پیش اومده که ممنون میشم جواب بدین:
    1. در این نوع نصب وقتی به قسمت مدیریت دیسک در ویندوز میرم از اون 100 مگابایت فضای رزرو که ویندوز هنگام نصب واسه خودش برمیداره خبری نیست، آیا مشکلی پیش نمیاد؟
    2. اون پارتیشن System رو چطور به Primary تبدیل کنم که مثل بقیه درایو ها بشه ازش در حالت Primary استفاده کرد؟

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

این مشکل شما رو داخل سایت پایینم مطرح شده که چند تاراه حل قرارداده شده بطور مثال :

گفته شده که اون درایوی که به حالت active اونو تبدیل کردین به حالت INACTIVE دربیارین که باید باز ازطریق diskpart که داخل سایت دوم بصورت شکل مشخص کرده به اینصورت که باز ازطریق بوت بالا بیاین بعدشم باز این دستورات پایین وارد اینتر کنید

کد:

دردستور بالا منظور از e اون درایوی میشه که شما اونو به حالت active تبدیل کردین

کد:
    کد:

6. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

بازهم تشکر... تمام مشکلات کامل حل شد...

آخر فروم باز farhad_persona's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

دوستان من میخوام از طریق دی وی دی ویندوز نصب کنم روی هاردم که چنین اروری میده . قبلا چندین بار روی همین هارد ویندوز نصب کردم و هیچ مشکلی نبوده. بچه ها کمک کنید !

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

دوستان من میخوام از طریق دی وی دی ویندوز نصب کنم روی هاردم که چنین اروری میده . قبلا چندین بار روی همین هارد ویندوز نصب کردم و هیچ مشکلی نبوده. بچه ها کمک کنید !
    اگر همین مشکل بالا رو دارین شماهم طبق پست 2 با 3 برین مشکلی بود بگین راهنمایی کنم اگر که غیر از اینه یک عکس از پیغامی که میگیرین اینجا قراربدین.

آخر فروم باز Angel Of Darkness's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Dark Corners of The Earth

پيش فرض

من رو هارد جدیدم که 2 تراست نمیتونم نصب کنم نه xp نه 7 نشد که نشد موقع اکتیو کردن پارتیشن میگه این پارتیشن قابل اکتیو شدن نیست
    Last edited by Angel Of Darkness; 08-11-2013 at 09:37.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

سلام من از طریق روش اول عمل کردک ولی متاسفانه با اینکه دیسکمم اکتیو کردمو روش نوشت سیستم باز همون ارور میده لطفا کمکم کنین لطفا چکار کنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

ممنون حل شد
    Last edited by effort01; 03-07-2014 at 19:47.

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •